2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

İyi geceler kızlar, benim mesai başladı:KK43: yatakla boğuştum ama maalesef kazanamadım:KK43: gözlerim batıyor ama yok, çok kasılıyor karnım, çok da sıcak Allah yardımcımız olsun...sizler nasılsınız???

oh oh maşallah bu ne kalabalık bu saatte.herkeşler burdaa.gelelim bana..
bu gün kontrolümüz vardı ayrıca çatı muayneside oldum canıım hiiç yanmadı.canımı yakaın doktorun yarın gel yatış yapıcaz demesi oldu.zira suyum iyice azalmışş.yalvardım bi gün daha verin belki normal gelir diye pek razı olmayarak çarşamba sabah gel dedi.bu arada hiç açılmam yok ama normal doğuma müsaitmişim.
en korktuğum suni sancıydı ve başıma geldi.evet kızlar nasib olursa inşallah bende çarşamba günü doğum yapıyorum.bilmiyorum neler yaşıyıcam.
belki yarın fazla giremem halılarım geldi yıkamadan bu gün ve yarın bol bol temzilik yapmayı düşünüyorum belki işe yarar açılma falan olur en azından.
kızlar çok korkuyorum ama sonucu düşenerek teselli olmaya çalışıyorum.ve çoookça dualarınızı bekliyorum.yarın yine bi ara uğrarım.hepinizie hayırlı geceler...
W.WCAT tebrik ediyorum canımm
HECABABE sana hayırlı doğumlar bi tanem.

yap canım yap bol bol temızle heryerı benım gıbı ..suan cok fenayım dr a gıtsemmı dıe düşünüyorum..akannehir

bu gün kontrolümüz vardı ayrıca çatı muayneside oldum canıım hiiç yanmadı.canımı yakaın doktorun yarın gel yatış yapıcaz demesi oldu.zira suyum iyice azalmışş.yalvardım bi gün daha verin belki normal gelir diye pek razı olmayarak çarşamba sabah gel dedi.bu arada hiç açılmam yok ama normal doğuma müsaitmişim.
en korktuğum suni sancıydı ve başıma geldi.evet kızlar nasib olursa inşallah bende çarşamba günü doğum yapıyorum.bilmiyorum neler yaşıyıcam.
belki yarın fazla giremem halılarım geldi yıkamadan bu gün ve yarın bol bol temzilik yapmayı düşünüyorum belki işe yarar açılma falan olur en azından.
kızlar çok korkuyorum ama sonucu düşenerek teselli olmaya çalışıyorum.ve çoookça dualarınızı bekliyorum.yarın yine bi ara uğrarım.hepinizie hayırlı geceler...
W.WCAT tebrik ediyorum canımm

hayırlısı olsun, sen yüreğini ferah tut.. ne mutlu sana sen de kavuşacaksın bebişine:) gönlümüzden geçen hakkımızda hayırlı olan olsun, sen yine de çok yorma kendini doğuma da enerjin kalsın... Hepimizin duları da seninle...

yaklasık 10bucuktan bu yana bi değişik karnım bebek hareket edıo dedim ama edıyoda mıdemde bı yanma bulantı ve afedersınız şeyımde bi agrı var .duruyo gelıo ama arası cok sürmüyo..deneyımlı bırı varsa yazsın ya napim beklıyımmı su nişan gelene kadar.yoksa kocamın söyleneceğini bile bile gidimmi dr abilmiyorumkismile

yap canım yap bol bol temızle heryerı benım gıbı ..suan cok fenayım dr a gıtsemmı dıe düşünüyorum..akannehir

hayırlısı olsun, sen yüreğini ferah tut.. ne mutlu sana sen de kavuşacaksın bebişine:) gönlümüzden geçen hakkımızda hayırlı olan olsun, sen yine de çok yorma kendini doğuma da enerjin kalsın... Hepimizin duları da seninle...

teşekkürler canlar.hepimz kavuşacağız inşallah hakkmızda hayırlı zamanlarda.evet doğru diyosun kendimi çok yormamam lazım.sonra nasıl doğururumm.benimde dularım sizinle olacak inşallah..

