2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

deme kııııızzzeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile
yoktur o kadar beee gerçi 21-22 gün önce ölçmüştü 3284 gr çıkmıştı..
ben yanılma payı var tabii dedim doktora e sen 3000 kabul et onu yine de demişti ama
alelacele ölçmüştü sonraki hafta gittiğimde dedim ben pek inanmıyorum bu usg kilo
ölçümlerine dedim.o da bayaa uğraştı kadın sana gerçeğe en yakın kiloyu vereyim dedi.
3200 dedi ama 10 günü geçti.şimdi çok almasın diye yememeye çalışıyorum ama
iştahım da yerinde yani maşalllahh:nazar:

benımkı dığer haftalara gore daha az aldı bu defa ama her bebek aynı olmaz tabı esım farketmıs gecen gıttığımızde fl sı bu seferkıyle aynı dıyor ee fl ye gore kılosunu verıyor yanı gecen yanlıslık yaptı herhalde esınıde kaybettı yakın zamanda dalgındı belkı neyse gorcez bakalım doğduklarında

tünaydınnnnnn

Nasılsınız kızlar herşey yolunfa mı yeni haberler var mı
Hatice ile görştünüz mü

Biz kontrolden geldik
Herşey yolunda sancı felanda çok az
Oğluşun Gelmeye hiç yok niyeti:)

benim bugün sancım yok sabah kalkınca 1 kere oldu yaa benimki 5 dk.civarında sürüyor.
karın ağrısı adet ağrısı gibi biraz daha şiddetli.bu sabah 1 kere oldu gece de 2 defa giderek azalıyor
sanki ilginç bi durum..artacağı yerde...

ben geldim dün gece hastanede yattık :KK43: dün nst için hastaneye gittim düzenli kasılmalarım vardı doktor beğenmedi odaya aldı dakka başı nst çekildi serum takıldı sonra yine beğenmedi nstleri bu durumda seni eve göndermem dedi açıklığıma baktı 1,5 cm miş sonra ya doğurucaksın yada ikinizinde iyi olduğunu bilicem ancak öyle gönderirim eve dedi neyse bütün gece nst yapıldı sonra sabah tekrar bakıldı dr yine beğenmedi sancılar 70 mış falan dı ama sancılar varken bebeğimin kalp atışları düşük diye hoşuna gitmemiş şimdi eve gönderdi tekrar saat 3 de gidicez bu sefer cst sanrıım öyle bi şey yapılıcak yani suni sancı verilip nst çekilicek gibi anladığım kadarıyla yani bebeğin kasılmalara nasıl tepki verdiği bakılıcak eşimde kızdı biraz özel hastane illa sezeryan için oyalıyorlar diyor bende anlamadım valla kafam karışık detaylı usg girdik dün kızım maşallaj iyi 3 kiloyu geçmiş bütün herşeyi normalde usg çeken adamada iyi dedi valla ebe bakıyor nstye dr hanım bu sefer beüenicek diyor dr geliyor beğenmedim diyor kafam allak bullak

hayırlısı olsun canımmmmmmm .

ben geldim dün gece hastanede yattık :KK43: dün nst için hastaneye gittim düzenli kasılmalarım vardı doktor beğenmedi odaya aldı dakka başı nst çekildi serum takıldı sonra yine beğenmedi nstleri bu durumda seni eve göndermem dedi açıklığıma baktı 1,5 cm miş sonra ya doğurucaksın yada ikinizinde iyi olduğunu bilicem ancak öyle gönderirim eve dedi neyse bütün gece nst yapıldı sonra sabah tekrar bakıldı dr yine beğenmedi sancılar 70 mış falan dı ama sancılar varken bebeğimin kalp atışları düşük diye hoşuna gitmemiş şimdi eve gönderdi tekrar saat 3 de gidicez bu sefer cst sanrıım öyle bi şey yapılıcak yani suni sancı verilip nst çekilicek gibi anladığım kadarıyla yani bebeğin kasılmalara nasıl tepki verdiği bakılıcak eşimde kızdı biraz özel hastane illa sezeryan için oyalıyorlar diyor bende anlamadım valla kafam karışık detaylı usg girdik dün kızım maşallaj iyi 3 kiloyu geçmiş bütün herşeyi normalde usg çeken adamada iyi dedi valla ebe bakıyor nstye dr hanım bu sefer beüenicek diyor dr geliyor beğenmedim diyor kafam allak bullak

Aaa geçmiş olsun canım , kalp atışları nasıldı bebeğin sen anlayabildin mi ?

