2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

olsun cnm en az 2800 öyle düşün sen onu ama bence 3000 in üstünde olacak..
gayette normal zaten cnm zayıf bir bebek olmayacak yaniii.doktorunun dediği
gibi değil mi ama...

boşver canım yaa bizimki de öylesine işte... ben hatırlatmasam benim eşimin de belki aklına gelmezdi... yuvanızda huzur mutluluk olsunda varsın hediye almayıversin çokta önemli bişi değil yaniii...

Off sancılardan duramıyorum ama gaz sancısından bugün bşi olmassa bida olmaz umarım bu oğlan çatılara felan girmeye çalışıyodurda yrn felan işi biterde gelir inşallah

maşşallahhhsen 40 ı beklersen normal doğumu unut benceaklinialirimsmile
bakalım benimki kaç oldu yarın öğrenicesssszemuszemus(çok güvenmesem de)
hep eksik gelior bebişler beklenenden...

hep eksik hep eksik..benim kızım bu kilosundan 300 eksik doğarsa parmak çocuk olcak bu gidişle eyvahedigeldismile

boşver canım yaa bizimki de öylesine işte... ben hatırlatmasam benim eşimin de belki aklına gelmezdi... yuvanızda huzur mutluluk olsunda varsın hediye almayıversin çokta önemli bişi değil yaniii...
Aynen,ben şahsen öyle avutuyorum kendimi .Bi kaç kere laf arasında söledim biraz boynu büküldü ee malum boçlar var kaskafalılık edipte zamanında herşeye birden girişince.Oğlumuz 2,5 yaşına kadar kredimiz var yine bu kaçıncı kredi unuttum sayısını bide bu aydan sonra mı artık ne kredi çekicekler annesyle ödicekler çatı yapılcak.Bana en büyük hediye çatı olucak heralde zira kafamıza düşer yakında sıvalar.Nasılda olcak şimdi öff aklıma geldi oğluşum uyurken tepemizde tak tak tak (

bende normalde altın takmam takı setımde senınkı gıbı fotonda gordum ama dursun kenarda annemle babamın taktıklarınıda bozdurmuyorum hatıra bıde ben takmıyorum belkı ılerde gelınıme verırım dıye dusunuyorum ....benım gıbı kaynana olurmu acep yaaa...
kız annelerı hangınız verıyoo bakım kızını bana oğlumdan ayırt etmem baksempatiksalakcinni

ay cnm ya test yaptım ama 2.çizgi silikçıktı acaba hamile miyim?

fahriye kıss gel bak bakalım 2.çizgi silik yaaaalülülülülülü

ayyy bişey anlatayım size biraz uzun olacak ama durun yazayım. benim arkadaşım
bundan birkaç ay önce beni deli etmişti bu konuda..
ayyyy telde konuşuyoruz yakın da arkadaşım işte günü geçti test yap dedim
almış yapmış beni arıyor diyor ki 2.çizgi hafif var diyor e tamam işte hamilesin
diyorum yok cnm diyor hadi ilk etapta inanmayabilir insan şüphelenebilir.
ben de ona güzel güzel açıkladım işte bhcg hormonu falan aa baktm haala inanmıyor.
tabi kimseye söylemiyor bu arada...sonra dedi aşağıda klinik var oraya gideyim e git
dedim.klinikte 1 tane daha test yapmışlar yine silik çıkmış orada sağlık görevlisi
100 de 99 hamilesin demiş..sonra beni aradı böyle böyle dediler bana diyor eee dedim
sevinmiyor musun ama çisemcim %99 dedi diyor ayyy deli olmuştm.sonra anlattım
testlerde hata olur diye öyle diyolar dedim.inanmadı aradan 2 gün geçti aradm ben bunu
yok yaa diyor ben de ne bulantı ne bişi kız gitsene doktora dedim kan testi yapsınlar
yok sanmıyorum diyor..yaptırıcam ama haftaya kadar izin alamam işyerinden diyor.
sonra dedi işyerinin dr.una görüneyim orda dr.da test yapmış yine %99 hamilesin demiş.
öyle dedi diye o dr.a da inanmadı tam 1 hafta sonra hastaneye gitti test yapıldı pozitif çıktı
da ondan sonra inandı ve zorla eşine söyledi allahım yaaa çıldırtmıştı beni 1 hafta boyunca.
kız diyorum bayılacaksın hastalanacaksın bişi olacak eşine söyle yok laftan anlamıyor..
heveslendirmek istemiyorum boşuna diyor başka da bişi demiyorrrr:1shok:
yorum sizin......

maşşallahhhsen 40 ı beklersen normal doğumu unut benceaklinialirimsmile
bakalım benimki kaç oldu yarın öğrenicesssszemuszemus(çok güvenmesem de)
hep eksik gelior bebişler beklenenden...

sımdıye kadar hep eksık doğdular bende guvenemıyorum acıkcası pazartesı doktora sorcam bıde usgsı nekear yanıltıyor dıye...

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3ben vermem takı setimi banane oğlum alsın...
bana kocam aldı kaynanamlar değil ki???

kızlar bız cıkıyoruz aksam halamlar geldı yarın donucekmıs sımdı bıraz gıdıyım ayıp olur yoksa cok kaynetmayın haaa okuyamıyorum sonra

sımdıye kadar hep eksık doğdular bende guvenemıyorum acıkcası pazartesı doktora sorcam bıde usgsı nekear yanıltıyor dıye...

benim doktorum ısrarla bu usg lerde yanılma olmuyor diyor nasıl bi usg ise bizimki..
bir de gerçeğe en yakın 3200 dedi 12 gün önce bakalım....

selam arkadaşlar nasılsınız nasıl gidiyo hayat oğlum yusuf kayra için yaptıklarımı el emeklerımı faceye ekledım bakabılırsenız sevınırım beğencekmısınız bakalım

Off sancılardan duramıyorum ama gaz sancısından bugün bşi olmassa bida olmaz umarım bu oğlan çatılara felan girmeye çalışıyodurda yrn felan işi biterde gelir inşallah

hayıırr olmazzz ya beraber yaa hiiç bende sancı mancı goookk

bizimde yan tarafta inşaat var aynı durum bizim içinde geçerli ama zaten bebeği gündüz çok sessiz ortamda uykuya alıştırmamak gerekirmiş... gece ve gündüzün ayrımını yapabilmesi için gündüzleri tabii ki çok yüksek seslerle değilde şöle stabil bir ses ile uyutmak daha iyi olurmuş ne bileyim tv açıkken falan onu uyuturken sessiz konuşmamak lazımmış vs vs ::)) dün gazetede okudummm

ben de gideyim kızlarr şu şekerleri tamamlayayım yavaştan yoksa yapacak kimse yok :) sonra onları bitirip bozulan bir legodan ev vardı kocam görev verdi onu yapmalıymışım onu yapıcam sonra yine görüşürüz :)))

Yoruldu uyudu zatem kalpazan ayy bide sese alıştıralım deriken sessiz uyumazmış ark. oğlu müzik açmadan uyumuyodu alıştırmış çocuu 7 aylıktı o zaman son sez müzie Allahm ya ne alem bunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…