2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canlarım çok teşekkürler düşündüğünüziçin. Şimdilik durumlar iyi gibi konuştuk biraz rahatladım. Sütüm de geldi. dediğiniz gibi pozitif düşünmeye çalıştım. oğlum emdi uyudu. birazdan kalkar yine. yaa topiğimiz çok boş yaa. arrtık herkes gelsin ya hatice özlem nerelerdesiniz_? kimsecikler gelmiyor. fahriye hülya aloooo....

selam şekerler.. vaktim yok ama soruyu görünce yazayım dedim.. benim kızda da oldu çapaklanma.. bende günde 1defa pamukla çay demini sürdüm.. 1hafta sürmeden geçti..
göğüs ucu içinde kesinlikle her emzirme sonrası lansinoh krem çok işe yarıyor..
hepinize sevgiler..

demetcim ben arada bakıp bakıp duruyorummm.
memişler çok fena yaaaa valla emzirmeye korkuyorum. birde azıcık mama veriyorum çocuğaa millet aaa vermeeee cık cık cık diyip duruyo sanki zevktennnn sinir oluyorumm herkeseeeeeeeeeee.
biraz önce eşimle biraz dışarı çıktık çok bunaldım ama oğlumdan ayrı 1 saat bile çok zoruma gitti Allahım kimseyi yavrusundan ayırmasınnnn sağlıklı olsunlar yanıbaşımızda

İYİ GECELER kızlar nasılsınız bebişler nasıl benim şimdi bebişime bakmam lazım sonra gelirim.Bütün bebişlere sağlıklı,analı babalı uzun ömürler diliyorum.

Selam kızlarrrr, herkes yazıp yazıp çıkıyo galiba bebişlerden dolayı. Benim kız da uyuyo , bakiim dedimm kimler var , Fahriye'ciğimi online yakaladım galiba, gözüm açık gitmiycem. sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni ben de birazdan uyumaya giderim herhalde. Yani fazla yatamasamda yine de kızım uyuyoken uyurum . 2 gündür misafir vardı ,giremedim fazla nete. Fahriyeeee kızım bana benziyo canım değil miiiiiii? Senim bebişi göremedim ben daha. :/ boshayallersmile

Fahriyecim benimde öyleydi valla emzirmeye korkar oldum. ama emzirdikten sonra sütümü sürüyorum. birde arada sağıyorum bir göğsümüdiperi dinleniyor öyle öyle idare ediyorum. valla bende arada mama veriyorum sütüm yetmeyince ne yapayım. bazen gelmiyor mesela bugün gelmedi bende mama verdim. boşver sen kimseyi takma. valla annem beni de tek göğsü ile emzirmiş ve mama takviyesi yapmış yetmeyince. ama çok şükür sağlamız yani. milleti dinlersen ohoooo....

Ne güzel eşinleçıkmışsın cnm bana balkona bile çıkmak yasak yarı kırkım geçene kadar. babannem bizde ve onun garip hurafeleri var böyle dışarı çıkamıyoruz o yüzden. sabahları bazen bakkala gidiyorum o kadar.

Damla valla ne zaman görsem facede hep yorumların en çok senin ve gurbetin yani.bayanssulusmile

Bu nete girmemiş halin mi maşallah=))) senin kız baya uslu sanırsam. zaten nete çok girenlerin bebekleri uslu maşallah bellii..

İYİ GECELER kızlar nasılsınız bebişler nasıl benim şimdi bebişime bakmam lazım sonra gelirim.Bütün bebişlere sağlıklı,analı babalı uzun ömürler diliyorum.

Bizler iyiyiz cnm herkes bebişlerle meşgul. ne zaman eskisi gibi toparlanacağız yaaaa...
<hep içimizde mi kalsalardı neydi ya o zaman herkes burda olurdu. valla eylül annelerine takılır oldum yaaa...:uhm::çok üzgünüm:

Heheheheh kaydirigubbakcemile3 Selam canım, naber ? Maşallah kızım uslu da , yalnız ne zaman yemeğe otursam o da acıkıyo. kaydirigubbakcemile3 Geceleri uyanıyoruz sürekli, gündüz bazen uyanık duruyo.Bazen babası bakıyo kızıma, gazını falan çıkarıyo. Ben de vakit buldukça gelip bakıyorum nete.

kimsecikler yok bende yatacağım meleğimde uyuyor. daha babamız gelmedi ama o da 2 gibi gelir bekleyemem valla çok uykum var. herkese iyi geceler kızlar...

selammmmmm kızlar nabersiniz

Kociş gelmedi hala ama gelmek üzere
Bebiş uyudu 9 da daha da uyanmaz ama gece acıkır mıkırdanır
Uff hep yanlızım yine yanlızım sıkıldım
Artık dışarıda çıkamıorum kafama göre

Bide bnm göbiş hala gitmedi egzersiz yapsam mı
İç dikişlere bişi olur mu acaba
Hala arada bıçak saplanma duydusunuda yaşıorum bn

kimsecikler yok bende yatacağım meleğimde uyuyor. daha babamız gelmedi ama o da 2 gibi gelir bekleyemem valla çok uykum var. herkese iyi geceler kızlar...

İyi geceler canımmm.opuyorumnanaktan

Selam canım, iyiyiz sen nasılsın? biraz daha bekle egzersiz için bence, daha erken. :)

demetcim iyi olmaniza çok sevindim canım allahım üzmesin bir daha öpüyorum seni kocaman
kız damla benim oğluş benden başkasında durmyor yaa delirmek üzereyim kokuma alıştı ancak pusetinde sallamasına izin veriyor başkalarını neyse oğluş uyuyor bende babamız gelsin diye bekliyorum öyle işte :))

peki az daha bekleyim damla ama ya geç kalırsam gitmezse göbişim ay hiçte sevmem göbek ya uff

Nurcanccım onatcım hoş geldiniz
Herşey yolunda inş
Hoş geldiniz ama hoşçaklın dercesine olcak :) kuura bakmayın :))
Bende yatıorum şimdi iyi geceler

uff 3 gün oldu biraz atışmıştık kocişle
O günden beri gerekmedikçe konuşmuorum
O bişi ypkmuş gibi devam edio konuşmalarına ama hareketlerinde bi çekimserlik var çünkü bnden yüz bulamıo
Ama noldu yada neyn var die sormuoda

Son düzenleme:

Aaaa benimki duruyo herkeste, bi karnı acıkırsa ağlıyo işte. kaydirigubbakcemile3 Bizim kızın kötü huyu da yatağı hariç her yerde yatması. Yatağını sevmedi galiba .kaydirigubbakcemile3

Kocasıyla atışmayan yok sanırımmm.kaydirigubbakcemile3 Kuzularımızı mı kıskandılar ne. sempatiksalakcinni Ya da ilgimiz azaldı diye mi düşünüyolar acaba.Ondan mı bu kadar garipleşti hepsi.sempatiksalakcinni

Günaydın herkese....

Damlacım bence bizimiilgimiz azaldığından değil,onlarınilgisi azaldıüğından. Benim eşim eskiden ben geçirmeden beni öpmeden hayatta dışarı çıkmazdı. Şimdi oğanı emzirirsem ben çıkıyorum der oğlunu öper beni es geçer. Bu konu yüzünden de kavga etmiştik bakalım allah sonumuzu hayretsin ne diim....

İlgimiz azaldı demedim kızzzz.sempatiksalakcinni Onlar öyle düşünüyolar sanırım dedim.Yoksa ilgimiz neden azalsın onlara karşı.Onlar sayesinde bu kuzucuklarımız var. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…