İYİ geceler kızlar wild cat haber gelmiş sanırım bebişine kavuşmuş allah analı babalı sağlıklı bir ömür versin ufaklığa darısı tüm hamilelerin başına..

yaklasık 10bucuktan bu yana bi değişik karnım bebek hareket edıo dedim ama edıyoda mıdemde bı yanma bulantı ve afedersınız şeyımde bi agrı var .duruyo gelıo ama arası cok sürmüyo..deneyımlı bırı varsa yazsın ya napim beklıyımmı su nişan gelene kadar.yoksa kocamın söyleneceğini bile bile gidimmi dr abilmiyorumkismile

canım, her doğum farklıdır... kiminin nişanı gelir, suyu gelir kiminin gelmez doğum anında suyu patlatılır.. tabii bunları da kendi deneyimlerime dayanarak değil de çevremdekilerin yaşadıklarını gözlemleyerek söylüyorum... ama çok yormuşsun kendini yorgunluktan da olabilir, yorgunluk doğumu da tetiklemiş olabilir...
istersen bi yarım saat bi saat içindeki sancılarının sıklığına göre dr gtmeye karar ver... doğum sancıları daha düzenli olur belli periyotlarda...
ama en doğru kararı sen vücudunu dinleyerek verirsincanım, Allah yardımcın olsun...

Kızlar çok sırtım ağrımaya başladı, pc başında oturmak bile yoruyor artık:KK43: ben bi tekrar yatakla mücadele edeyim bakalım, belki bu sefer ben kazanırım... hepinize huzurlu geceler... Allah rahatlık versin size de bebişlerinize de...

canım, her doğum farklıdır... kiminin nişanı gelir, suyu gelir kiminin gelmez doğum anında suyu patlatılır.. tabii bunları da kendi deneyimlerime dayanarak değil de çevremdekilerin yaşadıklarını gözlemleyerek söylüyorum... ama çok yormuşsun kendini yorgunluktan da olabilir, yorgunluk doğumu da tetiklemiş olabilir...
istersen bi yarım saat bi saat içindeki sancılarının sıklığına göre dr gtmeye karar ver... doğum sancıları daha düzenli olur belli periyotlarda...
ama en doğru kararı sen vücudunu dinleyerek verirsincanım, Allah yardımcın olsun...

yattı eşim şimdi kalk gidelım desem mıymıylanır...üfff sankı kendı hamile.sinir oluyorum.
sol kasığıma vuruyo sürekli bi yatcam bakalım gecmesse gece giderim artık napim..yarın nete girmessem 12 ye kadar bilki doğurmusumdur :))

hahaha yakalandımmmmm:roflol::roflol:ama girmiyon be serpilcimm.
ama çok vefalı birisin bunu da söylemeden edemeyeceğim canım benim hepimizi
arıyorsun her türlü durumda canım benimmmŞeniz
bu arada ben haala doğurmadım kız doğurursam yazıcam ama sana da...

herkesin güzel haverlerini okuyorum, ama senden ayrıca msj bekliyorum cnm

canım sağlıcakla kucağına alırsın ınsallah ..
allah analı babalı buyutmeyı nasıp etsın
yarında dualarımız senınle:Saruboceq:

çok teşekür ederim malum hazırlıklar nedeni ile bırakıp gittim bi ara neti am aklımda burdaki doğumlarda idi:)
hepimizin yavrusu için aynı temennileri bende paylaşıyorum canım...

selam kızlar dışardaydm şimdi geldm eve ama geçmişe bakamıorm sayfalar açılmıoooo sinir oldm:KK43:

Haticden haber varmı?
Hangi çiğdem yapmış doğum nasıl olmuş:KK43:
Hacabebe büyük gn yarn hayırlısıyla sağlıkla alırsın inş bebeğini

çok saol canım evet heyacan dorukta:)

