2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın arkadaşlarrrr,

demek gurbet de doğuruyor , Allah yardımcısı olsun bir avazda doğursun inşallah.

Ben de 10'da kalktım bugün sabaha karşı dalmışım . Kocişim kahvaltıyı hazırlamış beni bekliyormuş saatlerdir canımın içi. Çok acıkmıştım hemen birşeyler yedim internete girdim. Haticeden - hacebabe'den haber var mı diye ...

Dün temizlik vardı , bebişin odasındaki tekli yatağı da son haline soktuk yeni nevresimlerini taktık v.s.

Bugün çok işimiz var kocişle , bahçedeki mobilyalara ve yer döşeme tahtalarına yat verniği sürecez , onlar da tertemiz dursun :))

Sonra alışverişe gitmemiz lazım malum ev dolu olmalı ...

yarın annem geliyor ve son doktor kontrolumuz varrrrr Ayyyy şaka maka 9 ay geçti anlamadım ama şu son hafta delirecem resmen. Son 3 günüm kaldı ....

Allah hepimizin yardımcısı olsun & Çok güzel , kolay geçen bir gün daha diliyorum hepimize.

işlerim bitti çok şükür. bugün artık halıları da sericem. artık kızımı bekliyorum. bu arada kızımın adını değitirdik. ipek oldu adı.

kızlar ben kontrole gidiyorum gel bakalım dedi tabi ki...bende başka bişi beklemiyodum zaten...gelince yazarım,bakarsınız gelmem :))hiç sanmıyorum tabi,neyse öpüyorum hepinizi ve bebiklerinizi opuyorumnanaktan

kızlar esranın da dün 12 de yazdığı son mesaj bu naptı acaba:uhm:

özlemcim cuma benim kontrolüm.kimbilir açılmışımdır belki de.
2cm le kalacak değil ya hep.ama benim aklıma takılan 11 gündür ilk
defa usg ile bakacak bebeğime inallah suyu falan iyidir.inşallah kordon
vs bişi olmamıştır bi de kilosu atak yaptı mı diye merak ediyorum 11 gün
önce 3200 gr dı gerçeğe en yakın şekilde.şimdilerde kaç bilmiyorum...ohaoldumsmile

süper göreceksin doruk'unu cuma günü. kilosu max 3500 olmuştur oda normal doğuma engel değil. aklına kordon falan getirme olmaz 10 günde bişey merak etme. erkek bebek biraz inat oluyo bekliyo hep içerde. nekadar beklerse okadar iyi tabi ama insan sabısızlanıyor.
DOĞURALIM ARTIIIIIIIIKKKKKKKK

hoşgeldiiiin merak ettirdin kendini kıııııız...
naptınız hazırlıklar bitti mi?
doğum ne zaman görünüyor şimdi?
ya ben bişi de sorucam seni yakalamışken kalkanlarla ilgili...

bitti canım. gün bekliyoruz canım. bu hafta doğurmam lazım. raporumun süresi 10unda bitiyo. sonra heyet meyet uğraşamam

evet ter attırıyorr biliyorumm.ama gaz sancısı mıdır diye mi soruyosun anlamadım ben?
yoo ne ki diye soruyorumm sizinde oluyormu belimin solunda şimdi geçtii gece daha uzundu

oo hoşgeldinnnn canımm

aaaaa tickerım düzelmiş fahriyeeee...

aaa evet iyi bariii

GURBETLE konuştum gelebilirse gelecek şimdii . onun kadar heyecanlıyımm. 3700 olmuş bebişşş:)))

işlerim bitti çok şükür. bugün artık halıları da sericem. artık kızımı bekliyorum. bu arada kızımın adını değitirdik. ipek oldu adı.

aa ne güzel tam karar verdiniz artık demekki ismiyle buyusun yavruuu...
yaa bu kalkanlar nasıl kullanılıyor be didemcim ben çözemedim hatta dün
ebru soruyordu da ondan sonra kalkıp baktım baktım da çözemedim birtürlü..
1 tane 2 parçalı olan var birbirine geçik çıkıyorda birbirinden delikli olana
silikon bişi geçirmiler hani onu anladım süt topluyor ama diğeri deliksiz
ve sadece kapak gibi birşey o ne işe yarıyor...????

