2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ben hatırlıyorum 3 gün önce konuştunuzu bişi yok diye ama bak gurbetnki geldi bile
belki seninki de gelir özlemcim...pat diye başlayıverir.aysanki aynı şeyi ben yaşamıyorumbilmiyorumkismile

ben zaten sitaree iken kızarıktım canım hesabımı epic yapınca aktarılmamış bildirdim düzelttiler. ama yine de saol

hoşgeldiniz kızlaarr :))

canım neden kırmızısınız bir sen bir demet :)) nedir bu durum

ben hatırlıyorum 3 gün önce konuştunuzu bişi yok diye ama bak gurbetnki geldi bile
belki seninki de gelir özlemcim...pat diye başlayıverir.aysanki aynı şeyi ben yaşamıyorumbilmiyorumkismile

canom aramızda 4 gün var bak 1 gün bile neler değiştiriyor :)) inş. pat diye geliverir yoksa dr önermesede ben isticem suni sancıyı her olasılığı denicem normal için...

hayırlsı olsun canım yaaa
sanırım gece başlamıştı gurbetin(özele bakarsın)

ben zaten sitaree iken kızarıktım canım hesabımı epic yapınca aktarılmamış bildirdim düzelttiler. ama yine de saol
hımmmm olsunnn yakışmış:)))))))))

Kızlar ben de Şimdi doktorumla konuştum hastaneyi bıraktı muayenehane açtı kendine. yarın ilk defa gidicem muayenehanesine.Bana diyor ağrın sancın yok mu hayırr dedimm.:1shok:
kadınn şaşırdı kaldı :1shok:dediği cümle allah allaaaah erken gelicek derken sancı bile olmaması şaşırtıcı
neyse yarın bi gel bakalım bakalım dedi.Doktorum bile şaşırıyorsa var bu işte bir iş..
ben de açılamayacak mıyım acaba??????

Selam kızlarrrrrrrr.Bugün ayın 5'i akşama doğurucam.kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Sabah mide bulantısıyla uyandım da, annemde birden kalkıp yanıma geldi .Sancım var sanmış, herkes 5 ağustosa odaklandı ya.kaydirigubbakcemile3 Hiç doğuracak gibi bi havam da yok.kaydirigubbakcemile3 Ak sakallı dede beni kandırdı. :roflol:

kaydirigubbakcemile3 çok güldüm yaaaa

DAMLA hoşgeldinnn dedenin miadı bugün doluyooooookaydirigubbakcemile3

Ya dede dedi ki senden önce Fahriye doğursun, o yüzde erteledi benim doğumu. kaydirigubbakcemile3

Ayyyy Duru bebek doğdu demekkkk.Çok sevindim yaaa. Maşallahhhh. Biz ne zaman doğurucaz yaaa. kaydirigubbakcemile3 Yarın 39. haftaya giriyorum hala tık yok bende de.

canom aramızda 4 gün var bak 1 gün bile neler değiştiriyor :)) inş. pat diye geliverir yoksa dr önermesede ben isticem suni sancıyı her olasılığı denicem normal için...

özlemcim 2 buçuk haftadır hiçbişi değişmediyse bende 4 günde değişeceğini
hiçsanmıyorum 4 gün nedir ki tık yok bende hafiften olsa yine anlarım.dün toplam sadece
3 tane sancı girdi o da eğildiğim zamanlarda oluyor kanımca..sancı ağrı olmadıkça açılma
nasıl olacak ki????sende de hiç bir sancı yok mu????

kaydirigubbakcemile3 senin dedeye pek güvenilmeyecek damla. dua et bugün dr gidiyorummm 16 sı demişti ama ben 12si istiyorummm sende 13de doğurr çisemde belki 13de doğurur.

özlemcim deme öyle cnm ya hayırlısı ile kucağımıza alalım da artık ne şekilde olursa olsun sıkma canını yaa...

offff ben hep 40. haftadan korkardım korktuğum başıma geldi...mafoldumben
allah korusun kordon dolanması kakasını yapması falan...

amin hepimiz için hayırlısı olsun... çok teşekkür ederim canım... sen ne zaman aradın şimdi arasam müsait midir acaba?
ben aradığımda doğuralı 15dk olmuştuu gayet rahattı valla:)))

ayy çisem bende kendimi karamsar sanıyordummm rahat olun yaaaaa. benide korkutuyorsun bakkkkk.

yok valla canım hem de hiiç :))) dün biraz vardı baskı falan hissediyordum bugün o da gitti :)))

özlemcim deme öyle cnm ya hayırlısı ile kucağımıza alalım da artık ne şekilde olursa olsun sıkma canını yaa...

sıkmamaya çalışıyorum tatlımm ama napiim mafoldumben

ay allahtan zerzavatçıyı yakaladım yaa.
dolabım bolamıştı hemen doldurdum valla saolsun komşum da içeri almama yardımcı oldu.
şimdi öğlen yemeğimi yapayım bari anca yavaş yavaş yaparım akşamı da yapayım.çıksın aradan hava serinken.
off anam bir gelsede kurtulsam yaaa...

Kız getirme şimdi aklımıza öle şeyler aaaaa ben kötü düşünüyorum sen benden de beter düşündün şimdiii öyle bir durumda tabii ki seçme şansımız olmayacak bebek için gönüllü olarak sezryan olacağız... şimdi normal olmanın yollarını aramak lazım :)))

hoşgeldiniz kızlaarr :))

canım neden kırmızısınız bir sen bir demet :)) nedir bu durum

kadınlar kulubunun kartı var hani kredi kartı gibi adı kk pro anlaşmalı yerlerde indirimleri falan oluyo siteden alışveriş yapabiliyosun falan. o kartım var benim.o kartı alınca birazcık ayrıcalıklı oluyo gibi.ismin kızarıyo profilini değiştirip süsleyebiliyosun arka planı değiştirip bebişinin resmini koyabiliyosun falan. öyle durum yani. ben ilk aldığım zaman bide kupa yollamışlardı üstünde kk nın pembiş mantosu var :)) kart da pembiş hoşuma gidiyo :))

kızlarr
winstonda doğum yapmış20 temmuzda.. ikizler topiğine yazmış buraya yazdımı bilmiyorum ama haber veriyim dedim...

doğumu tetiklemek için bişiler araştırayım dedim ama ne yapsak nafile imiş.
rahim ağzı hazır olmadıkça olmuyormuşş
http://www.fatihsendag.com/gebelik/dogumu-tetiklemek

ya ben hurmanın tetikleyici özelliği olduğunu biliyorum.özleme söyledim hatta. çisem sende ye cnm bol bol hurma ye çerez niyetine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…