2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

benim eşim aldı bile banaa.
geçen hafta içi birgün kuyumcuya gittik.kolye istiyordum ben şöyle kibar narin
bişi...gittik kolye ucu baktım önce iki tane beğendim birini seçtim sonra da
kolye baktık beğendik tam çıkacaktıık ki eşim diğerini de aldı cnm benim.
2 kolye ucum 1 kolyem var değiştire değiştire takarım.ama henüz takmadım daha
hast.çantasına koydum:)))))

Aynen yaa

Ayy bide bi takvime bakayım dedim.Genelde bakarım hep denk gelir ordaki yazılar sanki bana yazılmış gibi neyse bakmaz olaydım zaen bi ara gelmişlerdi bana doumda ya da doumdan sonra ölücekmişim gibi geliyodu takvimi bi okurum
"Ey insanoğlu! Unutma,dünyaya geldiğin günden beri ölüm meleği peşinde dolaşıp durmaktadır." Allam gene başladılar bana gelmeye akannehir

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 o hep aklımıza zaten canım :)))

ben altından hiç hoşlanmıyorum ya taktığım tek altın alyans o kadar. ben cep telefonu istedim.. hihihih
eşimde bundan korkuyordum dedi. eee baba olmak kolay değil alacaklar.

benim eşim aldı bile banaa.
geçen hafta içi birgün kuyumcuya gittik.kolye istiyordum ben şöyle kibar narin
bişi...gittik kolye ucu baktım önce iki tane beğendim birini seçtim sonra da
kolye baktık beğendik tam çıkacaktıık ki eşim diğerini de aldı cnm benim.
2 kolye ucum 1 kolyem var değiştire değiştire takarım.ama henüz takmadım daha
hast.çantasına koydum:)))))

bende alıp hastanede takmasını istiyorum ama bakalım ne olacak ona bıraktım artık :)

soho özlemcim aklıma ne geldiiii.
senin bebiş 3 buçuk kilo doğacak bu gidişle benimki de
ha bire kilo alıyolar içerde:))))seninki olmuştur bile belki
dr.ne dedi???

ay ne güzel ya bir avazda kurtarsın rabbim cümlemizi.

kıslar akıntısı çok olan var mı?
ya benim sarı katı bir akıntım başladı sabahtan beri bakıyorum sarı ve katılaştı neden acaba yaa???

ben günde 3 kere günlük ped değiştiriyorum benim çatı muayenesinden sonra olanlar
oldu hep gelio...

bende gideyim biraz ütüm var onları yapayımm yavaştan hazırlanayımmm. doktora sordam nst ye girimmi gelmeden diye(doğum yapacağım hastanede giriyorum) hareketleri iyiyse girme dedi.
dua edin bana iyice heyecan bastıı . bebiş kilo almış olsunn gelişimi iyi olsun. ben ancak akşam gelirim
herkese öptümm ben yokken doğurursanızz habe rverinnn:)))))) çisem nasılsa doğurmuyoo ona haber verin o bana verirkaydirigubbakcemile3
hepinizi öptümmmmmmmmmmmmmmmm

nereyeee gitmeee...:eek:

hamile olmayasınnnnnn

dr.ne dedi???

ay o da zor ya çok kilo alırlarsa. benimki daha şimidden 3800 gr. bir hafta daha kalırsa içerde 4000grolur ve bende normal yapamam yaa.. doktorum izin vermez bak tırstım şimdi yaaa....-tatlicadiarzu-senağlama

bende gideyim biraz ütüm var onları yapayımm yavaştan hazırlanayımmm. doktora sordam nst ye girimmi gelmeden diye(doğum yapacağım hastanede giriyorum) hareketleri iyiyse girme dedi.
dua edin bana iyice heyecan bastıı . bebiş kilo almış olsunn gelişimi iyi olsun. ben ancak akşam gelirim
herkese öptümm ben yokken doğurursanızz habe rverinnn:)))))) çisem nasılsa doğurmuyoo ona haber verin o bana verirkaydirigubbakcemile3
hepinizi öptümmmmmmmmmmmmmmmm

