2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

fayriye vallahi dediğin doğru bu hafta bakta gör çok süprizler olacak :))
hatice naptı acaba..aklımda onda yatmısım dun gece rüyamda gördüm kızıkaydirigubbakcemile3

görücezz bakalımmm. bugün çisem doğuracak diye kehanetim vardı tutar mı ki:))))
haticeyii bende merak ediyorummmm

günaydııınnnn canlarr.
oldumu size 3 ğustossss. ben dedimmmm hareketli hafta olacak diyeee bakalımm buugün ne süprizler olacakk. gül sultan hayırlı olsunn ASLI az kaldıııı.....:9))))))
cuma dra gidicem inş. iyidir herşeyyy. heyecan basıyoo düşündükçeee

walla fahriyecim bugün 3 de kuaför randevum o iş bitsin akşam da anam gelecek yani lafın kısası akşam 7 den sonra ne zaman doğursam olur uyar bana ama o zamana kadar gerekirse amuda kalkıp beklemem lazım yine var çünkü kasılmalarım

walla fahriyecim bugün 3 de kuaför randevum o iş bitsin akşam da anam gelecek yani lafın kısası akşam 7 den sonra ne zaman doğursam olur uyar bana ama o zamana kadar gerekirse amuda kalkıp beklemem lazım yine var çünkü kasılmalarım

hem kasılman var hemde kuaföre mi gidicen.kız nası dayancan.oracıkta doğurmayasın..ayyyy tansiyonum düştü birden aklıma gelinceakannehirkaydirigubbakcemile3

görücezz bakalımmm. bugün çisem doğuracak diye kehanetim vardı tutar mı ki:))))
haticeyii bende merak ediyorummmm

çisem doğuruyum diye zaten 40defa söyledikaydirigubbakcemile3
ama bakında görün doğurmaz o şimdilerde.çok isteyınce olmaz ya.hiç beklemediği bi anda pat diye gelir...:roflol:

kaydirigubbakcemile3 Allah iyiliğini versinnn. amuda kalkmanara gerek kalmazz inş.

hem kasılman var hemde kuaföre mi gidicen.kız nası dayancan.oracıkta doğurmayasın..ayyyy tansiyonum düştü birden aklıma gelinceakannehirkaydirigubbakcemile3

kuaför hastaneye yakın :))) olmadı çıkışında hemen hastaneye geçerim :) hihoyyyt

ben bi anlamadım ya protein meselesini çıkarsa nolur kız..sezeryan falan mı olmak zorunda kalırsın ????bilmiyorumkismile

o zaman tansiyon böbrekleri etkilemiş oluyor ve dolaylı yoldan bebek de zarar görmeye başlıyor anlattıkları kadarıyla o nedenle de mümkün olan en kısa zamanda bebği alırım demişti ben zaten sezeryan olacam daayın 10 idi ilk tarih tansiyon yüzünden 6sına alındı ama şimdilik 6sında kaldı :)

çıkmayacakk inş. Allah yardımcın olsunnn

çok şükür çıkmadı

X