İstersen bir başka yere de göster kendini .... Çok geçmiş olsun inşallah herşey yolunda gider.

geldim ben. evde ege olmayınca ortalık baya sessiz. herşey de çabucak bitiyor.5 dk. da yaptım kahvaltıımı. onunla en az yarım saat sürüyodu.

annemler burdayken doğurayım dedın doğurcan galıba sempatiksalakcinni

benımkı dığer haftalara gore daha az aldı bu defa ama her bebek aynı olmaz tabı esım farketmıs gecen gıttığımızde fl sı bu seferkıyle aynı dıyor ee fl ye gore kılosunu verıyor yanı gecen yanlıslık yaptı herhalde esınıde kaybettı yakın zamanda dalgındı belkı neyse gorcez bakalım doğduklarında

evet daha az alırlar daha önce de demiştin sanırım.yaa ne kadar saçma aslında
değil mi cm cinsinden kilo veriyor sana dr.çok saçma aslında belki bacak kemiği
kısadır ama kilosu çoktur tombuldur belki valla çıkınca görücez şimdiye kadar
gözlemlediklerime göre doğan bebeklerin çoğu tutmadı kilosu...

benim yarın dr. kontrollüm var. çatı muayenesi yapacak. hayırlısıyla atlatsam da bir an evvel doğursam artık. g erçi benim kız yerini sevdi galiba. hala kaburgalarımın orda geziyor. doğum kanalına inmedi hiç

iki büklüm oturmuyorumm canımm uzun oturuyorumm sehbanın üstünde pc. tek elle yazıyorumm. ilk defa belim ağrıdıııı akşam dr aracım izin meselem var sorarımm olmazsa. cuma kont varrr

tek elle yazarken de sağa kaykılmıyor musun ? belki o belini ağrıtmıştır ... ben de şuan aynı pozisyondayım da... zaten bebişlerimiz büyüdü sırtımıza baskı yapıyorlar. Geçtiğimiz haftalarda da benim sağ kaburgama bıçak saplanıyordu bu hafta yok. Bir yerlere vuruyor da aynı zamanda. Çok geçmiş olsun canım endişelenme az kaldı....

burcuu daha 37.haftan bitmemi eşin niye öyle diyor kii..
doktorun ne kadar ilgili baksana eve bile göndermemiş ne güzel ilgileniyor.
durdurmaya çalışmadı değil mi sancılarını.ama böyle giderse senin çok yakın
doğumun bence..bilmiyorumkismile

hosgeldın canım
allah allah bı mıde bulantısı var herkeste ya bızde oyleyız demetle ben dun sabahtan berı demette aksam kotu olmus hayırdır ınsallah
sağol cnm neyseki biraz geçti
hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz cnm
kızlaaaaarrr YVZYVZ GURBETTE DOĞURUYOOOOORRR
hadi hayırlısıı
Kızlar ben geldım, bı yandan sancılarım devam edıyo, bı yandan da bu yavas cep baglantısı ayyy :KK43: kızlar ya bı an once kuzuma kavusmak ıstıyorum ya... En gec sabaha gelır
Allah bir avazda kurtarsın cnm,hayırlı doğumlar diliyorum

geçmiş olsun cnm,artık eli kulağında demekki
hayırlısı olsun,Allah bir avzda kurtarsın inş.

evet daha az alırlar daha önce de demiştin sanırım.yaa ne kadar saçma aslında
değil mi cm cinsinden kilo veriyor sana dr.çok saçma aslında belki bacak kemiği
kısadır ama kilosu çoktur tombuldur belki valla çıkınca görücez şimdiye kadar
gözlemlediklerime göre doğan bebeklerin çoğu tutmadı kilosu...

Ben de yarın gidiyorum son kontrolüme , cumartesi de kısmetse sezeryanım var. Bakalım bizim kuzucuk kaç kilo olmuş...

tek elle yazarken de sağa kaykılmıyor musun ? belki o belini ağrıtmıştır ... ben de şuan aynı pozisyondayım da... zaten bebişlerimiz büyüdü sırtımıza baskı yapıyorlar. Geçtiğimiz haftalarda da benim sağ kaburgama bıçak saplanıyordu bu hafta yok. Bir yerlere vuruyor da aynı zamanda. Çok geçmiş olsun canım endişelenme az kaldı....

benim koltuk çok rahat tekli koltukta oturuyorum önümdeki tel.sehpasında da
laptop.çekiyorum itiyorum ayaklarımı kaldırıyorum uzanıyorumm bazen neredeyse
uyuycam burada.ondan belki de bukadar aktif yazıyorummkaydirigubbakcemile3

sağol canımmmmopuyorumnanaktan

çalıştı dün gece serum verdi sancım yoktu sabah birden 70 lere fırladı ya bebeğin kalp atışları iyi yani 140 dan aşağı inmedi ama anladığım kadarıyla sabit olmaması lazım sizin nasıldı yani drun dediği sancıyla beraber onunda kalp atışlarının hızlanması gerektiği yani bebeğin rahimle uyumlu olması bizde genelde kalp atışları sabit off valla bilmiyorum hadi sezeryana alıyorum dese ne diyebilicem ki inanırım yani başka çare yok dr ilgili ama ebeyle farklı konuşunca kafam karıştı

bugün herkeste ağrılar sancılar var bebişler geliyo yavaş yavaş
benimde sol tarafıma göbeğimin yanına bir ağrı girdi tam 1 saat geçmedi yaw sancı falan değil ama şimdi yavaş yavaş geçmeye başladı,ama belim var ya felaket eğrıyo,adet olacakmışım gibi hissediyorum
inş yorgunluktandır

X