2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Hayırlısı olsun arkadaşım , genel mi epidural mi anestezi.... İnşallah kolayca sıkıntısız güzel yavruna kavuşursun. Dualarımız seninle

canım cok saol acayip heyacanlandım zaten :)
ben epidurale dayanamam diye genel istedim .
darısı hayırlısı ile senin ve tüm agustos annelerinin basına:)

sorma canım cok direndim ama kısmetten öte gecemedim.sancı ve acılma olmayınca suyuda az görunce doktor tüm yasanabilecek olumsuzlukları sayınca böylesine karar vermek zorunda kaldım.
umarım sağlıklı sihhatli hayırlı evlat olarak doğar bade'cim:)

verdiğin haberlerede cidden hem sasırdım hem sevindim:)
ayy hatice de normal doğum yapıcaktı alllah bi avazda kurtarsın inşallah
pisiciğede çok sevindim ne güzel almış kollarına

dualarını eksik etme benim içinde canım

ebrucum eşine çok geçmiş olsun cnm..
hecabebe sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebişini..
ay doğuran doğurana hani bana hani banaa((

çok saol canım darısı hepinizin başına:)

hayırlısı olsun canım...ayy çok heyecanlı delikafadulden

evet sorma bu gece uyuyamıyacağım zaten 3 ten sonra yemekte yok sabahlar olmasın olucak:)

evet umarım herşey yolunda gider onemli olan tabikde herşeyin hayırlısı

Yok canım bulaşıcı değil ama korkunç damga damga kırmızı lekeler . Gören anlamaz da bulaşıcı olmadığını ben bebekten çekindim. Birden bire oldu kalçada 1 tane çıktı ertesi gün tümm kalçaları ve kollarına sıçradı. Hemen randevu alıp gittik doktora . Kremledik şimdi kocişi, kan testi v.s. istedi onların sonuçları ile netleşecek. Ama dr test yaptı mantar değilmiş ve bulaşmazmış. Sebebi ise daha net değil strese de bağlı olabilir gizli bir hastalıktanda dedi. Ama bence stres :))

iki dakika uzanarak okuyayım dedimmmm aman dalmışım :))))
HACABEBE hayırlı olsunnn yarın bir kuzumuz daha geliyor inş. kazasız belasız sağlıkla al kucağına bebİŞİNİ
EBRUCUM eşine geçmiş olsunn eee babalar 9 doğurur diye boşuna dememişlerrrrr

bende artık yemek yapsam iyiolurrr öptüm herkesiiii

selam kızlar...opuyorumnanaktan
doğuruyoo herkesler vallaaa..
benim de haftaya inşallaahhh...
doktora gittik nst.ye girdim çok bekledik ama doğuran hamile olan ayyy çok kalabalıktı bugün...

selam hanımlar. dr dan anca geldik. bebiş 3230 gr olmuş. MAŞALLAH. çok şükür. boynuna kordon dolanmış. perşembe tekrar kontrole gidiyoruz. nst de sancılar 80 çıktı??????????

doğuran var mı? önce yazayım dedim. geçmişe bakıp geliyorum.

Şöyle bi baktım da maşallahhh...çiğdem bebeğin hayırlı uğurlu olsunn.. Hallisna inşallahh kolay doğum yaşıyorsundur..allah yardımcın olsun. Ve hacabebe allah sana da kolayca ve sağlık sıhhatle bebeğini kucağına almayı nasip etsin..çok heycanlandım yaaa..bakalım sıra bize ne zaman gelecek.

saol canım hayırlısı ile darısı basınıza insallahh

saol canım hayırlısı ile darısı basınıza insallahh

Senin hastanenin internet sitesinde bebişin resmi çıkacak mı ? Kaç gibi şimdi tam olarak operasyon ? 8 saat açlık istiyor son 2 saate kadar su içilebiliyormuş öyle dedi benim anestezi doktoru. Canım Allah yardımcın olsun, inşallah kolayca bebişine kavuşursun.

Sevgiler

canım dora hospital hastanesinde yenidoğan bebeklerin bölümü var ama sanırım yenileniyor suan acılmıyor daha sonra cıkarmı bilemiyorrum...

oyle dedi bana da akşam 2 den sonra birşey yiyip içme dedi .vallahi şimdi sezaryan sonrası durumlara göz atıyordum kimi çabuk atlatmış kimi zorlanmış

insallah kolay gecirenlerden olurum

Ozleeeem... Kuzuuuum... Nasılsın bakım, beben nasıl? Hersey yolunda mı?

iyiyim şekerim sen nasılsııınnn :))) hallisnadan haber var mı diye bir bakayım dedim... ama sanırım yok... bebem de iyi keyfi tıkır çıkmak istemiyor biz ne zaman doğurucaz gurbet bu bebelerii sen söleee :)))))

canıımm yarın doğumun varmış çok sevindim sen de kavuşuyorsun yavruna ne güzel... Allah sonuna kadar hayır etsin sağlıklısı ile al yavrunu inş. ve tabi Allah bize de nasip etsin tez zaman da inş. :)))

inşallah canım inşallahhhh

çiğdem doğurdu mu ay gözü aydın allah analı babalı büyütsün bakamadım geçmişe başka doğuran var mı?
valla bende doğurucam mı nedir anlamadım sürekli yatmak istiyorum 5 dak ayakta duramıyorum karnım ağrıyor belim sırtım ağrıyor bugün karnım acaip kasılıyor anlamadım yarın randevumuz var bakalım ne olucak valla ağdayada gittim tertemizim kaşlarda alındı odada valizde hazır annem gitmeden gelse meleğim ay kızlar dua edin bana annemler gitmeden gelsin bide babam ameliyattayken falan doğurursam kahrolurum ben (( allahım yardımcım olsun annemler gitmeden evime getireyim bebeğimi sonra bende rahat olayım onlarda rahatca gidip olsa ameliyatını off çok şey mi istiyorum bende de şans yok sanırım neyse allah beterinden saklasın :Saruboceq:

öle deme kız ben özel mesajlarla uğraşıyorum....pek beceremiyom unutmuşum buraları...:))

senin kimsede var mı telefon numaran bu arada...bana da yollasana..[
B][/B]
canım walla 9 aydır burnum aksa buraya yazıyorum elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum arkadaşları ama görüyorum ki herşey YALANMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIŞŞŞŞŞŞŞŞ
nayır nolamaz sukutu hayal denizlerine yelken açma zamanıdır

inşallah canım inşallahhhh

canım eşine çok geçmiş olsun

kızlar çıkıyorum babamda ayırmıyor beni yanından kıyamam ya of nerden buldu bu illet benneyaptımki
bu arada hacebabe yarın sağlıkla kavuşursun inşalllah bebeğine

geçmişe baktım da destan olmuş oku oku bitemedi :)

HALİSSNA Allah yardımcın olsun. bir avazda kurtul inşallah. hatta belki şuan kurtulmuşsundur.
ÇİĞDEM yavrusuna kavuşmuş çok şükür. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin. sağlıklı olsun İnşallah.
HECABABE uyandığında meleğin yanında olacak ne güzel. çok kolay olur umarım doğumun ve sütün de hemen bolbol gelir inşallah.
EBRU eşine geçmiş olsun. sana olmadığına sevindim açıkçası. o da nekadar gerilmiş demekki. çaktırmamaya çalışmış adam ama bak çıktı işte. tekrar geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…