2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bugünkimse bana bişi yazmıyo niekü;????

dorukkcum sen doğurdun kurtuldunn :) biz 40. haftalara gelmiş anne adayları olarak kendi derdimize düştük kusura bakma :))

umarım iyisindir meleklerinle beraber :))) Demetin sorduğu soruların cevaplarını ben de merak ediyorum valla nasıl bakıyorsun meleklere bu sıcakta nasıl giydiriyorsun?

gurbet arkadaşınız doğurdu mu bi haber alabildiniz mi? aklım onda kaldı dün ona dua ettim.

gurbetle konuştum kızlar son 1 saat sunni sancı verilmiş..
çok kötü diyo yaaaa o bir saati silmek istiyorum hafızamdan diyor.
allahtan sadece 1 saatçik verilmiş.doğumhaneye girmesi ve çıkması sadece
10 dk imiş.ve sesi süper geliyordu şu an kendimi çok iyi hissediyorum dedi..
yarın sabah çıkarıcaklarmış.bebii hiç ağlamıyormuşşş...

O var zatende işte alt katta ne olduysa başıma geldi zaten altada aldırdım ama takmıyoki görümcemde artık yollamaz oğlanı çocua ne oluyosa burda oluyo yavrum davul gibi olmuş yüzü gözü..

Azıcık bacaklarımı uzatayım dedim dalmışım bi uyandım ter sucuk içindeyim ve bu salak yerde sular kesilmiş duşta alamıyorum mafoldumben .Benm oğlan çatılaramı yerleşmeye çalışıyo nedir.Saatlerdir aynı yerle meşgul arada olan mesaneme,bağırsaklarıma oluyor ne yapıyorsa içerde.

kıslar eşleriniz doğum hediyesine alacak sizlere? özel birşey istedinizmi?

ben istedim :))) beğendiğim bişey vardı... gerekli detayları verdim hatta gel doğum olmadan beraber alalım dedim kızdı bana özlemm aaaa bırak o bari sürpriz olsun dedi... hani zaten yüzsüzlük yapıp istedin bırak gerisini ben halledeyim der gibiydi ehehehe :)))

ay ne güzel ya bir avazda kurtarsın rabbim cümlemizi.

kıslar akıntısı çok olan var mı?
ya benim sarı katı bir akıntım başladı sabahtan beri bakıyorum sarı ve katılaştı neden acaba yaa???

kıslar eşleriniz doğum hediyesine alacak sizlere? özel birşey istedinizmi?

normalde hıc ıstemem ama kocamannn kalın bılezıklerden ıstıyorum dedım....hatta anemle babamın taktığını gosterıp bunun teklısı dedım ama ama cok pahalı olur dedı hemen ogfun alman sart değil dedım ......bakalım ogunmu gelıcek gecıkmelımı

benim de bi arkadaşım vardı hamileliğinin son aylarında akşam otururken sokaktan çok hızlı bi motorsklet geçmiş çok korkmuş zıplamış yerinden şimdi oğlu da motorsiklet sesinden korkuyor

kızlar benim bugün netimde bi sorun var sayfa bi görüntüleniyo bi görüntülenemiyo
yazdıklarınızı görüyorum cvp yazcam hoop donuyo sayfa

Ayy çok sinir bozucu oluyo netin bozulması. 2 gün giremedim ben de geçenlerde.klava:

Korkutmasana çocuğu kız.kaydirigubbakcemile3

bugünkimse bana bişi yazmıyo niekü;????

Herkes doğurma telaşında ya canım, ondan görmemişizdir mesajını.opuyorumnanaktan Arada oluyo herkese böyle. Biz de senin gibi bebişlerimizi kucağımıza alıcağımız günü heyecanla bekliyoruz. opuyorumnanaktan

bende gideyim biraz ütüm var onları yapayımm yavaştan hazırlanayımmm. doktora sordam nst ye girimmi gelmeden diye(doğum yapacağım hastanede giriyorum) hareketleri iyiyse girme dedi.
dua edin bana iyice heyecan bastıı . bebiş kilo almış olsunn gelişimi iyi olsun. ben ancak akşam gelirim
herkese öptümm ben yokken doğurursanızz habe rverinnn:)))))) çisem nasılsa doğurmuyoo ona haber verin o bana verirkaydirigubbakcemile3
hepinizi öptümmmmmmmmmmmmmmmm

ay ne güzel ya bir avazda kurtarsın rabbim cümlemizi.

kıslar akıntısı çok olan var mı?
ya benim sarı katı bir akıntım başladı sabahtan beri bakıyorum sarı ve katılaştı neden acaba yaa???

dun benım oyle oldu ama yordum kendımı evle uğrasırken vıleda kovası kaldırınca oldu ağır bısey kaldırdınmı demetcım

benim de bi arkadaşım vardı hamileliğinin son aylarında akşam otururken sokaktan çok hızlı bi motorsklet geçmiş çok korkmuş zıplamış yerinden şimdi oğlu da motorsiklet sesinden korkuyor

ayyy cıddımısınız bızım babamızda optuğu zaman seslı sıcrıyo yavrum kıyamam opuyorumnanaktan

olmayayım diorum canım ama içimdeki şeytan durmuyor olmayacak olmayacak hahahah diyor sanki töbe töbe yarabbim yaa :))))
Aynen yaa

Ayy bide bi takvime bakayım dedim.Genelde bakarım hep denk gelir ordaki yazılar sanki bana yazılmış gibi neyse bakmaz olaydım zaen bi ara gelmişlerdi bana doumda ya da doumdan sonra ölücekmişim gibi geliyodu takvimi bi okurum
"Ey insanoğlu! Unutma,dünyaya geldiğin günden beri ölüm meleği peşinde dolaşıp durmaktadır." Allam gene başladılar bana gelmeye akannehir

hallisnaylada konuştumm.
çok zor diyor yaa bi de çok ümitlenmeyin normal doğum diye diyor.
açılmayacaksanız açılmıyor diyor.bir de son gün doktoru tekrar sormuş 1 gün dinlendirip
tekrar sunni sancı dneyelim demiş.ama hatice kabul etmemiş haliyle.
sesi süper geliyordu valla kim ne çekerse çeksin yavrusunu alınca sesi süper
oluyor kızlar...

püffffff:roflol::roflol::roflol::roflol:
kız o ne korku filmi gibiiiii:roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…