2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

slm annişlerrr şu fön makinasını çıkarandan allah razı olsun valla bizim velet bir onun sesinde sakinleşiyor gerçi benim kafam kazan gibi oluyor ama ne yapalım o sakince yatsında ben başka bir şey istemiyorum biz iyiyiz yeni doğum yapmış annelerin gözü aydın hepinizi öpüyoruzz :))

slm annısler ben geldım nasılsınız bız cok sukur ıdare edıorz malum gece uykumuz yok
ve gaz sancımız cok napcaz bılmıyorum

ahh şu gaz var ya şu gaz klava: bebişlerimizide bizide mahvetti.inş geçerde herkes rahatlar.gerçi bizim artık okadar çok deil ama günün belirli saatlerinde çıldırıyor.sanki saatini biliyo çocuk.inş 2.aydan sonra biterde yavrum kurtulur.

canım bizimki de 15 e kadar yukselmisti
1 hafta da felan gecti Allah a sukur

sen bol bol emzir
doymazsa mama da verin demisti doktor

uyumasına da musaade etmeyin

Allah sifa versin

aynen cok kotu ya su gaz sancısına sınır oluyorum.o gaz yaptıkca ben rahatlıyorum sankı ben yapıyorum gıbı bıde kaka yapamıyor oda cok zor nezman geccek zok merak edıyorum

Canım hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün. Benim oğlum da 13.08.2010 doğumlu hemde 14:20 seninkinden 20 dk sonra doğmuş=))

slm annısler ben geldım nasılsınız bız cok sukur ıdare edıorz malum gece uykumuz yok
ve gaz sancımız cok napcaz bılmıyorum

Gaz sancısı çeken anneler,rezene çayı çok işe yarıyor denemenizi tavziye ederim. Normal demleyin bebeğinize 1-2 çay kaşığı verin hem sakinleştiriyor hemde gaz çıkartmasını sağlıyor. denedim süper bişrey ilaç felan değil bu süper...
Birde anne üşütünce bebek de gaz çıkartamıyor. ben 2gün bebeğimde gaz sancısı çektim sebebide dışarıda soğuk taşa oturmammış sonradan dank etti. soğuk yemeyin soğuk su içmeyin. sütünüz soğursa bebekde çok gaz yapıyor diyorlar. birde gaz yapıcı şeyler yemeyin canlar..olumunekankayizsmile

saol canm verdıgın bılgıler ıcın rezene cayını aktardanmı alcaz yoksa hazır satılanlardanmı evde lıptonun nanelı rezne cayı var o olurmu

benım kızım sımdıde aspratoru unuttu kucaga alıstı kucagımdan baska yerde uyumuyo... uyuyo dıye besıgıne koyuyorum 3 dk sonra dank gozlerını acıyo... sımdıde annem kucagı unutsun dıye ayagında sallamaya alıstırıyo..

bebeğinizi kıskanıyormusunuz kızlar.ben herkesten babası hariç çok kıskanıyorum.hele böle öpücek olsalar ayy deliriyorum resmen.

selam annecikler nasılsınız bakiyym dedim.valla ben çok yorgunum yaa..
oğlum gece çok sık uyanmasa da ben çok yoruldum herşeyi birden yetiştiremiyorum..
yaa okadar düzene alışmıştım ki hep heryerim mis gibi derli topluydu şimdi noldu bana
neden toparlanamıyorum neden ev işlerimi yetiştiremiyorum anlayamadım..dünyanın işi
var evde yapılacak yapıcak isteğimde var içimde ama bakıyorum bir türlü bitmiyor
oturup ağlayacağm nerdeyse..dünya kadar ütüm var mak durdu şimdi çam.asıcam
gardolabım dağıldı onu toparlamam lazım banyo wc yi ykamam lazm süpürge açmam lazım
toz almam lazım 2 gündür birşey yapamadım çünkü.doruk çok fena kucağa alıştı hıh hıh hıh
hep kucak istiyor bi de benim şu toto ağrım olduğundan dün gece bir türlü uyuyamadım.doğal
olarak dünü de uyuyarak geçirdim...bugün kalktım heryerim dağınık işe girişicektm birden pc
başında buldum kendimi((

kolay gelsin hepimize.herkes aynı durumda heralde ev kaçıyor ben dağılmış durumdayım nolcak böle .eskilerin bir sözü var .KIZ KIZKEN DEĞİL GELİNKEN GÖR,GELİNİ GELİNKEN DEĞİL BOKLU BEŞİK BAŞINDA GÖR DERLER ....

