2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

of sanırım depresyona girdim ya. dün geceden beri ayaktayım. eşimle atıştık biraz çok canımı sıktı. Bekarlığın gözünü seveyim ya of. erkeklerden nefret ediyorum artık.

of sanırım depresyona girdim ya. dün geceden beri ayaktayım. eşimle atıştık biraz çok canımı sıktı. Bekarlığın gözünü seveyim ya of. erkeklerden nefret ediyorum artık.

aynen bende, oğlumla tek olmak istiyorum dün geceden beri. odundan ne farkları var erkeklerin. ben atışmamak için kendimi zor tututum ama iyi yapmadım galiba sinirlerim bozuldu aklıma geldikce ağlıyorum

aynen elifcim ya. valla oğlumu uyuttum şimdi bilg başında taktım kulaklığı hem yazıyorum hem müzik dinliyorum hem ağlıyorum yaa. neden böyle oluyorlar anlamıyorum. anlamıyorlar yaaa.. eğer ki oğlum olmasa çoktan gitmiştim yaaa. ona kıyamam yaa..

cnm benim ya sıkma canını sen şimdi bu dönemde bize ne desler yaranamazlar zaten
gerçekten bu loğusalık çok kötüymüş insan herşeyi tersten anlarmı yaa
bana ne deseler ters anlıyorum herşeyi ama bu zamanlarda geçicek
bende saat beşten beri ayaktayım yavrumun gaz sancısı vardı saat 9.30 da rahatladıda uyuyo şimdi

lausalıkta bir dönemmi bu yoksa hep böyle mi kalacak endişesi var üzerimde. hep böyle olcaksa çekemem yaa allahım sen yardım et aklıma mukayet ol çok sinirlerim bozuk yaa..

Canım haklısın lausalık ama azcık onlarda anlayışlı olsunlar ya. hep onlar haklı hamileykende böyleydi. çocuk doğdu lausa olduk yine aynı. sanki onlar doğurdu ya. neden bir kerede bize hak verilmiyor ya neden bir kerede biz haklı olmuyoruz yaa. bıktım artık geçen de yaptı aynısını annesine şikayet ettim de biraz sesi çıkmadı ama bu sefer sınırımı aştı benim yaa. dayanamıyorum mafoldumben

beni anlatıyorsun sanki. dün gece mesaj gördüm tlfnunda biri ona ya yinemi aynı şey canım yazmış, beynimden vuruldum ne yapacagımı sasırdım.tlfnu suratına atsamıydım alıp basımı gitsemiydim onumu kovsaaydım uyandırıp bağırıp cağırsamıydım. eğer ona baskası canım diyorsa bu iş bitmiştir en iyisi cağırıp konuşmakmıdırki

Cnm aynı şey başıma gelmişti ebnimde hemen telaşlanma. çaktırmadan numarayı gizliden ara önce bakalım kadın mı erkek mi? erkekse sorun yok demektir. Eğer bayan açarsa hemen telefonu kapat ve eşinle konuş. İnkar edecek birşey söylerse telefonunu al ve o numarayı ara cnm nasılmış bakalım.

Test ettim işe yarar formüldür.

:2:

elifcim gerçekten mesajı gördün ve hiç bişey demedinmi nasıl sessiz kalabildin bu durumda
allahım sen bu erkeklere akıl fikir ver

allahım bu erkekleri bildiği gibi yapsın çocuklarımız hariç tabi.,
Offff kendime gelemiyorum bir türlü yaaa. uykusuzluktan sütümde olmadı valla kaçtı mı bilemedim çocuk çekiyor gelmiyordu akşam herhalde sızdı artık yorgunluktan ya. Eğer ki bir de sütüm kaçarsa artık evden kovacam adamı yaa. allahım aklımı koru saçma sapan şeyler düşünmeye başladım yaa..
Camdan atlassam kurtulur muyum yoksa ona mı kurtuluş vermiş olurum?

sesimi cıkarmadım ama acısıı bana sorun butun gece uyumadım sabah yuzune bakmadım. aaradım tlf kapalı sabahtan beri kafayı yıyorum bu halimle olacak işmi. yetmezmis gibi bugun kayınvalidemlere gecicez kalmak ıcın of allahım yardım et oğlum var ne yapıcam

allah korusun canım ne biçim laf öyle o. yavruna bak mucizeye asık ol tekrar tekrar. allah bize hayırlı bi çıkış yolu göstersin ne diyim teselli edecek sözde bulamıyorumki salya sümüğüm suan

Canım ben 10 sene bu adamı bekledim. 10 senemi verdim bekarılığımda. 16 yaşımdan beri hep bekledim bekledim. bunları yaşamak için mi bekledim. hayatımda bir mucize oğlum evet ama o bile teselli edemiyor 10 sene içime oturuyor yazık diyorum kendime. bekar kalsaydım daha iyiydi bu ne yaa. bir gün mutlu olduysak bir hafta mutsuz neden böyle? aileden yana çok şansım olmadı benimde. Ailem alanyadaydı ben onun için burda kaldım istenbulda kaldım kıymet bildi mi? söylediğimde de de ben mi kal dedim diyor bana. ben bunu hak edecek ne yaptım ki?

surda 1 ay dayanıcam sonra atıcam kendimi tatile. ütüymüş yemekmiş acmış tokmuş sahurmuş iftarmış umrumda değil öyle bi halt yediyse kabul edecek değilya her halukarda yalan söyleyecek. baskası ona canım demişse o artık benim canım değil. onun için sıkmayacam canımı yemegımı koydum kendimimi cezalandiracam o salak ıcın biterse biter ne yapayım gelsin konusucam

Canım bekle. Telefon ne zaman ki açılacak o zaman ki olduğundan emin ol öyle feryatlan bence.şimdilik biraz daha sabret cnm elinde koz olması senin aleyhine olur. :teselli:

Canım sonuna kadar yanındayım ve katılıyorum. ama yine de kalbini bozma belki erkek arkadaşı da olabşilir. bekleyelim görelim bakalım.

fazla değer vermekten oluyor biliyağızlarına gözlerine bakıp daha bişey demelerine fırsat vermeden ne istediğii i anlayıp yerine getirdikcok taviz verdik cok ondan oluyor vazgecilmez sanıyorlar kendilerini. ben bi vazgeceyimde görsün gününü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…