2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

gunaydın kızlar bende sabah halsızlıkle uyandım hem gecmısı okuyup hem kahvaltı ettım daha kahvaltım bıtmeden kostura kostura lavaboya cıkartmaya gıttım ...
umarım gun ıcınde tekrarlamaz son zamanlarda ıstıfra etmek ıyı değıl gecenlerdede boyle olmustu

çok şekermiş demetçim güle güle buyusun yavrun içinde..
biz park yatak aldık ayrıyetten yatak odasına koyucam.
toplanıp götürülebiliyor hem hem de ilerde oyun parkı gibi
bişi olabiliyor diye.

çok cici güle güle kullansınnnnn

demet gercekten bayıldım bende.güle güle kullanın canım.çisem hatice çapa tıpta görünüyo hastahane seçimlerinde.ama o sancı odasındadır eşini falanda tanımıyruzki arayıpta soralım ya..bilmiyorumkismile

çok teşekkürler kızlar hepsi mışıl mışıl uyusunlar yataklarında inşallah sağlıkla. bende park yatak istedim aslında ama eşimin inci tuncelde arkadaşı yöneticilik yapıyor.ordan almak istedi açıkçası abanda sürpriz oldu modeli ben beğeneceğim dedi. odasının bütün herşeyi bana ait olduğu için bunu da o beğenmiş bende dün gördüm herşeyi ile. hoşuma gitti ama iyi günlerde kullansınlarinşallah.

fahriyecim bu şekerler çok güzel yaa bayıldım valla.

gunaydın kızlar bende sabah halsızlıkle uyandım hem gecmısı okuyup hem kahvaltı ettım daha kahvaltım bıtmeden kostura kostura lavaboya cıkartmaya gıttım ...
umarım gun ıcınde tekrarlamaz son zamanlarda ıstıfra etmek ıyı değıl gecenlerdede boyle olmustu
geçmiş olsunnnn canımm

çok teşekkürler kızlar hepsi mışıl mışıl uyusunlar yataklarında inşallah sağlıkla. bende park yatak istedim aslında ama eşimin inci tuncelde arkadaşı yöneticilik yapıyor.ordan almak istedi açıkçası abanda sürpriz oldu modeli ben beğeneceğim dedi. odasının bütün herşeyi bana ait olduğu için bunu da o beğenmiş bende dün gördüm herşeyi ile. hoşuma gitti ama iyi günlerde kullansınlarinşallah.

fahriyecim bu şekerler çok güzel yaa bayıldım valla.

oo güzellermiş kendiniz yapmadınız değil mi hazır aldınız?

sağolun kızlar. yaptırdık. ben trikocu olduğumdan anlamlı olsun dedim

çok güzelmiş beşiği bizde bundan aldık ama içine yatak olarak ne koydum hazırmı satılıyo içinin yatağı?:

ben gideyimde makineden uyku setini alayımm çok heyecanlıkaydirigubbakcemile3
birazda ütü yapayımm gelirimmm

derincim benim karnım hep aşağıdaydı zaten de benim şu an doğurmamam
bi mucize dr.um 2 hafta önce her an demişti.2cm açıklığım vardı.nöb.dr.da doğum
başlamış diye eve göndermek istememişti.yani doğumum yakın olmalı artık bukadar
durması mucize sonra nişan falan da geldi benden kanamam da oldu ayrıca ama
haala doğurmadım.yani bu ağırdan ağırdan doğum sancıları gelmeli bana diye
düşünüyorum.sabah kalkarken 5dk.süren bi ağrım vardı.adet ağrısı tipinde ama
gayeet şiddetliydi yani ben doğum sancısını o tarz bişey olarak bilmiyordum.
hani çok çok farklı bıçak saplanması gibi falan diye düşünüyordum.adet ağrısının
çok şiddetli hali diye söylüyodu annem..değil mi yani????
çok şiddetli kasılman oluyoo...
bazıları da çok kolay doğuruyoo defnem yaa ama bana sancıyı da dayadıkları için kendimden geçmiştimm üstelik böbrek taşı düşüren bi insan olarak böyle bir ağrıı daha görmedim korkutmayayım ama...
benim zor olmuştu o yüzden bunda sancıyı falan göze alamayıp sezeryana giriyorum.
bağsurum dikişlerin tutmaması herbişeyi yaşadım ilk doğumda.
bu herkeste böyle olmuyor yarım saatte pııtt diye doğuran da var yani!
yine de kasılman olur anlarsın diye düşünüyorum.
sıcak suya girmenin de çok faydası var bi tanıdığım küvete girmiş gitmeden önce sıcak daha rahat yapmış doğumu...

