2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

herkese günaydın kızlarrrrrrr
nasılsınız?
kahvaltı hazırladım annemle edicez şimdi
sabah 6 da kalktı zeynep çok uykum var
kahvaltıdan sonra hastaneye gidip kan vericem
3 lü test falan yapılacak işte
bebeğim iyiimiş teyzeleri kilosu suyu falan herşeyi iyi dedi dr.
ama %100 kız diyemiyorum dedi
geçen sefer daha rahat söylemiştim ama bu sefer söyleyemiyorum sanki şurda bişey var diyo dönmedi benim sıpa da bağdaş kurmuş durdu
bazen peygamber sünneti denilen sünnetli bebeişler olurmuş onlara da benziyo dedi ama kıza daha yakın dedi artık 1 ay sonra bakıcaz kurt düşürdü içimize
neyse sağlığı iy ya geriis çok önemli değil artık
bizden böyle

Günaydın canım benim, sana da annişine de afiyet olsun. İnş.tahliller çok çok mutlu edici olur. Kendine iyi bak :Saruboceq:

Herkese günaydın,

ış yerinde face i açamıyorum ama sabah evden ekledim hepinizi. Ama kim kim karıştırıyorum Bu arada bebişim çok yaramazdı dün bugün sakin bakalım yarın detaylı usg var çok heyecanlıyım

Günaydın canım benim, benimde detaylıya ne zaman girceğim yarın belli olcak, inşallah inşallah hepimiz güzel haberler alırız da hamişliğimizin tadını çıkartırız. :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

herkese günaydın güzel annecikler...günümüz bebişlerimizle çoook güzel geçsin inş.

ışallah Gurbetcim dün rüyamda kızımı görüm bembeyaz yüzü kapkara saçları vardı o kadar güeldi ki karnımdan çıkardım sevdim sevdim anneme filan gösterdim sonra hadi karnıma geri gir daha 4 ayın var dedim girdi çok güzeldi çok mutylu uyandım

günaydın tatlı annecikler...biz de geldik dün sabah gezmeye gidesimiz geldi oğlumla kahvaltıya teyzemize gittik,akşamda dışardaydık hiç gelemedik o yüsden..:))bugünde gezmeye gitcez arkadaşlarımla buluşcam yee 5,6 yıllık arkadaşlarım var toplamda on kişi felanız yedimiz aynı yıl evlendik ve şu an dört kişinin bebişi dünyada üç kişinin karnında bu gün buluşcaz halimizi hayal ediyorum da çok eğlencez sanırım kaydirigubbakcemile2

ayy bi de sizlerle buluşsak ortalama aynı büyüklükte karınlar,koca bi grup gören şunlara bak der heralde kaydirigubbakcemile3 yakında buluşurus inş. opuyorumnanaktan

canım ne güzel bi rüya görmüşsün tabi ki harika uyanılır bunun üstüne zemuszemus

hehe aynı ruyadan bende gordum bılıyormusun:) gerı gırdı karnıma benımde cok sasırdım ruyanı okuyunca bende gecen esıme anlatıyorm ruyayı bayag gulduk :) allah saglıklı evlatlar versın bızlere :)

günaydın canlarr
hepinize güzel bir gün dilerimmmopuyorumnanaktan
nasılsınızzz

yA DAHA ÖNCE GÖRÜMCEM DE BÖYLE BıR RÜYA GÖRMÜŞTÜ BENıM BEBıŞLE ıLGıLı BEN DALGA geçmiştim ama bu gece ben de gördüm ama gözümün önünden gitmiyor çok güzeldi çook

herkese günaydın güzel annecikler...günümüz bebişlerimizle çoook güzel geçsin inş.

Günaydın anniş ve bal bebişi,gününüz güze lgeçsin opuyorumnanaktan

Ayyy ne tatlı bi rüya, ben de şuana kadar 4 kez gördüm rüyamda, eşimin göz renginin yeşil olmasından olsa gerek sürekli renkli gözlü ve sarışın bi bebişim olduğunu görüyorum, son rüyamda bebişimle pikniğiğe gidiyoduk ama kucağımdan hiç indirmiyorum, gülüşüp şakalaşıyoduk "ceee" yapıyoduk süperdi ya..:sm_cool: Senin rüyanda çok tatlıymış, ayyy az kaldı az...Sağlıklı bi şekilde alcaz kucağımıza bebiklerimizi inşallah :Saruboceq:

Günaydın cancan, Uzun süre sorna toplanmak süper oluyo gerçekten, tadını çıkar, hamiş hamiş bol bol resim çekil a.s.

günaydın canlarr
nasılsınızzz

günaydınnnnnnn BUGÜN CUMAAAAAAAAAkaydirigubbakcemile
nasıl herkes bakalım. çok ilginç bir gece geçirdim yaa. gece rahat edemiyorum ne taafıma yatsam oram uyuşuyor ağrıyor. dünde tam dönerken sol tarafıma kramp grdi.(kasıktan) ne kadar korktuğumu anlatamam. şükür geçti ama bennnnnide bitirdi. sonra dalmışım rüyamda bebeğim doğmuş(inş) emziriyorum herkes bana bezetiyor. çok güzel kıza benziyor(ben hep erkek hissdiyorum) sonra eşime diyorum git yenidoğan bezi al o gidiyor bir bakaıyorumki bizimki altını doldurmuşş hemde nasılllll ayy diyorumm nasıl temizlicezz:))) işte bu kadar hadi yorumlayın bakalımmm:)))

gunaydın canım cok sukur ıyıyım bende ruyamda hep kız gorurdum erkekmıs ve oyle ınanmıstımkı kızım olacagına doktor erkek dedıgınde yaaaa dedım doktorda ıstemezsen dogdugunda keserız annesı dedı güldük bayag.yoruma gelınce kızında olsa oglusunda olsa demekkı cok guzel olacak sanırım bıde memeye duskun bı bebek olcak:)benım bebıs babasına cekerse yandım cunku esım annesını 4 yasına kadar emmıs :ecrin_bebek::dance:

Günaydın Arkadaşlar hepinize.... Mutlu sağlıklı bir gün dilerim hepinize....

Son düzenleme:
Günaydın canım benim, sana da annişine de afiyet olsun. İnş.tahliller çok çok mutlu edici olur. Kendine iyi bak :Saruboceq:
çok sağol tatlım
günaydın canlarr
nasılsınızzz

Günaydın Arkadalar hepinize.... Mutlu sağlıklı bir gün dilerim hepinize....

günaydın kızlar
evi toparlattım biraz ebn hastaneye gidiyorum annemde yemeklerimi yapacak
sonra çarşıda biraz gezip anenemlere gidicem düğününe gidemediğim arkadaşlarım vardı onları ziyarete gidicem yarın inş bi aksilik olmazsa
öpüyorum hepinziiz hoşöçakalaın

günaydın canım... iyi gezmeler sizee:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…