2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

of off annelik ne zormuş ya
gögüs uçlarım yara o halde bebişe vermrk istemiyorum mikrop kapacak diye wee nin manuel pompasını aldırcam şimdi inş. bulabilirler. bebiş aç mı kalıyo bilmiyorum mama da almam lazım...

milupa aptamil 1 doğumdan itibaren.. ya benimde göğüs uçları yaraolmuştu 1 hafta boyunca krem sürüp kalkan kullandım kalkanla emzirdim... sonra kızım kalkanı istemeyince çıkardım normal emzirdim ve yara acı geçmişti ..şimdi çok az ilk emdiğinde acı oluyo hemen geçiyo...dene bence

kalkan kullanınca yaradaki iltihap kan falan çıkıyo ilk başta görüyosun zaten hemen dezenfekte edip geri takarsın

kalkan kullanınca yaradaki iltihap kan falan çıkıyo ilk başta görüyosun zaten hemen dezenfekte edip geri takarsın

canım çok çok teşekkür ediyorum deniycem. canımdan can gidiyo valla emzirirken kaçıyorum resmen vakit geçmesin istiyorum o derece yani inş. düzelir artık

bende ağlaya ağlaya emzirdim 2 gün dikişlerim bile ağrıyodu kendimi sıkmaktan geçer inşallah mamayada tam alışmadı benim kızım arada veriyorum zayıflamıştı çünkü yani memeyi kolay kolay bırakmaz korkma mamaya alışır diye günde 2 kere ver dedi dr emzirdikten sonra tatlı niyetine...

bende bişey sorayım eldivenleri çıkardınızmı ben bugün tırnaklarını kestim eldivenleri çıkardım ağzına alıyodu çok ..yüzünü çizmezse takmıcam artık

bizde kızımızı yıkadık babasıyla emzirdim uyudu mis gibi kuzum karnını ayaklarınıda sıkıca örttüm sıcak sıcak uyuyor yavrum. birazdan misafirimiz gelicek eviminde tozunu falan aldım süpürmedim babamız dışarı çıktı ağlarsa duymam diye acamadım makinayı bizde haberler böyle. bu arada havalar mı soğudu ben mi üşüyorum hamileyken yanıp kavruluyordum şimdi donuyorum resmen kapı pencere açmıyorum ayağımda çoraplarım kalın pjimalarımla oturuyorum :)))

ben hiç eldiven takmamıştım eve gelir gelemz kesmiştim tırnaklarını ama şimdi öyle kuvvetlendin ki yapışıyor kulağını falan çekiyor yüzünü çizip can acısıyla ağlıyor o yüzden takıyorum 2 gündür hem ellerinde ısınıyor takmayınca buz gibi çünkü hep havadalar:)

bende bişey sorayım eldivenleri çıkardınızmı ben bugün tırnaklarını kestim eldivenleri çıkardım ağzına alıyodu çok ..yüzünü çizmezse takmıcam artık

valla ben daha çıkarmadım.yarın tırnaklarını kesicem artık takmıycam.ama yine korkuyorum biyerini çizer diye.çünkü çok ince tırnakları.

bende şaşırdım ne yapacağımı üzerinide örttürmüyo açıyo hemen banyo yaptırınca sıkı giydiriyorum ama onun dışında çıtçıtlı kısa kollu badi gündüzleri akşamlarıda ayaklı pijama uzun kollu badi giydiriyorum ..geceleri bende çok üşüyorum titriyorum resmen havalar tam geçiş zamanı zor yani

ben doğduğundan beri hiç kısa kollu giydirmedim.hep uzun kollu giydirdim.çünkü hemen hapşuruyo oğlum.şimdide daha kalın giydiriyorum napim.

Canım pompayla daha da beter oluyor wee nin silikon göüs ucu var onu kullan geçene kadar öyle emzir.Her emzirmeden önce göüslerini yıkarsan bile birşey olmaz.Benim fikrim mamaya alıştırma özellikle biberonla verme,
sürekli açlıktan ağlamıyorsa,göğüsünü sıkınca süt geliyorsa,günde en az 2 defa kaka yapıyorsa sütün yetiyor demekmiş artı bebiş kilo alıyorsa...geçmiş olsun en kısa zamanda düzelir inşallah...
Soudu canım, bende üşüyorum bebişte.Gerçi havalar sıcakken bile doumdan sonra o yangınların bi kısmı geçti demek hamileliktenmiş.
valla ben daha çıkarmadım.yarın tırnaklarını kesiceım artık takmıycam.ama yine korkuyorum biyerini çizer diye.çünkü çok ince tırnakları.
Ben ilk haftadan itibaren 3 günde bir kesiyorum ve takmıyordum çünkü şuan elleriyle herşeyleri öğreniyorlarmış gelişim açısından takmayın diyorlar.Ama oğluşumun elleri buz
gibi oluyor die dünden beri takıyorum yelek bile giydirdim bugün karnına sıcak su torbası koydum biraz da yavrum azcık uyudu üşüyünce de sancı yapıyor

evet ya benimkide wee nin gögüs ucuydu kullandığım o geçirdi yaraları ve bi göğüs uucum çıkmamıştı onuda çıkardı:)

teşekkür ediyorum kızlar hepinize tavsiyeleriniz için, eşim wee tirle diye bişey getirmiş gögüs ucu çıkarıcı değiştircez artık, valla halim komik elimde biberon bardak akan sütleri toplayıp veriyorum üstüm başım süt ama çok az birikiyo damlaya damlaya nereye kadar...
biz de hiç eldiven takmadık hemşireler 1 ay tırnak da kesmeyin demişlerdi doktor kesin dedi ohooo herkes bişey söylüyo ama kesicem artık bugün hem yüzünü çizmiş hem benim boynumu

kızlar merhaba ben 2010 nisan annesiyim.işyeri arkadaşım olan sizinle gebeliğinin başından beri beraber olan canan yani (angel53) şuan doğumda.sabah leke gördü ve acilen hastaneye gitti.önce sezeryana alınıyordu fakat bişiler yiyip içtiği için akşamı beklediler şuanda normal sancıları başladı inşallah bikaç saate normalden doğuracak..haber vereyim dedim sevgiler..

buarada bebişlerinizi güle güle büyütün..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…