2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

yine de böyle yapmamalıar

Hastaneden ilk geldiğimiz hafta ben söylenmiştim
Hep oğlun hep oğlun beni gören yok demiştim
Geçip izlio sürekli sonuçta onun ilgiside oğlunda
Tek bizim değil bnce :KK43: yoksa artık umursamıolar mı bizi :KK43:((

slm kızlar.
ben bi plan yaptım kiralık katil tutup hepimizin kocişleri öldürtücemsempatiksalakcinni
valla hepsine bi haller oldu (yoksa sorun bizdemi:uhm:)
10 gündür bi soğukluk var bizdede sürekli kavga halindeyiz.

çok şükür kocamda bir değişikilik yok ben arada sitem ediyorum ama laf olsun
diye yoksa aynı eskisi gibi gözümün içine bakıyo aşkım benim.daha doğrusu
gözümüzün içine bakıyo..bu arada bugün evlilik yıldönümümüz.Ama yapacak
hiçbirşeyimiz yok.:KK43:(( evdeyiz...

tebrikler canım,nice senelere oğlunuzla birlikte girin inşallah..

herkese benden de günaydın...kızım ve babası uyuyorlar hala..gece sık sık kalktık,şimdi de uyuyorlar..
annem yanımda olduğuiçin çok uykusuz kalmıyorum..

kocamla benimde aramız iyi,nihayetinde en mutlu günlerimiz,on sene bekledik bebişimizi,ama kaynana ile ı ıhhhh...:kedi:

Hoş geldiniz kızlarrrrr. opuyorumnanaktan Kocişimin ilgisi bize eskisi gibi aynı ama arada tartışmıyo da değiliz yani . :)

hoşbulduk damlacım,onlarda evliliğin tuzu biberi..olcak o kadar..

kızlar ben hamileyken bu kadar yemiyordum,şimdi iştahım mı açıldı ne 2-3 saate bir kurt gibi acıkıyorum..sürekli ne yesem halindeyim..allahtan sık sık tartılıyorum kilo almıyorum şimdilik...

selam kızlar herkese günaydın diyicem ama eminim hepimize gün çoktaaaan aymıştır.aaah ahh hamileyken kociş işe giderdi benim ruhum duymazdı şimdi adamı ben uyandırıyorum.kızım sabahtan beri çok huzursuz ne oluyo bilmiyorum bi türlü uyumak istemiyo kolik cd sini dinletiyorum bi yandan ayağımda sallıyorum şu anda.uyuyo gibi yapıyo nerden biliyorumm uyusa emziği düşerdi ağzından.yatağına götürmeye korkuyorummeyvahedigeldismile

valla heralde kocişler aynıda değişen biziz guclubacismile
hamilelikti lohusalıktı yedik adamları resmen sempatiksalakcinni

çisem yıldönümüzmü cnm.bizimde doğumdan 5 gün sonraydı annem yanımdaydı bıraktık doruk beyi 1 saat dışarı çıktık ii geldi valla.sende bırakabileceğin biri varsa bırak çıkın bence.

teşekkürler meltemcim...benim oğlumda gündüz uzun uzun uyuyor ama gece sıksık kalkıyor...

benimkide tam tersi gündüz uyumuyo gece uzun uzun uyuyoo.canım seninkide pek emiyodu demişsin odaya getirdiklerinde parmaklarını emiyodu diye aynen beimkide öyleymişş.sen emzik e başladınmı?

selam kızlar herkese günaydın diyicem ama eminim hepimize gün çoktaaaan aymıştır.aaah ahh hamileyken kociş işe giderdi benim ruhum duymazdı şimdi adamı ben uyandırıyorum.kızım sabahtan beri çok huzursuz ne oluyo bilmiyorum bi türlü uyumak istemiyo kolik cd sini dinletiyorum bi yandan ayağımda sallıyorum şu anda.uyuyo gibi yapıyo nerden biliyorumm uyusa emziği düşerdi ağzından.yatağına götürmeye korkuyorummeyvahedigeldismile

hg cnm
doğru gün çoookkkkktan aydı bize :)))
valla benim oğlumda gündüzleri nerdeyse hep uyanık.uyuyo numarası yapıyo bazende :bbo:
yada beşikte 10 dk gözlerini kapatıyo sallattırıyo kendini paşa dinleniyo hooppp gözler faltaşı gibi.napalım artık hayat onlarla var.

meryemcim mümkün değil maalesef..çok isterdim valla süper olurdu ama burada laf anlatmamız ,gereken birsürü kişi var ne yazıkki her kafadan 1 ses çıkacağına evde otururum diye düşünüyorm:KK43:(

valla heralde kocişler aynıda değişen biziz guclubacismile
hamilelikti lohusalıktı yedik adamları resmen sempatiksalakcinni

çisem yıldönümüzmü cnm.bizimde doğumdan 5 gün sonraydı annem yanımdaydı bıraktık doruk beyi 1 saat dışarı çıktık ii geldi valla.sende bırakabileceğin biri varsa bırak çıkın bence.

yedik bitirdik inankii yazık onlara.ama olsun hayatlarındaki en büyük mucizevii hediye yi verdik değilmi?valla her türlü kaprisi çekceklerr.
off bide ben çıkabilsem bende büyük nineler gibi 40 dolmadan çıkmıyıcam sanırım.

kolik cd si ne oluyo cnm?

hg cnm
doğru gün çoookkkkktan aydı bize :)))
valla benim oğlumda gündüzleri nerdeyse hep uyanık.uyuyo numarası yapıyo bazende :bbo:
yada beşikte 10 dk gözlerini kapatıyo sallattırıyo kendini paşa dinleniyo hooppp gözler faltaşı gibi.napalım artık hayat onlarla var.

h b bi tanemm.

ayyy canım uyumayınca çok zor valla.bu arada oğlunun gaz problemi nasıl düzeldimi?öyle çığlık çığlığa ağlamaları oluyomu?

allahım yaa öldürecek beni bu yavru.kucağmda uyudu yerine buraktım mıkırdanmaya
başladı.kucağma aldm yine uyudu..

X