2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

benim dr.hayatta sezeryan yapmaz çok katı bu konuda kesinlikle sonuna
kadar zorlar.ben de sunni sancıyı istiyorum valla denesin sonuna kadar.
anestezi de istiyorum nasıl olsa..
ya şimdi doktorum da böyle konuşunca ben karamsarlaşmaya başladım.
açılmamda ilerleme yoksa pazartesi gel sunni sancıyı vereyim demez ki bana
bu kadın bekleticek muhtemelenmafoldumbene iyi de
epi topu 7 günüm var 7 gün de birşey değişecek mi ki???

ya valla kayınvalidem ümreden çok getirmişti kıslar yakın olsanız vereyim sizde. hem mekkeden geldi. ben daha yemedim korkuyorum yemeye birazda tırsıyrum sanırım. ya birden sancım gelirse diye zaten kasılmalarım var. sizden önce doğurmak istemiyorum.:2:

kaydirigubbakcemile3 senin dedeye pek güvenilmeyecek damla. dua et bugün dr gidiyorummm 16 sı demişti ama ben 12si istiyorummm sende 13de doğurr çisemde belki 13de doğurur.

Ayyy 13 benim uğurlu sayım kız. 11'inde de ramazan başlıyodu galiba.

7 günde herşey olur canım valla. Bi bakmışsın akşama doğuma gidiyosun.kaydirigubbakcemile3

kızlar benim bugün netimde bi sorun var sayfa bi görüntüleniyo bi görüntülenemiyo
yazdıklarınızı görüyorum cvp yazcam hoop donuyo sayfa

hmm anladım şimdi canım bende sırf o pembe kartı için satın almayı düşünmüştümm :)))
ama sadece onu alınca pembe olunduğunu bilmiodum :)) pro üye :))

doğumu tetiklemek için bişiler araştırayım dedim ama ne yapsak nafile imiş.
rahim ağzı hazır olmadıkça olmuyormuşş
Doğumu Tetiklemek - Doç.Dr. Fatih ŞENDAĞ

evet tatlım ben de benzer şeyler okumuştum yapacak bişeyimiz yokmuş ne yazık ki

ya ben hurmanın tetikleyici özelliği olduğunu biliyorum.özleme söyledim hatta. çisem sende ye cnm bol bol hurma ye çerez niyetine.

ben yiyorum dünden beri önümde tutuyorum çerez niyetine... :))) sebep olur belki kimbilebilir...

kızlar karnımın üst kısmına hafifçe vurdum oğlum sıçradı birdaha yaptım
yine sıçradı daha önce de yapmıştım korkuyor mu ne yavrum kıyamam ona.
geçen akşamda göbişmin alt kısmını öptü babası böyle sesli bi şekilde hooop
bi sıçrayıverdi tekrar denedik gerçekten tepki mi veriyor diye yine aynı şeyi yaptı
yavrum yaa dikkatli olmam lazım hatta annem burdayken yanlışlıkla konuşurken
elimi vurmuştum 1 kaçkere göbişimin üst kısmına böyle bırkaıveriyordum o zmaan
da aynı şey oluyordu...kıyamam ben onaaa...

özlemcim geçen gün konuştuğunuz da gurbet ne diyordu hiç sancım yok falan diyormuydu
yoksa hafiften var falan???hatırlayamıyorum???

çisemcim yapma öyle ya çocuk doğunca da sıçrar her şeye. bir ark duymuştum son zamanlarında çok sıçrama korkma birşeyden yoksa bebekte çok sıçrıyor korkuyor demişti. yapma kuzuya ya yazık nasılkorkuyordurkimbilir.

ben elimi karnımda gezdirip konuşuyorum mesela hareketli ise hemen hareketi kesiliyor. dinlemeye çekiliyor oğlum. susayım başlıyor hareket etmeye konuş der gibi.

gurbetle konuştuum sesi çok iyi geliyor maşallahh... o gün konuştuğumuz gibi hiç sancısı yokmuş gece birden başlamış... zaten bize yazarken sancı çekiyordu :) bütün gün çekmiş dün gece de hastaneye gelmiş açılmasını arttırmak için suni sancı vermişler... dio ki eğer olmayacak gibiyse hiç boşuna suni sancı çekme direkt sezryan ol.. .çok zordu dio ama herşey doğumhaneye gidene kadardı dio 10 dk doğmuş duru bebek :))) şuan eşimle ona bakıyoruz sanki bizim değil dio :)) Gurbete benziyormuş çok maşallah maşallah diyeyim tekrar...

Son düzenleme:

benim eşim de çalıştığı yerde hurma makinası yapmışlardı.makinayı denemek için
almışlardı 1 koli getirdi..sonra bi de makinayı sattıkları yerden mi ne göndermişlerdi..
evde var yani çokça yine de teşekkürler.....:1hug:

bugünkimse bana bişi yazmıyo niekü;????

yazmaz mıyız dorukcum. senden biraz tüyo alalım hadi. bebişlerine hangi marka bezikullanıyorsun? sıcaktan totolarında pişik oldu mu? hanngikremi kullanıyorsun?ilk zamanlar pamukla silelim totooları diyorlar ama sen ıslak mendil mikullandın? göbekleri düştümü?

özlemcim geçen gün konuştuğunuz da gurbet ne diyordu hiç sancım yok falan diyormuydu
yoksa hafiften var falan???hatırlayamıyorum???

bende de hiçbişey yok diyordu canım... hatta biraz önce konuştuğumuzda söledim tekrar sen hiçbişeyim yok diyordun nasıl oldu kız falan diye birden oldu dedi :))) herşey bebeğe bağlı tatlım o ne zaman gelmek isterse :))

hmmm okadar umutsuz vaka olmaya gerek yok o zaman....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…