canım bizimki de 15 e kadar yukselmisti
1 hafta da felan gecti Allah a sukur

sen bol bol emzir
doymazsa mama da verin demisti doktor

uyumasına da musaade etmeyin

Allah sifa versin

allah yardımcımız olsun ya bizimki ilk 16.5 di o gün geldim güneşlendirdim birde sabaha kadar emzirdim ertesi gün 15 düştü şimdi daha iyi sanırım habire emiyor göğüslerim acıyor artık ..emdikçede çıkarıyor kakası o kdar sarıki anlatamam herlade atıyor diye düşünüyorum.Birde o uyku hali kalmadı bizimkinde ama bacaklarına falan böle bastırınca sarı gibi gene inş iyileşir en kısa zamanda tabi her dakika emzirince kucağada alışıyor oda ayrı....peki bu sarılık değerinin tekrar yükselme ihtimali var mı...

oooo süper bi söz en zoru da bu olsa gerek moklu beşik başında olmak...:))
yıka yıka bitmiyor ütüle dur kırışık bişi giydirmek istemiyor insan e bebiş bi yandan..
işler kalıyor en zoru da bu durummuş valla

bizim dr.40 ı çıkana kadar devam edebilir sarılık dedi.10.7 idi bizim sarılığı var yani
ama tedavi gerektirecek kadar değil dedi..bir de dork sürekli ama sürekli emiyor saat başı
bir de öyle bi kaptırıyor ki kendini köh köh köh boğuluyor ağzı yüzü gözleri süt içinde
kalıyor:)))

bizim bide idrar yolu enfeksiyonumuz var o yüzden sarılık biraz uzadı şimdi şurup içiyor ayın 13 ünde tekrar tahlili var kuzumun inşallah geçmiştir.
ya bu arada kızım hiç soluna yatmayı sevmiyor hep sağ tarafa yatmak istiyor sola yatırıyorum hemen uyanıyor mıkır mıkır sağ tarafa yatarsa süper sorun yok

off kızlar benim oğlan çok fena KOLİK ne yapacaımı şaşırdım defnecim sen ütü diyorsun bide (( ben evi bile süpüremiyorum (
eşimin parmaı kırıldı eli alçıda duşa girio ben yıkıyorum rahatsızlandı yine depresyonlarda yine ama bu sefer çok ağır neler yaşadım neler dr a zorla götürdük artık paranoyalar kurmaya başladı kafasında yemek yemicem dio zorla ağzına tıkıp ilaçlarını veriyorum ruh gibi dolanıo hepten kafayı üşüttü anlayacaınız 2 bebeim var artık çalışamıyor da
oğlan dün akşamdan beri ciyak ciyak
ben i deseniz kulaım şişti bi ağrı sormayın bugün sağlıkocaına gittim dış kulak iltihabı,orta kulaa dahi geçmiş olabilir zarı bile kapamış dedi antibiyotik ve ağrı kesici verdi şimdide ağzımda aft çıkıyor korkulu rüyamdır zaten.
Bari ben sağlam kalsaydım.Dün duş alamadım bugün de sular kesik artı dikişlerim sızlıyor...
Off eşim bulgaristan a gidiyor 10 gün yok annemler gelecek ama suratlar asılacak mevlüt yapmamız lazım ALLAH BANA SABIR VERSİN başka bişi demiyorum.... akannehir
bu arada bunları yazarken oğlum ikibüklüm kucaımda anca öle uyuyor arada ciyaklıyor çok sancısı var yavrumun metsil,rezene de artık fayda etmiyor son umudum nurse harvery de başladık bakalım.
Biz böyleyiz kafanızı şişirdik...ohh bee biraz anlattımda rahatladım..

bebekler sağ yanına yattı zaman mide gaz sorunlarına ii geliyormuş uzman tv de izledim.beki ondan öle yatıyodur.
off kolum koptu bu oğlan kucaımda....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…