2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

DEFNE25 CANIM KEZBANHANIMA ÇOK GÜVENİYORUM DEGİŞTİRMEM .BİR AKSİLİK OLMAZSA ...NORMAL İSTİYORUM DA BENİM OGLAN HEP MAKAT POZİSYONUN DA DÖNERMİ ACABA..AYRCA ÇOK KİLO ADIM 20 KİLOÇUK KADAR ..KIZIYOR HER GİTMEMDE ÇOK KİLO ALDIN SONRA NORMAL DOGURCAM DERSİN SEN DİYOR...BİLMİYORUM AÇIKCASI ASINDA EPÜDRAL NORMAL iSTİYORUM

ay epic geçmiş olsun ya ne manyak tipler var büyük konuşmayayım ama çocuğuna sahip çıkmayan insanlardan nefret ediyorum benimde bi arkım var öyle çocuk ortalığı birbirnie katıyor insanlara zarar veriyor kadın dönüp bakmıyor geçende de alışveriş merkezinde bebiş kıyafetlerine bakıyordum bi kız vardı alışveriş arabasında anası hamile onlarda bakıyordu kız bi hamle yaptı karnıma vurucak elini kaldırdı ben hemen geri çekildim indirdi yumruğu denk getiremedi biz bakıcaz sen bakma diyor bana deli mi ne anasıda dönüp kusura bakma demedi

hım demek o topu onun için kullanıyorlar bende baktım baktım anlam veremedim en sonunda sordum dra bunun burda ne işi var diye :))) doğumhaneye hiç girdiniz mi bilmiyorum ama anneden çok bebeği ilgilendiren şeyler var hani doğduğunda hemen bakılması için falan anne için iğrenç bi koltuk var sadece :)) bide kocaman bi ışık :)))

Kızlar ben pazara çıkıcam birazdan annemleeee.Görüşürüz gelinceee. Ne zaman bi yere çıksam geldiğimde biri doğurmuş oluyo. Bakalım bugün kim doğurmuş olucak. Çisem belki sensindir bu şanslı kişi . kaydirigubbakcemile3 opuyorumnanaktan Hadi öptük hepinizi.

Hülya ve Şeyma geçmiş olsun kızlar sizeeee. Ailelerin çocuklarına sahip çıkması lazım. Böyle sorumsuz aileler çok var valla.

ayy biliyo musun dün noldu. verilmiş sadakamız varmış .kızımla öyle korktuk ki delikafadulden

eşimle bizim burda bi yürüyüş parkı var oraya gitmiştik hem konuşup hem yürüyoduk. birden paat diye bişiy çarptı bana sert ağır bişiy öyle korktum ki hemen karnımı tutup yokladım bişiy mi oldu diye sonra farkettim ki acı başka yerden geliyor.ne olduğunu anlamadım yüreğim hopladı.bebeğime bişiy oldu diye aklım gitti korkudan ağlamaya başladım. ne oldu dersiniz biz yürürken karşıdan yürüyen bi çiftin 4-5 yaşlarındaki oğlu kocaman bir taşı yumruğum kadar yani sen onu fırlat tam göğsüme. nefesim kesildi bi an. ben şok eşim şok çocuğun ailesi panik.
kadın bide demez mi oğlum naptın ben sana hamile kadına atma demedim mi. çocuk ne bilsin hamile yada değil.hiç atmaması lazım karnıma gelseydi ya? aklım çıktı. eşim ne dese bilemedi. çocuğa kızsan ayrı dövsen ayrı ailesine bişiy desen ayrı. insan böyle katil oluyor demek ki. bişiy oldu mu doktora götürelim falan dediler eşim de çocuğunuza sahip olun başka bişiy istemez dedi.

