2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

NPSL cim bukyk gecmiş olsun bılşgım yoktu ama öğrenene kadar cok yıpranmıssındır insallah bebişlerimizi sağlıcakla kucagımıza alırız hepımız

herkese iyi akşamlarr
bugün koşuşturmacalı birgündü yoruldummmm. normalde arabayı ben kullanıyorumm bugünde yorgunum diye arkadaşım kullandııı. acayip tuttu araba yollada elmde poşetlerle geldiim yaa perişan oldum istifra etmektenn. bence geçti diye seviniyordummm:KK43:( gerçi bebişim iyi olsunda yeter bana.

canım benımde bulantılarım hala gecmedi bigün iyiyim bigün kotu herhalde böyle devam edicek
ama bebişimi görünce herseyı unutuyorum bakalım yarın saat 11 de randevumuz var uyuyamam artık bu akşam:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canım benımde bulantılarım hala gecmedi bigün iyiyim bigün kotu herhalde böyle devam edicek
ama bebişimi görünce herseyı unutuyorum bakalım yarın saat 11 de randevumuz var uyuyamam artık bu akşam:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ayy ne güzzelll yaa ben 27 martta gidicem. bende bir hafta önce uyuyamamaya başlıyorum valla.hatta bazen başka doktora falan gitsemmi diyorummgörmek için ama fazla ultsn da zararlııı mafoldumben

NPLS cim geçmiş olsun inş bundan sonra bir sıkıntıyla karşılaşmazsınız Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip eder.

kızlar merhaba
bugün doktordaydık .kontrolümüz vardı.19+4 üz.doktorum herşey gayet normal sağlıklısınız her ikinizde demesine rağmen haftaya çarşambaya hastaneye çağırdı radyolojide baksın dedi.doktoruma çok güveniyorum .bi sorun mu var dedim yok bir şey birde ordaki arkadaşlarım baksın dedi .sorun yoktur değilmi.gitmişken şeker yüklemeside yapalım dedi ne dersiniz:?bir şey yoktur dimi?

iyi akşamlar arkadaşlar
ya benim çok kaşıntım var bırazda sızlıyo kolum bacağım karnım ve bugün farkettim çatlaklar olşmaya başlamış karnımda moralim bozuldu ya bebe yağı da sürüyodum halbuki şimdi geçmeyecekmi bunlar...
anneme de sordum onda da çok olmuş ama o bişey kullanmamış biraz da genetik sanırım eczaneye gittim jel aldım ama ...
Canım geçmiş olsun çok. Benim doktorum en iyisi vazelin ve badem yağı dedi. Gögüs karıl bel bacak bölgesine hergün sürmemi önerdi. Bende her ikisindende sürmeye devam ediorum. Şuana kadar sorun yaşamadım belki de kişiden kişiye değişir bilmiorum :)

ben uzun zamandır gıremıyorum hastaneyle ev arasında gecen bı hamılelık gecırıyorum ayrıca hatırlayan bılır bebegımın sakat olma rıskı yuksektı prof dr atıl yuksele aylardır sıramın gelmesını bekledım..15 ınde yazmıstım 16 sında doktora gıdıyorum dıye ama sagolsun bı kac kısıden baska moral veren ve soran olmadı..ıyı dıleklerını belırten arkadaslarıma tesekkur edıyorum ..eger okurlarsa bebegın saglık durumu ıyı..yuzde 70 yuzde 80 ıc dıs organları saglıklıdır raporu verıldı..herkeze hayırlı saglıklı dogumlar dılıyorum
Canım çok geçmiş olsun. Ne zoor günler geçirmişsin. Benim hiç haberim yoktu duymadım ama kötü günlerini geride bırak. Bundan sonrasını huzurla geçir üzme kendini. Bebişin ve sana ve tüm annelerimize mutlu günler diliyorum..

pegasus 135 ben seker yuklemesi 24ile 28 haftalarda oluyor diye biliyordum arastır istersen

canım ben de öyle biliyorum ama hamile kalmadan bir yıl önce östrojene bağlı şekerden şüphelenmişti doktorum.ona bağlı olarak dedi.ama ne bileyim yine de olurmu ki. yoksa bi daha mı konuşsam

kızlar merhaba
bugün doktordaydık .kontrolümüz vardı.19+4 üz.doktorum herşey gayet normal sağlıklısınız her ikinizde demesine rağmen haftaya çarşambaya hastaneye çağırdı radyolojide baksın dedi.doktoruma çok güveniyorum .bi sorun mu var dedim yok bir şey birde ordaki arkadaşlarım baksın dedi .sorun yoktur değilmi.gitmişken şeker yüklemeside yapalım dedi ne dersiniz:?bir şey yoktur dimi?

benim doktorumda biz her zaman ikinci bi gözün görmesi taraftarıyız benim göremediklerimi başkası görebilir daha iyi olur dedi. herşey yolunda ama bana aynı hastaneden başka bi dpktor için randevü aldırttı. bence güzel bi şey korkma hiçbişey yoktur. zaten olsa emin ol söylerdi bazı hastanelerin prensibi bu rahat olsun için tatlım

kız isimleri bulmak daha kolay sanki arkadaslar bız cok zorlandık erkek isminde babamız kız olsaydı zeynep istıyordu erkek olcak onuda kağan ıstıo bende alp tunga bakalım tam karar veremedik sizce hangısı guzel

X