2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ezgi hoşgeldin hadi doğuramaynlar olarak başı sen çekte gerisi gelsin...

hoşbulduk cnm..inşallahhhh...ne kadar ağrım da olsa sanki başıma doğum olayı hiç gelmeyecek gibi hissediyorum yaa..bu nasıl bi durumdur anlamış değilim..halen durumun ciddiyetini anlayamadım sanırım..sanki benim yerime doğumumu başkası yapacak gibi geliyor. Bi de doğum sancısı başladığında..yani evdeyken..çok ağırlaşmadığında aceba bebeğin hareketleri nasıl oluyor onu merak ediyorum. Bu konuda duyduğunuz birşeyler var mı aceba?

kasılmamı üfff o nası bişey yaa ben de olmuyo hiç olmadı...
şeyma dan cvp yok bu arada kızlar...

Böyle karnın taş gibi oluyooo, düzelmiyo bi türlü . Hatta bi gece bana 50 saniye süren kasılmalardan olmuştu. Kalkıp yürüdüm yürüdüm düzelmedi, belimden de bi ağrı giriyodu. 2 kere tekrarladı 10 dk içinde. Eğer 10 dk içinde 3 kere olsaymış doğum başlıyomuş kız. Bilmiyodum o zaman. kaydirigubbakcemile3

sağol cnm aldım msjnı. a.s. belli olmaz vallaaa..olur olur..doğururuzz..ama yine çisem kalır gibime geliyorrr.. sırnaşık şey şaka şakaaaa. opuyorumnanaktan

Kızı kalpten götürücen valla. kaydirigubbakcemile3 Bi kaç güne doğurur o. kaydirigubbakcemile3

Merhaba kızlar, hayırlısı ile doğursaydık da şuracıkta bebişlerimizi anlatıoo olsaydık, çok uzak değil demi o günler az kaldı demii???
Şöle bi geçmişe bakaiim kaç zamandır giremiorum umarım herkes iyidir, yaramz bişi yoktur...

Doğum başladığında bebek fazla hareket etmezmiş diye duymuştum.Ne kadar doğru bilmiyorum ama. :)

şeymadan cvp gelmiş evdeymiş elektrikleri kesikmiş ondan giremiyormuş
ama sigorta atmış yeni farketmiş :)))
birazdan gelirmiş:))))

ohhh ya bende çok merak etmiştim neyse ebru arkadşımızda bebişine kavuştu darısı bizlerin başına..a.s.

valla ben kanala girdikleri için hareketleri yavaşlar diye de duydum hareketleri artar diyede.
benim dr cuma doğuma yakın coşuyolar dedi:))))

Selam canım, hoşgeldin . Güzel olurdu valla doğursakta bebişleri konuşsak. Resimlerine baksak falan. opuyorumnanaktan

merhabalarrr
sabah doktora gittik ,3100 gr olmus kizim zemuszemus

nstde sancılar 30-40 arasi cikti,herhalde daha dogurmam :)

merhabalarrr
sabah doktora gittik ,3100 gr olmus kizim zemuszemus

nstde sancılar 30-40 arasi cikti,herhalde daha dogurmam :)

Benim geçen hafta 50 çıkmıştı sancım, doğurmadım. Ama yine de belli olmaz , aniden gelirse sancın doğurursun . kaydirigubbakcemile3 Bak Şeyma'nın ki daha kanala yerleşmemişti.Bi gün sonra doğurdum diye yazdı. kaydirigubbakcemile3

bakalım belli olmaz heran hersey olabilir :)

oo ben 70 de gördüm sancıyı şimdi evde oturuyorum :)) bu arada soluma falan yatamaz oldum napıyo benim kız anlamış değilim yani tam şeyimin üstünde hatta dr usgde bakarken ordan baktı yüzünü falan göremedik o zaman kanala mı girmiş oluyor acaba bugün ağrım çok kasıklarım falan resmen yürüyemiyorum doğurucam mı ne ay inşallah 10 unda doğurayım gerçi bi 10 gün beklerse annem gelir oda fena olmaz ama neyse hayırlısı inşalllah

Benim hiç 70 e çıkmadı kaydirigubbakcemile3. Artık sağa sola yatmakta çok zor oluyo gerçekten.Sırt üstü yatardım bi ara, onu da yapamıyorum artık, ağrılar giriyo.Belki bugün doğurursun kız. kaydirigubbakcemile3

DEFNE25 merhaba beni hatırladınmı bilmiyorum da bir defa konuşmuştuk burda..bende kezban hanıma gidiyorum hastaneden ayrıldı şimdi.merakettim doguma girmek için ne kadar ücret istedi hastneyle birlikte dogum ne kadara geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…