Canım, Allah hayırlısıyla kurtarsın seni de bebeişini de, dualarımız seninle, hakkınızda hayırlısı böyle imiş... önemli olan sağlıcakla bebişlermize kavuşmak, normal ya da sezaryan... ne mutlu sana yarın bebişine kavuşacaksın...

allah razı olsun canım sizlerde sağlıcakla kavusun insallah evet artık yapıcak bişey yok allah sağlıcakla kucağıma almayı nasip eder insallah

canım ya bizim bebişler yerini pek bi sevdi belli sularını bitirdiler doğum sekillerini belirlediler

çok saol canım senin içinde hayırlısı olsun

kızlar ben yine uyuyamadım 3 de kalktım ağrıyla sonrasında uğraştım uyumak için ama nafile
oyalanmak için bir bakayım dedim dün gece burda arkadaşlar vardı ama bugün kimse yoook :KK43:
neyse sabah görüşürüz

günaydın kızlar doğurmadım dün gece doktorada gitmedım eşim uyumustu napim kaldırsam tntana bi sürü.ama bi şişmişim uynadımki zor uyudumda.agrım var birazda.doğurdumu demeyın evdeyım daha:KK1:

günaydııınnnn canlarr.
oldumu size 3 ğustossss. ben dedimmmm hareketli hafta olacak diyeee bakalımm buugün ne süprizler olacakk. gül sultan hayırlı olsunn ASLI az kaldıııı.....:9))))))
cuma dra gidicem inş. iyidir herşeyyy. heyecan basıyoo düşündükçeee

:roflol::1no2:
bugün dinlenirsin artık

dinlenmekmi :))naniknanik
akşam kayınvalidem gelıyor .daha buzdolabının içi var ve ytagımı falanda yapcam ev silinip süpürülecek eğer gücüm olursa camalrıda silerim..Allah kimseyi muhtac etmesın baskasına,cok zor.dün aradım gelmiş kayınvalidem memleketten kayınbabamların burdakı evınde.dedım yoldan geldın dinlen anne,ne dinlenmesi mutfak berbat mutfak temizliycem çokta yorgunum dedi.baştan sinyali verdi anlayacağın.gelince iş mi yapar sanıyosun...annem amelıyat olmasaydı keske gelir hrseye yardım ederdi bende bu duruma düşmezdım..:sinifsinif::sinifsinif:

günaydııınnnn canlarr.
oldumu size 3 ğustossss. ben dedimmmm hareketli hafta olacak diyeee bakalımm buugün ne süprizler olacakk. gül sultan hayırlı olsunn ASLI az kaldıııı.....:9))))))
cuma dra gidicem inş. iyidir herşeyyy. heyecan basıyoo düşündükçeee

fayriye vallahi dediğin doğru bu hafta bakta gör çok süprizler olacak :))
hatice naptı acaba..aklımda onda yatmısım dun gece rüyamda gördüm kızıkaydirigubbakcemile3

:roflol::1no2:

dinlenmekmi :))naniknanik
akşam kayınvalidem gelıyor .daha buzdolabının içi var ve ytagımı falanda yapcam ev silinip süpürülecek eğer gücüm olursa camalrıda silerim..Allah kimseyi muhtac etmesın baskasına,cok zor.dün aradım gelmiş kayınvalidem memleketten kayınbabamların burdakı evınde.dedım yoldan geldın dinlen anne,ne dinlenmesi mutfak berbat mutfak temizliycem çokta yorgunum dedi.baştan sinyali verdi anlayacağın.gelince iş mi yapar sanıyosun...annem amelıyat olmasaydı keske gelir hrseye yardım ederdi bende bu duruma düşmezdım..:sinifsinif::sinifsinif:

bence yine bu durumlara düşme madem kimse yardıma gelmiyor sende doğumdan sonra kimseyi kabul etme ev de pis mi pis kalsın dayanamıyorsan da bir kadın filan çağır deli misin son günler artık bu kadar yüklenmemek lazım Allah korusun bir iş açacaksın başına

X