2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ben bugün 3 den beri ayaktayım şimdi bir uyumayı deniycem inş uyuyabilirim oturduğum yerden terliyorum yatınca ter daha da beter hale geliyor

günaydın arkadaşlar show tv de yaz aylarında hamilelikle ilgili program var haberiniz olsun. ben hergün sizleri takip ediyorum ama yazmaya pek fırsatım oluyodu bebişler sağlıkla geliyo darısı başımıza inşallah. bide mide problemi yaşayan arkadaşlara bi önerim var ben sabah kahvaltılarda zeytinlerin çekirdeklerinide yutuyorum bi ara duymuştum mideye çok faydalı olduğunu Allaha şükür en ufak bi şikayet yaşamadım mideyle ilgili şu azamana kadar ve de hiç kabızlıkta yaşamadım bi deneyin isterseniz belki sizede çok faydası olur bidee benim kızım hala dönmedi daha terste değil yan duruyo daha dönmeyen varmı aranız da ve sizce bu satten sonra döner mi.?:KK43:(

selam hanımlar. halisna dan ve hacebabe den haber gelmemiş henüz. bebekleriyle aşk yaşıyorlardır. darısı başımıza.

günaydın arkadaşlar show tv de yaz aylarında hamilelikle ilgili program var haberiniz olsun. ben hergün sizleri takip ediyorum ama yazmaya pek fırsatım oluyodu bebişler sağlıkla geliyo darısı başımıza inşallah. bide mide problemi yaşayan arkadaşlara bi önerim var ben sabah kahvaltılarda zeytinlerin çekirdeklerinide yutuyorum bi ara duymuştum mideye çok faydalı olduğunu Allaha şükür en ufak bi şikayet yaşamadım mideyle ilgili şu azamana kadar ve de hiç kabızlıkta yaşamadım bi deneyin isterseniz belki sizede çok faydası olur bidee benim kızım hala dönmedi daha terste değil yan duruyo daha dönmeyen varmı aranız da ve sizce bu satten sonra döner mi.?:KK43:(

döner herhaldeeee zaman var. zeytin olayını duydum. midenin tek erittiği çekirdek zeytinin

Günaydın bayanlar...

kızlar ben bugün 3 den beri ayaktayım şimdi bir uyumayı deniycem inş uyuyabilirim oturduğum yerden terliyorum yatınca ter daha da beter hale geliyor

Kesinlikle yatınca yapış yapış oluyor insan.

Tüm gece başım ağrıdı sıcaktan. Yatak odasından başka odalara taşınıyoruz artık. Bu gece çalışma odasında uyudum biraz daha serin gibi geldi. Ama nafile. Yeni evlenen arkadaşlara ve hamilelik düşünenlere söylüyorum yazın hamileliklerinin son dönemlerini yaşamasınlar. Hayatımın en uzun yazını yaşıyorum. Günler hiç geçmiyor vallahi.

Bu arada doğumlar oluor sırasıyla. Burdan takip ediyorum ben de. Kaçırdıklarım ve tebrik edemediklerim varsa Allah analı babalı büyümelerini nasip etsin. Ben 30 ağustosta 40 haftasını dolduracak bir hamile olarak sanırım en sona kalacağım. Burda kimsecikler kalmayacak bir ben tek başıma ::1no2:

günaydın kızlar
akşam evimize geldik
eşimle kontrole gittik dün annem zeynebe baktı sonra yememek yedik annemlerde eve döndük
26-27 ağustos u beklerse o zaman sezeryan olursun dedi dr.um inş bekler
36.haftada 3000 kg olmuş benim paşa 1 ayda kimbilir ne kadar alacak tosuncuk olur valla
herşey yolunda dedi
haftaya nst ye girmeye başlıycam ona göre bakıcak artık
hayırlısı
çok acıktık çay hazır kayu izliyoruz kuzumla
azcık keyfini yapalım zeynebimin

ben gideyimde mutfağımı toplayım çamaşırlarımı atayım gelirim. bugün geç kaldı millletttt

günaydın kızlar
akşam evimize geldik
eşimle kontrole gittik dün annem zeynebe baktı sonra yememek yedik annemlerde eve döndük
36.haftada 3000 kg olmuş benim paşa 1 ayda kimbilir ne kadar alacak tosuncuk olur valla
herşey yolunda dedi
hayırlısı

ooo maş.:nazar:

Kızlar hepınıze gunaydın, bugun 39+2 oldum.. Ama hala kuzumdan ses yok :))) cuma kontrolum var tabı o zamana kadar gelmezse kuzum..

günaydın kızlar
akşam evimize geldik
herşey yolunda dedi
hayırlısı

Maşallah. Benim de yarın kontrolüm var. İki hafta önce 2600 dü. 34. hafta. Şimdi 36+1 im bakalım kaç olmuş benimki... Normali beliyosun sen aslında anladığım kadarıyla. :)

Günaydın anneciklerr iyi uyudum bu gece klima sağolsun vee ilk defa 1 kez
vc ye kalktım.aarada ağrılarımı hissettim arada da yavru oynadı biraz içerde ama
tüm bunlara rağmen uykum güzeldi.yalnız demin ağrıyla uyandım 5dk süren baya
şiddetli bi ağrı yatakta kıvrandım kıvrandım geçti.tam 5dk.sürdü..

Cıseeem... Fahrıye... Gunaydın... Bugun nasılsınız bakım.. Hatıce den haber alan var mı? (halısna)

iyilik işte cnm bakalım bugün doğuracak mıyım diye düşünüyorumbilmiyorumkismile
ben de ona bakıyordum hallisnadan haber var mı diye ama bakalım demet akşam
aramış ulaşamamış saat geçti biraz ama teli çekmiyor galiba hastanede bugün arar
yine ya da ben ararım öğleni bi geçsin saat...

gurbet canım hosgeldın.bende girip cıkıyorum arada bakabılıyorum.müthiş midem bulanıyo kusma yok ama.acaip bi yorguluk var.akşama kayınvalidem glecek ama inşallah yemek vakti gelmez zira hazırlayacak hiç halim yok.ama oda kesın o vakitte gelir..bu arada haberi olmayan varsa perşembe saat 9-10gibi sezeryana alacak dr .aayyyy uykusuz her gece şimdi.heyecan yok diyorum ama var sanırım..işler hala bitmediÇok üzgünüm çoook

gurbett sende bu hafta doğur en geç p.tesiiii

ya kızlar benim karnım küçülmüş gibi geliyoooo

Cısemcım, ben ızne ayrılınca herkes 38 de dogum yaparsın dıyodu, bende aksıne 40'ı tamamlarım dıyodum. Hayırlısı bakalım..

X