2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlarrrr ben geldım hemen cıkcam ama.bende kızımda iiyiz.3000gr doğduk.dün zordu benım için gazdı sancıydı falan ama olsun bu gun bomba gibiyim.yarın cıkcaz hastaneeeden.gurbette doğurmus.gözü aydın doğuranların:))fırsat buldukca yazarım.eşim nette olur hep hast.de kablosuz varmış şansınasempatiksalakcinni
öpüyorum hepinizi..

kızlarrrr ben geldım hemen cıkcam ama.bende kızımda iiyiz.3000gr doğduk.dün zordu benım için gazdı sancıydı falan ama olsun bu gun bomba gibiyim.yarın cıkcaz hastaneeeden.gurbette doğurmus.gözü aydın doğuranların:))fırsat buldukca yazarım.eşim nette olur hep hast.de kablosuz varmış şansınasempatiksalakcinni
öpüyorum hepinizi..

maşallah canımmm:nazar:, Allah analı babalı büyütsünnn. opuyorumnanaktan Benim kızımda en son 3 kiloydu. opuyorumnanaktan

benımkınınde gelecegı yok pelın ya... bebek hala yukarıda ınmedı... pazartesı doktora gıdıcez bakalım ne dıcek... doktorumdanda tıksınıyorum ama bu saatten sonra degıstıremem kı ya
tiksiniyor musun?? nassı yani :KK1:
Hello kızlarrr tekrardann. opuyorumnanaktan Bence artık doğuramayanlar listesi yapıp adımızı yazalım. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 ay bugün doğursam ne güzel olur .opuyorumnanaktan
Evet liste başını ben çekiyorum galiba en büyük hamile ben mi kaldım şimdi topikte kaydirigubbakcemile3
ben 41 e kadar beklemek istemiyorummm ama yaaaaa. opuyorumnanaktan
Off ben karar veremedim bi geliyolar 41 ide geçircem diyorum sonra canım skılınca,çok sıcaklayınca yok yok en son 8 i geçince 10 unda giderim diyorum.Ama şeyi anlamadım bu çocuk kanala girmediyse suni sancı verilince nası hemen kanala giricekte normal olucak CADIARZU
öpüyorum hepinizi..
Tebrikler canım Allah analı babalı büyütsün...:nazar:

öpüyorum hepinizi..

canım benım Allah analı babalı buyutsun ıns tebrıkler....

Evet liste başını ben çekiyorum galiba en büyük hamile ben mi kaldım şimdi topikte kaydirigubbakcemile3

Off ben karar veremedim bi geliyolar 41 ide geçircem diyorum sonra canım skılınca,çok sıcaklayınca yok yok en son 8 i geçince 10 unda giderim diyorum.Ama şeyi anlamadım bu çocuk kanala girmediyse suni sancı verilince nası hemen kanala giricekte normal olucak CADIARZU

he ya benı bı azarladı doktorum hemıde haksız yere korkuyom kadından ya sevmıyorum... ya benım bebek kanala gırmedı senınkı gırmıs mı pelın???

Tebrikler canım Allah analı babalı büyütsün...:nazar:

9 ayı bekledik ama son günleri beklemek zor geliyooo. kaydirigubbakcemile3 Havalarda sıcak ya, dışarı pek çıkılmıyo.evde oturunca da sıkılıyo insan, bebişler doğsa ,onlarla vakit geçirirdik .opuyorumnanaktan

he ya benı bı azarladı doktorum hemıde haksız yere korkuyom kadından ya sevmıyorum... ya benım bebek kanala gırmedı senınkı gırmıs mı pelın???
Ayy banada aynı şeyi yapmıştı hiç sebepsiz yere çok kızmıştım geçen aydı sanırım sonra mecbur gittim surat felan yaptım sonra adam şimdi melek gibin kaydirigubbakcemile3 ne zamn ne yapcakları belli deil bunların.
Ne biliyim girmedi heralde hiç öle bişi demedi gerçi en son 2 sinde gittik ama çok aşaıda sanki iyice göbeğim düştü gibi çokta aşaıda oynuyo sanki kasık kemiklerimin içinde gibi ama bakalım inşallah girmeye çalışıyodur... :Saruboceq:

9 ayı bekledik ama son günleri beklemek zor geliyooo. kaydirigubbakcemile3 Havalarda sıcak ya, dışarı pek çıkılmıyo.evde oturunca da sıkılıyo insan, bebişler doğsa ,onlarla vakit geçirirdik .opuyorumnanaktan
Evet yaa 2 sinde gittk dr a sanki geçen ay gitmişiz gibi kaydirigubbakcemile3 .
Şimdi idare ediyoruz vatilatörle felan ama bebiş gelince açamıcam azıcık üşütürsem,soğuk bişi içersem felan gaz yapar bebişkom gazlı olursa vay bizim halimize naapcaz bilmiyorum oturma odasındaki sineklikte bozulmuştu eşime sürekli sölüyorum hallet die kapılarıda kapatamıyoruz ki zaten çatı yok kurteşen dökücez