Hayırlı haberlerle gel canımmmmm. Biz de öptükkkk. Doğurursan haber veerrrr.kaydirigubbakcemile3 opuyorumnanaktan

ay fahriyecim birşişliğim var ama neden anlamadım. bir test yaptırım bari kaydirigubbakcemile3

Bence de kesin hamilesin. Fahriye ne diyosa doğrudur.kaydirigubbakcemile3

Hayırlı haberlerle gel canımmmmm. Biz de öptükkkk. Doğurursan haber veerrrr.kaydirigubbakcemile3 opuyorumnanaktan

Bence de kesin hamilesin. Fahriye ne diyosa doğrudur.kaydirigubbakcemile3

ay cnm ya test yaptım ama 2.çizgi silikçıktı acaba hamile miyim?

fahriye kıss gel bak bakalım 2.çizgi silik yaaaalülülülülülü

ben de altını hiç sevmiyorum daha doğrusu sarı altını benim evlenirken alınan bilezikler
takı setim falan hep sarı-beyaz karışıktı ama onları bile zor taktm düğünlerde bayramlarda
falan.şöyle beyaz altın olacak ve ince narin şeyler olacak kalın altınları hiç hiç sevmiyorum.
ayy bir de bizim oralarda çok dedikodu olur böyle aaa bak şu kız nişanlı takı seti almışlar
kıza ama incecikkk diye ayy nası uyuz olurum arkadaşımında aklına şaşayım millete gösteriş
olsun diye löp löp bi takı seti aldırmıştı sarı bi de ıyyyyk çok çirkin görünüyor.valla bana dedi
eşim seç (ki biz hiçbirşey istemiyoruz dedik)seçtiğim takı seti beyazlıydı böyle ince ama güzeldi
narindi...şimdi düğünlerde falan takmaya çalışıyorum yine de...bileziklerde öyle sarılı ama
beyaz beyaz çiçekler vardı üzerinde...gösteriş içinde şakır şakır altın akılmaz ki demi ama???
yalnız işte geçen hafta alırken kolyem sarı olsun dedim çünkü ince olunca öyle göze batmıyor ilk defa
sarı altın takıcam isteyerek:))))

dr.ne dedi???

yok şekerim benimki mümkün değil 3,5 kg olmaz 10 günde 100 gr alıyor bende artık yediklerime dikkat etmiyorum zaten bir de o yönden zorluk yaşamayayım diye... dün gittiğimde 3100 olmuş dedii ve usg ler +300 -300 olarak yanılabiliyor dedi yanii 2800 de doğabilir benim bebiş 3400 de :)) bundan sonrada zaten biraz daha zor kg alır dedi... ben de olsun dedim tabii ki bu kg su normal dedi bana sayın dr um :)))

Off bir gazım var sormayın,yani gazım var gibi bu oğlan kıpır kıpır oynadıkça bağırsaklarım oynadıkça iyice kötü oluyorum sanki bu gaz biranda çıksa ev sallanıcak dercede olacak gibi kaydirigubbakcemile3 iğrencim yaa :KK70:D

valla biz bişiyleri düzelttik ama aynı eve geçsek de tekrar- aramız nane molla eşimle.hala affetmedim onu o yüzden de yüz göz olup konuşmadım bile doğumla ilgili yok hediyeymiş bana ne alcaksın falan. gönlümü almadıktan sonra hediye yalan yani. akıl ederde bunu vesile yapıp bi jest yaparsa bilemem ama ben onu tanıyorsam aklına bile gelmez.

ay o da zor ya çok kilo alırlarsa. benimki daha şimidden 3800 gr. bir hafta daha kalırsa içerde 4000grolur ve bende normal yapamam yaa.. doktorum izin vermez bak tırstım şimdi yaaa....-tatlicadiarzu-senağlama

maşşallahhh:nazar:sen 40 ı beklersen normal doğumu unut benceaklinialirimsmile
bakalım benimki kaç oldu yarın öğrenicesssszemuszemus(çok güvenmesem de)
hep eksik gelior bebişler beklenenden...

X