2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ben geldım, bı yandan sancılarım devam edıyo, bı yandan da bu yavas cep baglantısı ayyy kızlar ya bı an once kuzuma kavusmak ıstıyorum ya... En gec sabaha gelır

ben kahvaltı edip geleyim. oğlum bugün bakıcıda. son rütüşları yapıcam sonra. ara ara uğrarım artık.

inşallah bakalım çok kıpraşıyor zaten hiç durmuyor oğlum...
3500 de iyi daha fazla olmasın istemiyorummm..
ay evet DOĞURALIM ARTIKKKKKKK
8 günüm kaldı yaaaaa şaka gibiiii ama sancılarım yok çok fazla benimmm.
2-3 hafta önce daha çoktuuu giderek azaldı....ohaoldumsmileohaoldumsmile

bu arada ebrucum ben dün sterilize ettim kalkanları hani 2 parçalı bişi
var ya delikli olan onlar birbirinden ayrılıyor yumuşak olan.bilgin olsun ben
çıkmıyor sanıyordummm...

çıkıyor ben onu çözdüm de ... ikisini üst üste takınca tam oturmadı bir de takke gibi durdu :)) Demek ki ayrı ayrı kullanılıyormuş bunlar. teşekkürler didoba

ben daha strelize etmedim , aleti kurduk boşken çalıştırdık super birşey walla el değmiyor acaip buhar üretiyor. Ben cuma strelize edeyim diyorum sonra da buzdolabı poşetine koyar bavula yerleştiririm diye düşündüm. Süt sağma makinasını , meme , biboron da alacam yanıma ne olur ne olmaz değil mi ?

hmm anladım cnm sağolll hadi güle güle haber ver ama doğurunca canım...

Kızlar ben geldım, bı yandan sancılarım devam edıyo, bı yandan da bu yavas cep baglantısı ayyy kızlar ya bı an once kuzuma kavusmak ıstıyorum ya... En gec sabaha gelır

Ayy evet duyduk haberini geliyormuş kuzucuk , allah yardımcın olsun arkadaşım bir avazda yavruna kavuş inşallah. Allah yardımcın olsun çok öptüm

ayyy gurbetçim allah yardımcın olsun kuzummm.
sunni sancıyı ilk önce doktorun mu söyledi sana sen de istemiyorum dedin.
iyi yapmışsın istememekle cnm zaten anes.olmayacak değil mi????

Gerçekten öyledir kocişim , ne mutlu sana seninki de ince demek ki . Bizi düşünmeyecekler de kimi düşünecekler aslında onların şuanda tek sevgilileri biziz. Yavrular gelince bakalım ne olacak , pabucumuz dama atılmasın :))

Bahçede boyayacak ama ben pek koklamam aman neme lazım. Çok sağol canım

senağlama bana niye cevap vermiyorsunuz

oluyor zaman zaman ağrılar hepimiz aynı durumdayız , korkma daha vaktin var senin inşallah. Kalk biraz dolaş böyle bilgisayarda ikibüklüm oturunca da sıkıştırıyor.

korkma canımmmmmmmm

Son düzenleme:
ebrucum sevındım ıyılesmesıne eee babalar 9 doğurur dıye bosa dememısler .....
bızımkıde hadı artık yeter bebeğimi istıyorum ben dıyıp duruyor bızım canımız yandığında sıkıntımız olduğunda onlarda halıyle uzuluyorlar...

gurbetcım hayırlı doğumlar dılıyorum tatlım allahım bı avazda kurtarsın ınsallah sımdılık normal gozukuyor değilmi ???

cısem canım 3500 gecmıstır kanımca

ben hepsini kaynattım 5dk.sterilizatör aldık biz chicconun mikrodalga için
olanını ama ilk olarak kaynatayım dedim emziklerini biberonlarını başlıklarını
hepsini kaynattım yanıma alacaklarımı ayırdım koydum çantaya ama kalkanları
unutmuşum nedense sterilize etmeyi.onları da dün hallettim..attım çantaya...
3 şey var göğ.ucumuza kullanacağımız..
1-lansinoh lanolin krem
2-evicap kapsuller
3- göğüs kalkanları
3 ünüde aksatmadan yapıcam bakalım yara olacaklar mı???

iki büklüm bilgisayarda yazmaktan da olur biraz dolaş... daha vaktin var canım inşallah.

korkma biz yanındayız... Benim her tarafım ağrıyor mıçım başım sağım soluum dayak yemiş gibiyim , her hareket sonrası bir ahhhhh sesi....

Allah yardımcımız olsun yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik artık yaa sabırrr yaa selamettt

deme kııııızzzeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile
yoktur o kadar beee gerçi 21-22 gün önce ölçmüştü 3284 gr çıkmıştı..
ben yanılma payı var tabii dedim doktora e sen 3000 kabul et onu yine de demişti ama
alelacele ölçmüştü sonraki hafta gittiğimde dedim ben pek inanmıyorum bu usg kilo
ölçümlerine dedim.o da bayaa uğraştı kadın sana gerçeğe en yakın kiloyu vereyim dedi.
3200 dedi ama 10 günü geçti.şimdi çok almasın diye yememeye çalışıyorum ama
iştahım da yerinde yani maşalllahh

iki büklüm oturmuyorumm canımm uzun oturuyorumm sehbanın üstünde pc. tek elle yazıyorumm. ilk defa belim ağrıdıııı akşam dr aracım izin meselem var sorarımm olmazsa. cuma kont varrr

ben geldim dün gece hastanede yattık dün nst için hastaneye gittim düzenli kasılmalarım vardı doktor beğenmedi odaya aldı dakka başı nst çekildi serum takıldı sonra yine beğenmedi nstleri bu durumda seni eve göndermem dedi açıklığıma baktı 1,5 cm miş sonra ya doğurucaksın yada ikinizinde iyi olduğunu bilicem ancak öyle gönderirim eve dedi neyse bütün gece nst yapıldı sonra sabah tekrar bakıldı dr yine beğenmedi sancılar 70 mış falan dı ama sancılar varken bebeğimin kalp atışları düşük diye hoşuna gitmemiş şimdi eve gönderdi tekrar saat 3 de gidicez bu sefer cst sanrıım öyle bi şey yapılıcak yani suni sancı verilip nst çekilicek gibi anladığım kadarıyla yani bebeğin kasılmalara nasıl tepki verdiği bakılıcak eşimde kızdı biraz özel hastane illa sezeryan için oyalıyorlar diyor bende anlamadım valla kafam karışık detaylı usg girdik dün kızım maşallaj iyi 3 kiloyu geçmiş bütün herşeyi normalde usg çeken adamada iyi dedi valla ebe bakıyor nstye dr hanım bu sefer beüenicek diyor dr geliyor beğenmedim diyor kafam allak bullak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…