2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

offf offf demek çok sancı oluyo heee
bakalım biz napcaz eyvahedigeldismile

şeyma hoşgeldin sen de doğurmadın daha bakalım
hangimiz önce doğurucaz...

canım valla hosbulduk bende doguramadım... bıktım valla sıpa ugrastırıyo benı.... babasıda aksam adanaya gıdıyo... bıde babası yokken dogarmıs.... ama ben artık dogurmak ıstıyorum cıgdem ya yeterrrrrrrr:):):)

kız cıgdem ama duusnsene haftaya cuma sen haftaya cumartesı ben... bebıslerımız kucaklarımızda olucak ıns....

Tekrar teşekkür ederim kızlar. Devam edeceğiz, bebişim uyandı...

kızlar ya benım sabah bole adet olcakmsıım gıbı agrılarım oluyodu ne guzel... belımden karnıma vuruyodu.... sımdı kasıklarım acayıp agrıyo ve karnım ben bugunde doguramıcam galıba

hiiiiiiii yanlış kişiye yolladım o zamansositosositosositosositosositosositosositososito
dur çağrı atayım bakiiim..sen de beni çaldır eğer o sensenkaydirigubbakcemile3

kıs çağrı da gelmedi ben mi yanlış numara verdim ne bi bakayım dur :))eğer sana yanlış verdiysem fahriye ve epic şeymeya da yanlış verdim :))

ayyy yok şekercim ben baktım doğru vermişim sen dikkatli bak bi daha çağrı bekliyorum :))

kıs çağrı da gelmedi ben mi yanlış numara verdim ne bi bakayım dur :))eğer sana yanlış verdiysem fahriye ve epic şeymeya da yanlış verdim :))

hay allah seni kız sildim de mesajı ama 10 kere kontrol ettim kaydederken telime.
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3allahtan geri
dönmedi kkimse kimsin sen diye akşama ararlar artıkkaydirigubbakcemile3bak ben kaydettiğim noyu sana özelden atayım hayy allahım yaa tlf sapğı da olduk bu
saatten sonrakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hiiiiiiii yanlış kişiye yolladım o zamansositosositosositosositosositosositosositososito
dur çağrı atayım bakiiim..sen de beni çaldır eğer o sensenkaydirigubbakcemile3

esra sildim mesajı ben özelden gönderdiğini bekliyorummm tekrar gönder...

canım sana yollıycama kendime yolladım bekletiyo şimdi de:))bu ne beceriksislik yaff:)):roflol:

ayyy benim ayaklarım davul oldu,arada uzatıyorum ama öyle de göbüşüm bana çok ağır geeliyo...nasıl dayanıyosunuz bu kadar,siz yaaa...şu tel işini halledelim bende çıkıcam biraz,tansiyonumu ölçtürmeye gidicem bakalım ne alemdeyiz.........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…