aaa allah korumuş yaa ne şımarık çocuk ben dayanamazdım valla tutar çakardım
ayy buyuk konusuyorm hep ben bu konularda ama normal bi çocukta yapmazki
bunu..hamşle kadına atma ama diğer kişilere atablirsin kadınında mantığı yani.
benim kızkardeşimin eltiside hamile 7 aylık falan geçen akşam bayırdan çıkıyorlarmış
koşunun köpeği bi çıkmış üstlerine saldırmış kızcağız yuvarlanmış bayırdan aşağı
heryeri yara bere içinde ayy nası üzüldüm anlatamam ayağa kalkamıyor eşi götürüyo
vc ye falan diyodu kardeşim...allah korumuşşşakannehir

gece uyumadımmmm şimdi uzanarak okuyayaım dedimm hopppp ayılmışım resmennnohaoldumsmile
1 saat içinde bir doğum haberi daha ne güzellllkaydirigubbakcemile2

ben doğurdum kızlar...
hastaneden yeni geldik cumartesi gecesi geldi oğlum...
normalde yarın gideecektik doğuma...
canım gözün aydın darısı başımızaa. sağlıkla büyüt inş.

ayy biliyo musun dün noldu. verilmiş sadakamız varmış .kızımla öyle korktuk ki delikafadulden

eşimle bizim burda bi yürüyüş parkı var oraya gitmiştik hem konuşup hem yürüyoduk. birden paat diye bişiy çarptı bana sert ağır bişiy öyle korktum ki hemen karnımı tutup yokladım bişiy mi oldu diye sonra farkettim ki acı başka yerden geliyor.ne olduğunu anlamadım yüreğim hopladı.bebeğime bişiy oldu diye aklım gitti korkudan ağlamaya başladım. ne oldu dersiniz biz yürürken karşıdan yürüyen bi çiftin 4-5 yaşlarındaki oğlu kocaman bir taşı yumruğum kadar yani sen onu fırlat tam göğsüme. nefesim kesildi bi an. ben şok eşim şok çocuğun ailesi panik.
kadın bide demez mi oğlum naptın ben sana hamile kadına atma demedim mi. çocuk ne bilsin hamile yada değil.hiç atmaması lazım karnıma gelseydi ya? aklım çıktı. eşim ne dese bilemedi. çocuğa kızsan ayrı dövsen ayrı ailesine bişiy desen ayrı. insan böyle katil oluyor demek ki. bişiy oldu mu doktora götürelim falan dediler eşim de çocuğunuza sahip olun başka bişiy istemez dedi.
geçmiş olsun canımmmmmmopuyorumnanaktan

Derin de doğurmuşşş, ayyy Allah analı babalı büyütsün canım. Darısı bizim başımıza. Sonlara kaldık bizzzz. :KK70:

DEFNE25 CANIM KEZBANHANIMA ÇOK GÜVENİYORUM DEGİŞTİRMEM .BİR AKSİLİK OLMAZSA ...NORMAL İSTİYORUM DA BENİM OGLAN HEP MAKAT POZİSYONUN DA DÖNERMİ ACABA..AYRCA ÇOK KİLO ADIM 20 KİLOÇUK KADAR ..KIZIYOR HER GİTMEMDE ÇOK KİLO ALDIN SONRA NORMAL DOGURCAM DERSİN SEN DİYOR...BİLMİYORUM AÇIKCASI ASINDA EPÜDRAL NORMAL iSTİYORUM

kezban hnm epidurali sevmiyorum diyor:)))
kendisi sezeryan olmuş kendi isteğiyle bilior musun ama kesinlikle
normal doğumcu...
belki döner bebişin kendi kilon kaçtı ki normal doğum yapmana engelmi şu an kilon..
ben de çok memnunum ama hastanedeyken çok fazla aceleci davranıyordu girmemle
çıkmam bir oluyordu odaya hiçbişi anlamıyordum ne soracağımı unutuyordum ama
muayenahensinde daha güzel ilgileniyor sen gittin mi hiç muayenehanesine????

Selam Kızlar ben geldim :KK43::KK43::KK43:

hala doğuramadım... çok mutsuzum.. bugün kontrolüm vardı dr bebek hala kanala inmemiş dedi... hafta sonuna kadar bekletebiliriz ancak daha fazla risk alamayız dedi... bu hafta da gelmez önümüzdeki hafta suni sancı ile doğumu başlatacak çok canım sıkıldı ağladım çok :KK43::KK43::KK43:

Kızlar ben pazara çıkıcam birazdan annemleeee.Görüşürüz gelinceee. Ne zaman bi yere çıksam geldiğimde biri doğurmuş oluyo. Bakalım bugün kim doğurmuş olucak. Çisem belki sensindir bu şanslı kişi . kaydirigubbakcemile3 opuyorumnanaktan Hadi öptük hepinizi.

