2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canım sonuna kadar yanındayım ve katılıyorum. ama yine de kalbini bozma belki erkek arkadaşı da olabşilir. bekleyelim görelim bakalım.

ben okadar iyi niyetli düşünemiyorum caaanım ama bakalım kangreen olmadan kesip atmak en iyisi benim içinde oğlum içinde. benki ayrılığa en karsı briyim beni bıktırdı artık odunlugunun uzerıne bide beni aldatıyorsa halt etmiş o.rabbim oğlumdan uzak önüne getirsin en kısa zamanda insallah

özcan denizin şarkısı ne güzel diyor,

"yok bir sitemim hayatta herşey kısmet,
soldu gençliğim ömrümü aşkla ziyan ettim.
ağla gönlüm nasip değilmiş vuslat,
rahat uyu yar sana hakkımı helal ettim"

Aynen bizde de öyle cnmm..kısır döngü devam ediyor..karnını doyur, altına yapsın hemen sonra uyut filann. Özellikle altı hiç boş kalmıyor maşallaahh. Bi de uyanık olduğu tüm zamanı memede geçiriyor. Sizde de öyle mi?

Bekarlığımı geri istiyorum ben..

Sanırım ben deeeee.

bu arada yemeğide yaktım :)))) gülsemmi ağlasammı bilemedim

Gül canım boşver..allaha havale et canını sıkanları da..sen bebişinle mutlu olmaya bak. Şu an daha hassassın anlıyorum seni. Hepimiz öyleyiz çünkü. Ama bu günler de geçecek. Allah yardımcımız olsun inşallah.

insallah gecer canım insallah yüregımdeki tas cıkar insallah.saolun destegınız için

Eski günler olsa hep birlikte daha iyi destek olurduk sana canım ama herkes şuan kendi sıkıntısı içinde eminim. Ama inşallah iyi sonuçlanır senin durum. Haberini bekliyoruz.

Eski günler olsa hep birlikte daha iyi destek olurduk sana canım ama herkes şuan kendi sıkıntısı içinde eminim. Ama inşallah iyi sonuçlanır senin durum. Haberini bekliyoruz.

diyorumya aksilik işte kayınvalidemler bugün antalyadan geliyor orda kalıcaz bi süre torunlarını sevsinler diye üstüste geldi. simdi daha iyiyim saol canım gelişmeleri yazarım görüşmek üzere daha iyi haberlerle insallah

Ya kıslar sütüm gitti ya aaa çıldırcam çocuk çekiyor ben emiyor sanıyorum yatıyor yine kalkıyor. çekim biraz dedim baktımkiçekiyorum süt yok gelmiyor.. allahımçıldırcam sanırım stresten sütüm kaçtı yaa of ne yapacam şimdi mama verdim uyudu yavrum yaa.doktorummu arasam bilemedim. yoksa eşimi yatıyorken öldüreyim mi? bu saat oldu hala kalkmadı uyuşuk yaaa.of çıldırcam şimdi yaaa

offf kızlar sabahtan berı ıslerı bıtıremedım .... camasırlar asmadan kurudu oğlusum sayasınde :))))

kızlar cocuk doktorumuz bıze suya gerek yok dedı ama bı cay kasığı falan verıyorum gunde ama az sankı sızın doktorlarınız nededı bu konuda bıde nekadar verıyorsunuz gunde ????????

bırde 2 gundur oğlumun sol gozu capaklanıyor bunun ıçın ne yapabılırım hastaneyı aradım ıslak pamukla temızle sutunu sur dedıler ama gecmedı yavrum gozunu acmakta zorlanıyor ne yapabılırım sızce????????

canım sakın stres yapma geçtiğimiz günlerde benimde başıma geldi, kafama bişey takılmıştı hemen sütü etkiliyor sonra kendimi toparlayıp iyi şeyler düşünmeye başladım hep pozitif olmak gerekiyor canım, sütüm gitti diye endişelenirsen daha kötü olur o yüzden olur böyle şeyler deyip kendini rahat bırak bak nasıl dolacak yine sütün ama stres yapma sakın....

biz su vermiyoruz

doktorumuz kesinlikle vermeyin dedi

her seferinde de soruyor,su vermiyonuz de mi diyee :)

canım benim oğluşunda olmuştu anne sütü ve cay suyu sürdüm 1 hafta falan sürdü sonra geçti sende yapmaya devam et geçer

demetim ne olduğunu anlamadım ama çok üzüldüm canım yaa inşallah düzelir aranız ama fazla kafaya takma canım olan sütünde gider eğer anlatmak istersen dinlerim hayatımm öpüm kocaman seni ve demirhanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…