2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Evet 2 haftalık, annem suyu döktü ben de b güzel çitiledim kızımı.kaydirigubbakcemile3 Ablamın oğlunu da kardeşimle ben yıkıyoduk, tecrübeliyim biraz bu konuda. sempatiksalakcinni opuyorumnanaktan

Teşekkürler canım, benimde annem yakında gidicek, yalnız kalıcaz.Kendim yıkıycam artık kızımı bol bol. :)

Teşekkürler canım, benimde annem yakında gidicek, yalnız kalıcaz.Kendim yıkıycam artık kızımı bol bol. :)

ya ben dr a sormayı unuttum kaç günde bir yıkamak gerek ben en son pazar yıkadım..bide yıkamaya alısanlar için diyorum kulagına su kaçırmayın yeter.az su yutsa bişi olmaz:ecrin_bebek:

Evet 2 haftalık, annem suyu döktü ben de b güzel çitiledim kızımı.kaydirigubbakcemile3 Ablamın oğlunu da kardeşimle ben yıkıyoduk, tecrübeliyim biraz bu konuda. sempatiksalakcinni opuyorumnanaktan

bebişim uyandı arkadaşlar emziriyorum, herşey yolunda çok şükür ama tek korkum uyurken bişey olucak diye ödüm kopuyor, annemde bugün bir olay anlattıda o yüzden korktum aslında, annemlerin komşusunun 5 aylık bebeği varmış kızmzirp yatağına koymuş sonra bebiş boğulmuş yatağında ya çok üzüldüm, çook dikkat etmeliyiz arkadaşlar sık sık bebişlerinizi kontrol edin boşvermeyin uyuyor diye...

selam ben geldim. şükür birileri var opuyorumnanaktan
damlacım saol canım inş kızım gelcek bi yoldan yeterki gelsin hayırlısı ile geliş yolundan puan kırmıycam gelsin artık :)))

ayyy bende bundan cok korkuyyorum... o yuzden devaamlı yan yatırıyorum bebısı veya kafasını yana cevırıyorum... bıde benım kızım devamlı kafasını sag tarafa cevırıp uyuyo kendı cevırıyo ya cok sasırıyorum devamlı sag tarafa donuk kafası:):)

aynen canım allahtan benimkide yana çeviriyor kafasını ama dönmeye başladıktan sonra asıl dikkat etmek gerekir tabi fazla takıntıda yapmayalım ama dikkatli de olalım...

aynen canım allahtan benimkide yana çeviriyor kafasını ama dönmeye başladıktan sonra asıl dikkat etmek gerekir tabi fazla takıntıda yapmayalım ama dikkatli de olalım...

evet haklısın canım... bu arada benım kızımın agzı pamukcuk olcak galıba cok az beyazlasma var... kızlar bu arada aklınızda bulunsun pamukcuk olmaması ıcın garmastan pomat dıye gogus kremı varya o bebeıslerın agzınıda pamukcuk yapmıyomus doktorumuz dedı... haberınız olsun...

eda'nın ağzında da beyazlaşma olmaya başladı, pamukçuk olunca ne oluyor peki ağzı mı acıyor acaba

eda'nın ağzında da beyazlaşma olmaya başladı, pamukçuk olunca ne oluyor peki ağzı mı acıyor acaba

herhalde acıyo canım cok net bılmıyorum... ama ben kremı kullandıgım surece hıc olmamıstı... kullanmayı bıraktım beyazlamaya basladı... bıde emzırdıkten sonra bı cay kasıgı su verıyorum oda kalan sutu temızledıgı ıcın pamukcuk olmuyomus... ıns ıse yarar

canım doktorun, annelere göğüsleri için verdikleri kremimi bebeğin ağzına sürebilirsin dedi?
Bir de bizimki sürekli emdiği için tıkanıyor sonra da kusuyor bende o zaman emzik veriyorum suyla yıkayıp o zaman ıslak kalıyor emzik su da yapabilir mi pamukçuk, çünkü annemin demesiyle eskiden hep su verirdik çocukların ağzı pamukçuk olurdu diyor, şimdi su o yüzden de verilmiyor artık diyor...

yok canım gogusume kullanıyorum ya bebıste emınce onada etkı edıyo... ya o problem bızdede var sureklı emmek ıstıyo hıc doydugunu bılmıyo sonrada bı guzel kusuyo... emzıkte almıyo verınce mıdesı bulanıyo boooo dıyo:):) canım bılmıyorum benımde annem demıstı su ver pamukcugu onler demıstı...

merhaba güzel anneler geçmişi okuyamadım 1 haftadır hayatla bağlantım koptu gibi:))) kızım 19 ağustosta sezaryenle dünyaya geldi. 2800gr. 47 cm küçücük bikız:)) bugün kontrole gittik biraz sarılığı var giibiydi ama allaha şükür doktor iyi ilerleme yok azalmış dedi. bu arada kızlar ben emzirmede çok zorlanıyorum göğüs ucu problemini geçtim onu zaten normal kabul ediyorumda göğüslerim inanılmaz gergin ve şiş uçlarını alamıyo bebişim slikon göğüs ucu kullanıyorum ve sütümde yetmiyo mama takviyesi veriyorum. bu şişlik ve gerginliği yaşayan varmı aranızda yokmudur bunun bi çaresi eyvahedigeldismile

canım ben yasadim bu sorunu
goguslerim tas gibi olmustu,emzirme sutyenini cikardim attim oncelikle
sonra da gogus kalkani kullanmaya basladim medelanin,hem de gogus ucu cikartici

senin de gogus baslarin yoksa siddetle tavsiye ederim
cok rahatlatti beni walla

sis olunca bebek ememiyor ve gogusler sis kaliyor

Canim daha oncede yazdim bi kocakari yontemi var. Denemek istersen gogsunu soguk suyla sabunla masaj yaparak yika sonra guclu biri memenin ucundan tutup mendil gibi hizli hizli sallasin iki gogsumede yaptim suan hic sikintim kalmadi umarim iyi gelir cok canin yanar ama deger

evet mesajını yeni okudum deniycem bunu çünkü çok kötüyüm sürekli tıkanıyo sanki ,süt akışı engelleniyo masajla açıyorum emiyo yumuşuyo sonra tekrar taş gibi bi damla süt gelmiyo şuan bunu yazarken bile kolum kasılıyo

Benimde cok kotuydu canim gorumcem emzirdi oglumu oderece yani.bide gogus ucum ciksin diye enjektorun ucunu kesip cektim super ise yaradi. Tez zamanda rahatca emzir bebisini insallah

Uzun bi aradan sonra hepinize merhaba:)
5 gün önce Elif Alya'mız aramıza katıldı. bugün de 5. gün kontrolümüğz vardı çok şükür bi sıkıntımız yok... sadece ilk günler ben de kızım da çok fazla gaz sancısı çektik... göbek bağımız da düştü düşecek çok ama çok gzüel bir duyguymuş, Allah anne olmayı isteyen herkese nasip etsin, evlat çok başka bişeymiş.
geçmişe çok ama çok uzun zamandır bakamadım, umarım herkes iyidir...

Göğüsleriniz sertleşince sıcak bi banyo yapın, sıcak suyla göğüslerinize masaj yapmanız lazım. Sonrada göğsünüzü sağın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…