Hülya ve Şeyma geçmiş olsun kızlar sizeeee. Ailelerin çocuklarına sahip çıkması lazım. Böyle sorumsuz aileler çok var valla.

hiiii inşallah damlaaa inşallah
ama yok hiç sancım yok hadi güle güle sana

hala doğuramadım... çok mutsuzum.. bugün kontrolüm vardı dr bebek hala kanala inmemiş dedi... hafta sonuna kadar bekletebiliriz ancak daha fazla risk alamayız dedi... bu hafta da gelmez önümüzdeki hafta suni sancı ile doğumu başlatacak çok canım sıkıldı ağladım çok :KK43::KK43::KK43:

Hoşgeldin canımm. Üzülme herşeyde bi hayır vardır. Haftasonuna kadar daha kaç gün var. Bak Şeyma'nında kanala girmemişti, bir gün sonra doğurdum diye yazdı. Sende doğurursun bu hafta içi belki. opuyorumnanaktan :teselli:

üzülme canım yaaa her işte bir hayır vardırrr. inş. herşey yolunda gidecekkk . opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

aaa özlem çok merak ettim seni kız.off yaa cnm ağlama yaa benim de çok moralim
bozuluyor biliyor musun yaa hurma falan da hikaye hiçbişi olmuyor yürüyor musun hiç
uzun uzun yürüyüşler yap yapabilirsen tabiii.

hiçaçılman yokmuymuş rahimde yumuşama vs.benim 2 cm olsa da sanırım rahim ağzında
yumuşama falan bişey yok o yüzdne bu şekilde sancı versem de işe yaramaz demişti.
cumaya kadar açılmam lazım.sezolacakları korkutmak istemiyorum ama akşam bi sez.izledim çok korktum yaa ben kesinlikle normal doğum istiyorum dedim ama dedikçe
de uzaklaşıyorum sanki normalden...

canım ya boşver sağlıkla gelsinde nasıl gelirse gelsin bunu düşün üzme kendini ben alıştırdım şimdi kendimi sezeryana mesela üzme stres olma daha fazla hem haftaya daha çok var ne olacağı hiç belli olmaz

tşk ederim kızlar allah korudu valla :Saruboceq: çok şkür.
insan kendinden geçiyo böyle bi durumda tek aklıma gelen kzım oldu acımı bile anlamadım.

Hoşgeldin canımm. Üzülme herşeyde bi hayır vardır. Haftasonuna kadar daha kaç gün var. Bak Şeyma'nında kanala girmemişti, bir gün sonra doğurdum diye yazdı. Sende doğurursun bu hafta içi belki. opuyorumnanaktan :teselli:

üzülme canım yaaa her işte bir hayır vardırrr. inş. herşey yolunda gidecekkk . opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

aaa özlem çok merak ettim seni kız.off yaa cnm ağlama yaa benim de çok moralim
bozuluyor biliyor musun yaa hurma falan da hikaye hiçbişi olmuyor yürüyor musun hiç
uzun uzun yürüyüşler yap yapabilirsen tabiii.

hiçaçılman yokmuymuş rahimde yumuşama vs.benim 2 cm olsa da sanırım rahim ağzında
yumuşama falan bişey yok o yüzdne bu şekilde sancı versem de işe yaramaz demişti.
cumaya kadar açılmam lazım.sezolacakları korkutmak istemiyorum ama akşam bi sez.izledim çok korktum yaa ben kesinlikle normal doğum istiyorum dedim ama dedikçe
de uzaklaşıyorum sanki normalden...

çok sağolun kızlar moral verdiğiniz için ama çekilmiyor inanın belim ağrıyor kasıklarım ağrıyor evet ama kasılma yok rahmimde bebek kanala girmemiş... girer mi Allah bilir...

yürüyüş yapmaya çalışıyorum canım ama olmayınca olmuor sanırım... bu sıcakta nasıl ne kadar yürüyüş yapabilirim ki çok zor...

suni sancı verdiklerinde açılmam olacağını bilsem seve seve çekerimm... ağlanırım yırtınırım bağırırım ama bir de olmazsa çektiğime mi yanayım neye yanayım....

anaam şeyma doğur du mu??? Maşallah ne güzell... Pelinden haber var mı?

X