2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

face deki fotomuza bakıyorum da nurcan,didem,ben.
orada göbişlerimizde olan bebişler şimdi ikisininde kucağında..
ama benimkinin daha niyeti yokkk sanki kavuşamayacakmışım
gibi geliyor yaaa...mafoldumben

kızlar merhaba doğuranlar epey olmuş allah yavrularınla bir ömür geçirmek nasip etsin hepsine
kızlar malum tansiyon çıkmıştı 2 haftadır çekiyorum bu tansiyondan ağzım burnum patladı yara bere içinde şimdilik ilaçla sabitledik 14-9 / 14-8 arasında sabit kaldı.ama dr um 38+0 da almaya karar verdi.tabi durumum böyle giderse eğer acil bişiy olursa hemen alıcak bilginiz olsun istedim.

merka etme canım.o biliyodur doğru zamanı.biraz nazlı çıktı o kadar :)

Öyle deme kıss beni de duysulaştırdın şimdi.Bi zamanları var demekki bizim paşaların hem zaten onların satları da ayın başındaydı üzme kendini :teselli:
kızlar merhaba doğuranlar epey olmuş allah yavrularınla bir ömür geçirmek nasip etsin hepsine
kızlar malum tansiyon çıkmıştı 2 haftadır çekiyorum bu tansiyondan ağzım burnum patladı yara bere içinde şimdilik ilaçla sabitledik 14-9 / 14-8 arasında sabit kaldı.ama dr um 38+0 da almaya karar verdi.tabi durumum böyle giderse eğer acil bişiy olursa hemen alıcak bilginiz olsun istedim.
Geçmiş olsun canım aman dikkat et kendine...

defne25' cim....bozayı aldın mı canım?...çok merak ettim de....resmini ekleyebilseydin buraya ne güzel olurdu...bu birayı nasıl kullanıoyruz peki?...benim vaktim var daha.....şimdiden kullansam zararı olur mu acaba?....

defne25' cim....bozayı aldın mı canım?...çok merak ettim de....resmini ekleyebilseydin buraya ne güzel olurdu...bu birayı nasıl kullanıoyruz peki?...benim vaktim var daha.....şimdiden kullansam zararı olur mu acaba?....

almadım cnm resim derken bozanın resmini mi
eşim doğum yaptığım gün temin edicek bi de bu alkolsüz bira dediğim şeyi
diyorsan üzerine bakıp markasını bilmemnesini yazarım istersen???

sütü en fazla artıran boza sanırım...yazdıklarını okuduğum kadarıyla....boza hiç içmedim ben..nasıl bişiy ki o?....

sütü en fazla artıran boza sanırım...yazdıklarını okuduğum kadarıyla....boza hiç içmedim ben..nasıl bişiy ki o?....

boza bulgurun ve mayanın ekşitilmesi ile yapılan koyu kıvamlı bi içeçek canım.hafif ekşi bi tadı var ama kefir gibi çok faydalı mayalar içeriyor.doğuma faydası olduğnu bilmiyordum.genelde kış içeceğidir bu mevsimde taze bulmak zordur çünkü bulgur ekşiyince kendi maya üretiyor bu sıcakta dayanmaz bozulur. google da vefa bozası diye ara bulursun.

defne25'cim....şu an işim çıktı...cevap verirsen sonra mutlaka okurum....şimdiden teşekkür ederim canım...görüşürüz....

lütfen beni süt hakkında ve her konuda bilgilendirin...sizlerin yanında çok cahilim gerçekten....hepinizi çok seviyorum....opuyorumnanaktan

ben şu an hurma ve humananın çayıyla başladım bakalım yarın dr.uma soracağım
bu şeyleri içyim mi diye vıta malt yazıyo üstünde neyse artk alkolsuz bira dedikleri
bunlar heralde dimi bira gibi şişeleri var..
boza evet en çok sütü arttıran şeymiş.onu doğurduğum gün içicem tadını kimisi ,
bayılıyor kimisi sevmior ben sevmeyenlerdenm...

boza bulgurun ve mayanın ekşitilmesi ile yapılan koyu kıvamlı bi içeçek canım.hafif ekşi bi tadı var ama kefir gibi çok faydalı mayalar içeriyor.doğuma faydası olduğnu bilmiyordum.genelde kış içeceğidir bu mevsimde taze bulmak zordur çünkü bulgur ekşiyince kendi maya üretiyor bu sıcakta dayanmaz bozulur. google da vefa bozası diye ara bulursun.

tamam canım..sağol cevabın için....öperim seni canım....

ben şu an hurma ve humananın çayıyla başladım bakalım yarın dr.uma soracağım
bu şeyleri içyim mi diye vıta malt yazıyo üstünde neyse artk alkolsuz bira dedikleri
bunlar heralde dimi bira gibi şişeleri var..
boza evet en çok sütü arttıran şeymiş.onu doğurduğum gün içicem tadını kimisi ,
bayılıyor kimisi sevmior ben sevmeyenlerdenm...

ben çok severim ohhh bide tarçın dökceksin üstüne yanına da leblebi.ayy kışı özledim beea.
malt içeçeklerin neyli ben şeftalili ve armutlusunu çok seviyorum.ama feyrouzunkileri değil şişeleri miller in şişelerine benzeyenleri.

X