Günaydın arkadaşlarrrr,

demek gurbet de doğuruyor , Allah yardımcısı olsun bir avazda doğursun inşallah.

Ben de 10'da kalktım bugün sabaha karşı dalmışım . Kocişim kahvaltıyı hazırlamış beni bekliyormuş saatlerdir canımın içi. Çok acıkmıştım hemen birşeyler yedim internete girdim. Haticeden - hacebabe'den haber var mı diye ...

Dün temizlik vardı , bebişin odasındaki tekli yatağı da son haline soktuk yeni nevresimlerini taktık v.s.

Bugün çok işimiz var kocişle , bahçedeki mobilyalara ve yer döşeme tahtalarına yat verniği sürecez , onlar da tertemiz dursun :))

yarın annem geliyor ve son doktor kontrolumuz varrrrr Ayyyy şaka maka 9 ay geçti anlamadım ama şu son hafta delirecem resmen. Son 3 günüm kaldı ....

Allah hepimizin yardımcısı olsun & Çok güzel , kolay geçen bir gün daha diliyorum hepimize.

ayy ınsallah canım ya az kaldı stres yapma kerndıne
esının durumu nasıl gectımı pekı

benim sağımda oluyordu bel kalça karışık biraz sürüp geçiyordu
ama benim karnıma da ağrı girse belime de girse bi ter atıyorum yani sırtımdan
çok kötü oluyor...

kalkanların delikli olananı takacaksınız canım. yumuşak silikon gibi yuvarlağın önüne delikli kapakları takacaksınız.

ben esraya mesaj attım ama dönmedii daha sabah 9:30da yolladımmm bekliyorummm. öğleden sonra ararım olmazsa

ayy benimm belim ağrıyooo ama karnımda faalan bişey yokkkkk sizdede öylemiydiiii korkuyorummm

Günaydın arkadaşlarrrr,

ay ne kadar iyi bi kocişin var ebrucum benimki de öyle biliyor musun?
uyanmayayım diye sessiz sedasız gider sabahları cnm benim...

son kontrol derken hangi güne vermişti senin dr.sez.gününü hadi hayırlısı
bakalım:ecrin_bebek:
bu arada kolay gelsinn...ama boya kokusuna durma pek hatırlatayım dedim...

bu arada ebrucum ben dün sterilize ettim kalkanları hani 2 parçalı bişi
var ya delikli olan onlar birbirinden ayrılıyor yumuşak olan.bilgin olsun ben
çıkmıyor sanıyordummm...

aa ne güzel tam karar verdiniz artık demekki ismiyle buyusun yavruuu...
yaa bu kalkanlar nasıl kullanılıyor be didemcim ben çözemedim hatta dün
ebru soruyordu da ondan sonra kalkıp baktım baktım da çözemedim birtürlü..
1 tane 2 parçalı olan var birbirine geçik çıkıyorda birbirinden delikli olana
silikon bişi geçirmiler hani onu anladım süt topluyor ama diğeri deliksiz
ve sadece kapak gibi birşey o ne işe yarıyor...????

Canım aslında süt toplayan deliksiz olan ama o yaraya iyi gelmiyor. çünkü amaç göğüs ucunun hava alması ya. delikli olanı hava alsın diye takıyorsun. yaralar iyileşince ya da göğüsler emzirmeye alışınca deliksizi takıyorsun. ben deliksizi hiç kullanmadım. gerek olmadı.

ayy ınsallah canım ya az kaldı stres yapma kerndıne
esının durumu nasıl gectımı pekı

Kremini sürüyoruz daha iyiye gidiyor canım. Şimdi gülüyorduk bizim cadı akşam babasına basmış tekmeyi yatakta , ben eşime doğru dönüş yapmışım o zavallı zaten 1 karış yerde arkasını dönüp yatıyor. Dönünce ben ona yapışmışım bizim cadı da bir tekme atmış , sıkıştı çocuk sen dönünce herhalde diyor biraz daha kaydım az daha yere düşecektim diyor. sonra ben öbür tarafa dönmüşüm de adam yatabilmiş. Bu kadar ağrıya rağmen bir o yana bir bu yana dönüyorum. Bir de ağrı olmasa mevlana gibi olacam sanırım :)) Kimi çocuk ne haldedir içeride merdaneli gibi :))))))))

X