Ayy banada aynı şeyi yapmıştı hiç sebepsiz yere çok kızmıştım geçen aydı sanırım sonra mecbur gittim surat felan yaptım sonra adam şimdi melek gibin kaydirigubbakcemile3 ne zamn ne yapcakları belli deil bunların.
Ne biliyim girmedi heralde hiç öle bişi demedi gerçi en son 2 sinde gittik ama çok aşaıda sanki iyice göbeğim düştü gibi çokta aşaıda oynuyo sanki kasık kemiklerimin içinde gibi ama bakalım inşallah girmeye çalışıyodur... :Saruboceq:

ıns gırmıstır canım ya... cok sıkıldım valla artık bekle bekle bekle... geleceklerse gelsınler artık saglıkla ya...

diğer çamasırlarımı da asayım geliyorum zira baırıp duruyo makina

bende erıyorum ya bıde ısın garıp yanı totom cok terlıyo benım:):)):

sempatiksalakcinni kaydirigubbakcemile3 Ay bende oturduğum yerde su gibi oluyorum, sonra bakıyorum altım ıslanmış terden. sempatiksalakcinni Sümeyra face te bebişin resmini eklemiş. Ayy bütün bebişlerimiz harikaaa. :nazar: opuyorumnanaktan

damla baksana kapı susu olarak bole bısey yapıyım dıyorum... benım kocıs celenk seklınde kapı suus ıstemıyo tamamen karsı bende sole bısey dusundum sence nasıl

selamm kızlarrr.
sabah tans. ölçtürmeye gitttim çok şükür iyi çıktı 12/7. tram eve geliyodum benimle satı aynı olan ama bir hafta önce bebişine kavuşan arkadaşım aradı bebiş sarılık olmuş hastanedelermiş bana gelmek istedii . geldilerr.. ay ay ay minicik 2300 doğdu ama çok tatlıı yaa :nazar: emmiyoo sağıp veriyooo sarılıktan hep uyuyoo. 1haftalık dahaaaaklinialirimsmile ama zor yaa tutamadım çocuğuu minikk şapkasını takmak istedim takamadım:kedi: belki kendi çocuğum olunca farklı olur kaydirigubbakcemile3
biraz önce gittiler bende geldim. çisemcim ve damlacığımada merak ettikleri için teşekkür ederimmmmopuyorumnanaktan
bu arada herkesin iyi olmasına sevindim. gurbetle konuştum iyimiş emziriyorum diyooooo resimleride gördümmm maş. Allah nazardan saklasın

bu arada benim yavru bişiler çiğniyordu tosunn az deli etmedi beni gece ama rahatı iyi
çenesi oynayıp duruyordu kaydirigubbakcemile3
canım hayırlısı olsunn yaaaaa takma kafana.

merhabalar geçmişi okuyamadım çok sıcak şarıl şarkıl terliyorum

haberler nasıl ?

annem geldi biz de yemek falan yapıyoruz, eşim kaynanamları karşılamaya gitti

yarın saat 10'da operasyon var dün son kontrolümüze gittik herşey yolunda.

Benim için dua edin çok heyecanlıyım. Bugün bavulumu toplayacam , memeleri strelize yapacam.

Hepinizi öptüm , bebişimin resmini hastanenin sitesinden görebilirsiniz.
dualarımız seninle edacık sağlıkla gelsin inş

ay ben çıkıyorum kızlar canım sıkıldı bu arada fahriye nerelrde yaa..
h.sonu giriyor araya h.sonu girmiyorum yazmıyorum ben malum oyalanacak
bişi oluyor haftasonları eşimle dışarı falan çıkıyoruz...
neyse belki bugün gelirim akşama kadar yine şimdilik byyyy
canımcım geldim anca gitmişsinnopuyorumnanaktan

Hello kızlarrr tekrardann. opuyorumnanaktan Bence artık doğuramayanlar listesi yapıp adımızı yazalım. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 ay bugün doğursam ne güzel olur .opuyorumnanaktan
sen 32 ağustosda doğrucannnkafamçokkarıştı

öpüyorum hepinizi..
hadi gözün aydın 2 çocuklu oldun artıkkkkk

Fahriyeeee nerdesin kızzzz ?
geldimm canımmm yaa senle çisem olmasa beni kimse merak etmiyoooobenneyaptımki

sempatiksalakcinni kaydirigubbakcemile3 Ay bende oturduğum yerde su gibi oluyorum, sonra bakıyorum altım ıslanmış terden. sempatiksalakcinni Sümeyra face te bebişin resmini eklemiş. Ayy bütün bebişlerimiz harikaaa. :nazar: opuyorumnanaktan

anaa hadı bende bakam bı ozman:)):):

bende erıyorum ya bıde ısın garıp yanı totom cok terlıyo benım:):)):
kaydirigubbakcemile3 benim alt takım pişti sıcaklar arttıkça akıntı felanda azıyor evde nerdeyse günde 1 tuvalet kağıdı bitiyo ve kağıthavlu yarıya iniyor sonunda isyan etti babamız.oğlundan önce annesinin totosuna çalışıyor :roflol:
çamaşırları asarken kurudular nerdeyse.Termometreyi çıkardım hemen içeri sooktum bi bakarım 40 dereceye ulaşmış patlıcak bide

X