2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

herkes doğururum ümidiyle kendini ev işine vurdu ne hamarat olduk yaw :)
ben de yemek yedim annem geldi evi temizledik sildik süpürdük.halılarımız yıkamaya vermiştim onlar geldi serdim. kızımım son eksikliklerini tamamladım.odasına son rötuşları yaptım. temizlik gibisi yok yaa.zemuszemus

hap değilmi bende hapları 2 cıkardı doktorum ama yınede hapın emılımı zor oluyor dedı yanı kotuyse damar yoluylada alabılırsın canım doktoruna sor kotu bısı olsa zaten o sana muhakkak verırdı hapla kalmazdı yanı

bugün gittim doktora zaten...yarın sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa hap alacağım işte...bakalım nasıl olacak...

tatlım sakin ol panik yapma
zaten bebekler büyüdüğü için böyle kan değerlerimiz düşüo
geçen banada tahlil istedi dr kontrol amaçlı kaç hatırlamıorum ama bnmde az çıktı
ferrum fort kullanıodum günde 1 kez onu 2ye çıkartmamı istedi
ıspanak semizotu siyah üzüm pekmez et yoğunluk ver bunlara
hatta yaz günü en iyi giden semizotunun salatası

şaştığım şey yakın zamanda kan değerim 13 tü nasıl bu kadar düştü anlamıyorum...dediğin gibi üzüm pekmezi içtim az önce....et ile pek aram yok zaten...semiz otu salatasını severim...denerim canım...sağol...

canım bozma moralini ben de iki hafta önce öğrendim durumun ciddiyetini, hatta damardan takviye olunucaktı iğnelerim evde bekliyo yükseltemezsem die. biraz doğal yollarla sdeniyelim dedik 2 haftada 2 birim artıranbilirsin

2 birim dediğin günde 2 defa demek oluyor sanırım...evet 2 defa dedi doktor...yarın sabah başlıyorum..umarım hemen yükselir...

ben de yemek yedim annem geldi evi temizledik sildik süpürdük.halılarımız yıkamaya vermiştim onlar geldi serdim. kızımım son eksikliklerini tamamladım.odasına son rötuşları yaptım. temizlik gibisi yok yaa.zemuszemus[/Q

bende kakltımm bir ümittt birşey yapayım b.makinesini yerleştirdimmm mutfağı topladımm. çamaşırları toplım dedimm üst katta gözüm yemediii bendeee gece nasılsa uyuyamıyorummm gece yaparımm banyo yapıp yatarımm belki uyurumohaoldumsmile
yemek yapıcam biberon kaynatıcammm amaa hiçç halim yokkk zor nefes alıyorum. yarında bizde temizlik varrr dip köşeee. akşamda dra gidicemm ohaoldumsmilekaşlarımı aldırmam lazımmmm anlatırken yoruldummm:KK43:(

bugün gittim doktora zaten...yarın sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa hap alacağım işte...bakalım nasıl olacak...

şaştığım şey yakın zamanda kan değerim 13 tü nasıl bu kadar düştü anlamıyorum...dediğin gibi üzüm pekmezi içtim az önce....et ile pek aram yok zaten...semiz otu salatasını severim...denerim canım...sağol...

2 birim dediğin günde 2 defa demek oluyor sanırım...evet 2 defa dedi doktor...yarın sabah başlıyorum..umarım hemen yükselir...

hayır canım 9 dan 11 yükselmesini kastettim benim öyle oldu 3. haftamdayım baya bi yüklenmiştim benim de atle aram yok ama mecbur

ben de yemek yedim annem geldi evi temizledik sildik süpürdük.halılarımız yıkamaya vermiştim onlar geldi serdim. kızımım son eksikliklerini tamamladım.odasına son rötuşları yaptım. temizlik gibisi yok yaa.zemuszemus[/Q

bende kakltımm bir ümittt birşey yapayım b.makinesini yerleştirdimmm mutfağı topladımm. çamaşırları toplım dedimm üst katta gözüm yemediii bendeee gece nasılsa uyuyamıyorummm gece yaparımm banyo yapıp yatarımm belki uyurumohaoldumsmile
yemek yapıcam biberon kaynatıcammm amaa hiçç halim yokkk zor nefes alıyorum. yarında bizde temizlik varrr dip köşeee. akşamda dra gidicemm ohaoldumsmilekaşlarımı aldırmam lazımmmm anlatırken yoruldummm:KK43:(

halsizlik de sıcaklardan oluyo canım. bazen bünyeye göre doğum yaklaşınca da anne halsiz oluyomuş. :) yapamıyosan zorlama kendini.

halsizlik de sıcaklardan oluyo canım. bazen bünyeye göre doğum yaklaşınca da anne halsiz oluyomuş. :) yapamıyosan zorlama kendini.

zorlayamıyorummm kiiiikaydirigubbakcemile3 bugün ir sürü plan vardı kafamda gitti hepsii neyse artıkkk yarın ola hayrolaaaaa
çok stres bastıı yaaaaa heyecanda değil gerginlikkkkkkkafamçokkarıştı

hayır canım 9 dan 11 yükselmesini kastettim benim öyle oldu 3. haftamdayım baya bi yüklenmiştim benim de atle aram yok ama mecbur

hıııııı...tamam anladım canım...umarım benim de 2 birim yükselir..o zaman tam sınır oluyor zaten...doğum bu belli olmuyor...bakarsın bne de 2 hafta sonra doğum yaparım..gerçi gün sayım daha fazla ama dediğim gibi belli de olmuyor..o zamana kadar umarım değerlerim yükselir....

off ısımlerım bıttı kımse gelmıyor esımde erken gelırdı ama carsıya uğrıycakmıs bende cok acıktım bıseyler atıstırım barı

X