2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ayyyy kızlar geçmişi okuyum dedim ama kafam hiç almadı ney nolmus ben o kadar cok yoruldumki.sabahtan beri mutfakla uğrasıyorum dolapları düzelttım sildim örtü taktım vs.yatarkende koltuğu silip yatcam işim bitiyo .yarında evi süpürme kalcak ve kendı yatagımı serme ayrı bir odaya.akşamaa kayınvalide gelcek sonunda.işler bitecek o gelecek.camlarıda sileyım dedım ama ne gücüm kaldı ne isteğim var istanbul malum ikide bır yağmur.sildiğime değmeyecekti.her işi yap yap nolacak.içerde yenı sıldığım koltuğa oturun cips yiyin her taraf yağ örtüsüzdü bi tek o siz gidin onda yiyin çıldırcağım:eek:lmaz:

yüklenme bu kadar kendine. bencil olmak lazım bazen malesef. sende kendini düşün çocuklarını düşün.
ne güzel bi laf bu
ÇOCUKLARIN
hehehe yakında 2 çocuklu oluyoruz :))))

ne güzel herkesler doğurmaya başladı bebişlerine kavuşan anneler hayırlı olsun Allah uzun ömürler versin bebişlerimizle sizlere.

kimler var hallisnayı merak ettim ama haber yokmuşş.bugünde teli çekmiyordu hastanede
canımm zor konuştu..doğdu mu acaba ama 3 ağustos diyordu 3 ağustosta doğacak diyordu
bu saatlerden sonra doğması lazım...:))

ya sez.olmayacakmış hallisna normal doğum ben niye öle anladım ki senden..
norm.doğ.hem de sunni sancı ile:KK43:((

evet canım bende öyle dedim ama etrafım fazla kalabalıktı belki o yüzden öyle duymuş olabilirsin mert bebek bu gün canımı çıkardı valla akşamdan beri uyutmaya çalışıyorum anca yattı bende bir bakayım dedim senin burda işin ne yatsana bu günlerin kıymatini bil valla :))))

nurcancım çok zor mu be canım anestezisiz hem de sunn sancı
ile olurda bi terslik olurda anestezi yapılamaz diye fena tırsıyorum.
yarın hastaneyi arayıp soracağım gece falan gelirsem hastaneye
nasıl olacak diye sıkıştırıcam valla müşterilerle görüşen kızı.
valla banane garanti versinler tırsıyorum yaa çok fenaa..

evet canım bende öyle dedim ama etrafım fazla kalabalıktı belki o yüzden öyle duymuş olabilirsin mert bebek bu gün canımı çıkardı valla akşamdan beri uyutmaya çalışıyorum anca yattı bende bir bakayım dedim senin burda işin ne yatsana bu günlerin kıymatini bil valla :))))

sen bana sez.demedin mi?ay aman neyse ben yanlış anladım ozaman...
suyu azalmış bebişn ondan başlatıyormuş doğumunu...
ne uykusu be cnm bilirsin sen de çok fena bu ağrılar çok kötü uyku uyuyamıyor
ki insan...

herkese iyi geceler bir yatak işkencesi daha başlıyor :)) Allah herkese rahatlık versin

aaahhh evettt benim de yatmam lazım ama çok fena kasıklarım...
hele bide vc ye gittikten sonra gece bi 10 dk kıvranıyorum yatakta.
çokk zor cnm sana da allah rahatlık versin...

canım 5 cm kadar hiç birşey anlamadım desem yeridir çok rahattım 5cm sonra beni nts bağladılar bebeğin kalp atışlarında problem olduğu için eğer yürüseydim belki o kadar sancı çekmezdim gibime geliyor zor oldu ama doğum çok kolay bebeğin çıktığı an herşey bitiyor zaten doğumda tek zor şey ıkınmak ama benimkinin zor olmasının nedeni bebeğimin boynuna kordon dolandığında aşağıya inmesi zor oldu ebelerde sonradan anladılar düşünürsen senin başına bunlar gelmeyecek inşallah o yüzden tırsmana gerek yok canım benimmm

sen bana sez.demedin mi?ay aman neyse ben yanlış anladım ozaman...
suyu azalmış bebişn ondan başlatıyormuş doğumunu...
ne uykusu be cnm bilirsin sen de çok fena bu ağrılar çok kötü uyku uyuyamıyor
ki insan...

yok kızzz sezeryan demedim neyse inşallah hayırlısıyla doğurmuştur oda meleğini

benim oğluşum karnımda çok usluydu valla hiç rahatsız etmezdi beni bende uyurdum iyikide uyumuşum yoksa üzülürdüm şimdi ama senin doruk maşallahı var annesi bilmezmiyimmm

canım 5 cm kadar hiç birşey anlamadım desem yeridir çok rahattım 5cm sonra beni nts bağladılar bebeğin kalp atışlarında problem olduğu için eğer yürüseydim belki o kadar sancı çekmezdim gibime geliyor zor oldu ama doğum çok kolay bebeğin çıktığı an herşey bitiyor zaten doğumda tek zor şey ıkınmak ama benimkinin zor olmasının nedeni bebeğimin boynuna kordon dolandığında aşağıya inmesi zor oldu ebelerde sonradan anladılar düşünürsen senin başına bunlar gelmeyecek inşallah o yüzden tırsmana gerek yok canım benimmm

ahh inşallah canım rahatlatıyorsun beni ama düşününce gene de çok fena..
üff bi de bugün bi doğum videosu izledim 9 ayır izlemedim izlemedim bugün
izleyeceğim tuttu lanet video yu ayyy ne fenaydı ama biri yazmış altına
izlemek doğurmaktan daha kötü diye...
neyse bi şekilde olacak bitecek bakalım cuma randevuum benim de..
neyse ben kaçar sanırım sen de kaçmak üzeresin uyu bitanem bebiş uyuyoken...

Selam kızlar, internetim ve ev telefonum bozukkk.Fenalık geldi. Şu an şansa çalışıyo. Adamlar kaç saat uğraştılar, yapamadılar. Şimdi nasıl oluyoda çalışıyo anlamıyorum.Geçmişi okuycam şimdi inşallah net gitmezse. :)))

oh oh maşallah bu ne kalabalık bu saatte.herkeşler burdaa.gelelim bana..
bu gün kontrolümüz vardı ayrıca çatı muayneside oldum canıım hiiç yanmadı.canımı yakaın doktorun yarın gel yatış yapıcaz demesi oldu.zira suyum iyice azalmışş.yalvardım bi gün daha verin belki normal gelir diye pek razı olmayarak çarşamba sabah gel dedi.bu arada hiç açılmam yok ama normal doğuma müsaitmişim.
en korktuğum suni sancıydı ve başıma geldi.evet kızlar nasib olursa inşallah bende çarşamba günü doğum yapıyorum.bilmiyorum neler yaşıyıcam.
belki yarın fazla giremem halılarım geldi yıkamadan bu gün ve yarın bol bol temzilik yapmayı düşünüyorum belki işe yarar açılma falan olur en azından.
kızlar çok korkuyorum ama sonucu düşenerek teselli olmaya çalışıyorum.ve çoookça dualarınızı bekliyorum.yarın yine bi ara uğrarım.hepinizie hayırlı geceler...
W.WCAT tebrik ediyorum canımm
HECABABE sana hayırlı doğumlar bi tanem.

X