bende daha kahvaltı etmedimm..
eşim izin aldı ama kalkmıyo bi türlüü erkeler ne keyifçiii yaaaaa...
kızım da acıktıı oğluş da yiyelim biz.
öptüm şimdilik.
kızımdan ve de eşimden fırsat bulursam gelirim yine.
herkesten güzel haberler duymak dileğiylee......opuyorumnanaktan

sümeyracım haber geldi cnm sacı çekiyormuş haala:KK43:((

ayyy canım ya .Allah yardım etsin.biz surda azcık sancılara dayanamıyoruz napıyodur kızcağız şimdi.bilmiyorumkismileeyvahedigeldismile
benım oğlanda uyudu şimdi kızlar dün gece 1de yattık alibabanın çiftliğini izleye izleye zor uyudu sabahta 7de kalktı.akannehir.bende uyuyum diyodum ama buzdolabını temizlemem gerek.kızımın elbiselerinide akşam ütülerim böylece kaynana agırlama faslından kaçmış olurum oğlanıda eşimle kaynanama bırakırım .zaten özledim özledim diyip duruyodu baksın işte doya doya.şimdilik kaçıyorum ama gerı gelırım cok sürmez..

cnm bizim hazır geldi birsünger yatağı var üzerine de pamuk yatak var.sempatiksalakcinni

güle güle kullansın kuzum çok şekermiş beşiği. Biz de park yatak aldık daha uzun kullanabilsin diye , bir de alt katta hem mama sandalyesi olan kraftın elektrikli müzikli beşiğinden aldık minnoşa.

Annemler gidene kadar park yatakta benim yanımda yatırmayı planlıyorum. Sonrasında park yatağı da aşağı kata salona indirecem , akşamları da kendi yatağında yatmaya alışsın. Zaten odasında bir de tekli yatak var orayı da kendime hazırladım pembiş pembiş beraber yatacaz odasında bir süre büyüyene kadar . video kamera da aldık gerçi bakalım bir ayar yapacaz artık . Eşim gerçi top atsan uyanmaz ama bakalım çok ağlarsa v.s. ben o odada yatarım diye düşündüm.

Hatice'nin allah yardımıcısı olsun. Annem de beni 2 günde doğurmuş içi dışına çıkmış en sonunda beni ve annemi kaybedeceklermiş vakumla almışlar beni. Tabi bir sürü morarık v.s. oluşmuş ben de ama sonra düzelmişim bir iz v.s. kalmamış. O yüzden annem bana git sezeryan ol çok zor normal doğurmak hele ki bana çekersen perişan olursun dedi. Benim doğumunda çıkan hemoroidler vs hala devam 60 yaşında bile çekiyor.

günaydıınn kızlarr :))

Hallisnam hala doğuramamış çok üzüldüm :KK43: kendim yaşıyormuş gibi hissettim yaa.. Allah yardımcısı olsun tez zamanda kurtarsın inş.

ben de hala doğuramadım ayaktayım burdayım boshayallersmile

yalnız sanırım bebek pozisyon değiştirdi aylardır vurduğu yerlere vurmuyor farklı yerlerde poposu artık tam ortada duruyor yan tarafta değil... bu doğum alameti olabilir mi dersiniz?

günaydıınn kızlarr :))

Hallisnam hala doğuramamış çok üzüldüm :KK43: kendim yaşıyormuş gibi hissettim yaa.. Allah yardımcısı olsun tez zamanda kurtarsın inş.

ben de hala doğuramadım ayaktayım burdayım boshayallersmile

yalnız sanırım bebek pozisyon değiştirdi aylardır vurduğu yerlere vurmuyor farklı yerlerde poposu artık tam ortada duruyor yan tarafta değil... bu doğum alameti olabilir mi dersiniz?

kanala giriyormuş ya belki kanala girmiştir kuzucuk. Eee az kaldı arkadaşım herşey olabilir , inşallah herşey yolunda gider.

güle güle kullansın kuzum çok şekermiş beşiği. Biz de park yatak aldık daha uzun kullanabilsin diye , bir de alt katta hem mama sandalyesi olan kraftın elektrikli müzikli beşiğinden aldık minnoşa.

Annemler gidene kadar park yatakta benim yanımda yatırmayı planlıyorum. Sonrasında park yatağı da aşağı kata salona indirecem , akşamları da kendi yatağında yatmaya alışsın. Zaten odasında bir de tekli yatak var orayı da kendime hazırladım pembiş pembiş beraber yatacaz odasında bir süre büyüyene kadar . video kamera da aldık gerçi bakalım bir ayar yapacaz artık . Eşim gerçi top atsan uyanmaz ama bakalım çok ağlarsa v.s. ben o odada yatarım diye düşündüm.

Hatice'nin allah yardımıcısı olsun. Annem de beni 2 günde doğurmuş içi dışına çıkmış en sonunda beni ve annemi kaybedeceklermiş vakumla almışlar beni. Tabi bir sürü morarık v.s. oluşmuş ben de ama sonra düzelmişim bir iz v.s. kalmamış. O yüzden annem bana git sezeryan ol çok zor normal doğurmak hele ki bana çekersen perişan olursun dedi. Benim doğumunda çıkan hemoroidler vs hala devam 60 yaşında bile çekiyor.

saoll cnm .iyi günlerde yatsın bebişlerimiz inşallah.:emir_bebek:

X