2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar iyiakşamlar öncelikle yeni sayfa hayırlı olsun ikincisi npsl arkadaşıma cok sevindim Allah bebişini kucagında görmeyi nasip etsin sizleri de öpüyorum anne adayları ama kocacım gelecek ben cıkmak durumundayım herkese iyiakşamlar

ben alp tungayı daha çok beğendim kağanda güzel tabi ama alp tunga daha bi asil duruyo

kız isimleri bulmak daha kolay sanki arkadaslar bız cok zorlandık erkek isminde babamız kız olsaydı zeynep istıyordu erkek olcak onuda kağan ıstıo bende alp tunga bakalım tam karar veremedik sizce hangısı guzel

allah kucağımıza almayı nasip etsin .sizde kağan alp koyun herkesi dediği olur

evet bakalım babamızda istio aslında zaten hep beğendiğimiz isimler öz turkce sağlıklı olsunlarda yeter

biraz siyasi görüşlü bi isim gibi geliyo ama ALPARSLAN olabilir mi ki?
bi arkadaşımda kızına HİRA ismini koymak istiyodu.doğduğunda nasıl olduğunu anlayamadan kimliğinde BİRİCİK yazıyodu diyor :)

canım benım cok sevındım ınsallah saglıkla bebegını kucagına alırsın... bu arada bebısnın cınsıyetı bellımıydı...

tatlım doktorun dedıgı o radyolojı 5. ayda gırılen ayrıntılı utrasyon... renklı doppler

iyi geceler arkadaslar allaha sukur bebisimin saglikli sihhatli oldugunu ogrendim gordum cinsiyetide belli oldu kizim olacak herseyi gelisimi cok iyi dediler bir aksilik olmadikca benim birdaha ultrasyonum yok bebisimi dogunca gorecegim insallah turkiyenin bu yonden super oldugunu soyleye bilirim herzaman bebisinizi goruyorsunuz cok sanslisiniz
kizimin ismi daha belli degil aramaya basladim aklimda bir isim var ama anlami iyi degilmis galiba bilen varsa yardimci olsun
irem cok hosuma gidiyor anlami cennet bahcesi diye buldum ama yalanci cennet diyede geciyor galiba tam anlamadim fikirlerinize ihtiyacim var

biraz siyasi görüşlü bi isim gibi geliyo ama ALPARSLAN olabilir mi ki?
bi arkadaşımda kızına HİRA ismini koymak istiyodu.doğduğunda nasıl olduğunu anlayamadan kimliğinde BİRİCİK yazıyodu diyor :)

canım valla ne yalan sölim oda aklımızda ama dediğin gibi bende senin gibi düşünüyorum eşime göre ise cok güzelmiş alparslan bilmemki cok zor cocuğun ismini koymak bana göre koyulan isimle bütünlesiyor ileride cocuk

iyi geceler..nasılsınız?

cinsiyeti belli olan arkadaşlar olmuş yeni yeni sanırım isim muhabbeti açılmış tekrardan :)

1. Cennet bahçesi. 2. Ok veya kurşun atılan nişan tahtası. 3. Cenk denilen musiki aleti ve bunu icad edenin adı. 4. Ad kavmi zamanında, Şeddad tarafından cennete benzetilme amacıyla yapılan bahçe olup, Şam’da veya Yemen’de bulunduğu söylenir. Kur’an-ı Kerim’de Fecr Suresinde Geçmektedir.
gulumse canım internette hep bu anlamda yazıyor iremin anlamını güzel isim bence

evettt ben epey oldu aslında öğreneli 3 hafta gibi birde gülümse arkadasımızın kızı olucakmıs

Günaydın bal anneler ve bebikleri, gününüz güzel geçsin. Kimimizin son çalışma günü, kimimizin de son bi gün daha... Hepinize bol gülücüklü bi gün diliyorum :sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…