2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

yiyip içip yatıyorum ya allah annemden razı olsunda haftaya napıcam ben (((( offf ya keşke annem gitmeden doğursaydım ama cumartesine kadar doğurmam zaten bugün perşembe ancak haftaya diyor dr ya bi hafta yada 10 gün valla bide ayın 16 sında doğursa çıldırırım ben burcu bile aynı olucak diye havaya giriyor bide aynı gün olursa doğum yandıkkkk

yaaa kızlar bende hiç sancı yok dün gece hafif kanlı akıntı gelmişti demiştim ya sadece o kadar ne nazlı bu bebişler...

merve gittin mi doktora nişandan sonra yani sanki düğün gibi oldu nişanın geldikten sonra diyim :)

yok canım doktor bebek gelmesse cuma görüşelim demişti bende her seferinde zırta pırta koşuyorum sabredip bekliyim yarına kadar dedim ama eğer gelen nişansa sancı olması gerekmezmiydi aklım karıştı.

hemen sancı olmayabilir bak çisemin çoktan geldi nişanı ama şimdi sancısı yok neyse zaten yarın gidicekmişsin ama dr bana dün kanama tarzı bi şey olursada gel dedi
bu arada sancım var valla nefesim kesiliyor annem hemen anlıyor söylemesemde bembeyaz oluyorsun diyor şu anda çok fena

beklemek zor sancılar daha zor dahada bu bi şey değilmiş kopacak belim falan azcık yürüyeyim bizimkilerede çaktırmamak için wc ye giriyorum orda yürüyorum

Kızlar benim adetime daha 10 gün var ama belim çok agrıyor hiç yemek yiyemiyorum midem çok kötü hep uykum var ne kadar uyusamda yetmiyor acaba bu ay hamile kalmış olabilirmiyim.allahım inş.

ayyy kızlar içim bi garip oldu az önce yaa sebepsiz yere hüngür hüngür ağladım içim katıldı ne oldu anlamadım

ben geldim ama herkes gitmiş bugün niye böyle oldu.
ben gördüm leylacım hatta yorum bilem yaptm:)))

ayyy kızlar içim bi garip oldu az önce yaa sebepsiz yere hüngür hüngür ağladım içim katıldı ne oldu anlamadım

ben de ağlamak istiyorum epic çim.mafoldumben ya sabır çekmekten yok nerde ağlıycam
sıkıyorum kendimi.. ama çok fena şişiyor içimmmmafoldumben

Kızlar benim adetime daha 10 gün var ama belim çok agrıyor hiç yemek yiyemiyorum midem çok kötü hep uykum var ne kadar uyusamda yetmiyor acaba bu ay hamile kalmış olabilirmiyim.allahım inş.

cnm 10 gün çok var daha inşallah hamilesindir ama çok umutlanmadan
beklemeye çalış hep bunu düşünme..zemuszemus

ben de ağlamak istiyorum epic çim.mafoldumben ya sabır çekmekten yok nerde ağlıycam
sıkıyorum kendimi.. ama çok fena şişiyor içimmmmafoldumben

sıkılıyorum bunu biliyorum ama bu kadar dolduğumu farketmemiştim sebepsiz yere patladım bide eşimle konuşuyodum telefonda bi neden yokken yüzüne karşı başladım ağlamaya eşimde korktu noldu bişiy mi var geliyim mi falan dedi biraz ağladım ağladım tlfonu kapatırken bişyciğim kalmamıştı.deliriyorum galiba sempatiksalakcinni

kızlar ALLAHIM HEPİNİZE HAYIRLI DOGUM NASIP ETSIN..
temmuz- agustos dogum ıcın cok fena... bızım kız gecelerı sıcaktan uyuyamıyor.. ALLAHIM yardımcımız olsun..
DOguranlarıda tebrık edıyorum.. ALLAH analı babalı buyutsun

Hepimiz aynı moddayız.Ağlamaya başlasam susamıcamda o kadar çok bunaldım ki burda burgazda olsa bari bi çarşıyaa çıkar insan,bu köy yerinde bi yerede gidemezsin zaten tam doum üstü evde durulmuyo çatı yok yanıyor ev vantlatör bile fayda etmiyo sular tam olarak gelmedi duşa da giremiyorum havada bi basık yağmurda yok güneşte annemde gitti off daha sayayım mı :bbo:

aminnn cnm allah analı babalı buyutsun kızını inşallah.

evet ya dengesiz oldukkkk iyice ben de ya ben de aynıyım ama dengeli davranmak
için sıkıyorum sanırım kendimi...bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…