2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ben de çıkıcam aşşağı inmem lazım...bir işi beceremedik yavv ben mi yanlış aldım acaba ayy
face i açsaydın ya bizde de akıl yani..face den yazardn...

esra yanlış verdi galiba noyu bende msj attım sen misin diye tık yok :)

gelen msj üzre edit: numara doğruymuş :)

selam güzel anneler...
doktordan geldim ama geçmişi okuyayım derken baktım vakit geciyor yazmaya karar verdim.
bebeğin durumu iyiydi ,kalp atışları ,gelişimi ancak suyu cuma gününe oranla azalmış ve plesanta yaslanması denen durumunda başlangıcı olmuş gecikmeye bağlı :KK43:

yani artık normal doğumu bekleyemezmişim beklesem sancım gelse bile su azlığı oldugunda normal doğum anında sezaryan riski çok yüksek olurmuşmafoldumben

bu yuzden sezaryan olmasına karar vermek durumunda kaldım yarın allah kısmet ederse saat 10 ile 13 arası müsait olunan zamanda bebeğime kavusacağım
kısmeti böyle imiş umarım herşey hayırlısı ile güzel sonuçlanır ...
darısı sizlerin basına şimdiden

Ay bir doktora gittim neler olmuş nelerrr

Öncelikle allah Hatice hallisnaya güç kuvvet versin , sağ salim kolayca ipek bebeğine kavuşsun.

Daisy ben de seni yarın doğum yapacan diyordum meğer doğurmuşsun bile... Allah analı babalı büyütsün

Pisicik sen de kavuşmuşsun yavru pisiye gözünaydınnnn , inşallah sezeryan acıların da yakında sona erer.

Yavrularınız tekrar tekrar hayırlı olsun , hayatları da kendileri gibi güzel olsun inşallah.

Bu arada biz niye doktordaydık diye merak ederseniz.... Eşimin vucudu bir anda uzaylılar damgalamış gibi kırmızı koca koca madalyon kırmızılıklarla kaplandı. Hemen doktora gittik testler istediler , krem verdiler şimdilik. Mantar değilmiş ama mantar görünümlü başka birşey strese bağlı da olabiliyormuş içten bir hastalıktan da araştırılıyor. Allaha şükür bulaşıcı değiller. Kuzum beni sakinleştirecek diye kendi stres oldu vucud böyle attı dışarıya....

Hepinizi öptüm benim de karnım ağrımaya başladı geçmişi okudum ne heyecanlı anlar olmuş ben bile gerildim. İnşallah zamanında gelir benim kuzucuk, heryere 7 ağustos yazdırıyorum randevumlarım v.s. ona göre....

selam güzel anneler...
doktordan geldim ama geçmişi okuyayım derken baktım vakit geciyor yazmaya karar verdim.
bebeğin durumu iyiydi ,kalp atışları ,gelişimi ancak suyu cuma gününe oranla azalmış ve plesanta yaslanması denen durumunda başlangıcı olmuş gecikmeye bağlı :KK43:

yani artık normal doğumu bekleyemezmişim beklesem sancım gelse bile su azlığı oldugunda normal doğum anında sezaryan riski çok yüksek olurmuşmafoldumben

bu yuzden sezaryan olmasına karar vermek durumunda kaldım yarın allah kısmet ederse saat 10 ile 13 arası müsait olunan zamanda bebeğime kavusacağım

Hayırlısı olsun arkadaşım , genel mi epidural mi anestezi.... İnşallah kolayca sıkıntısız güzel yavruna kavuşursun. Dualarımız seninle

selam güzel anneler...

ayyy canım bnm.hakkında hayırlısı buymuş dmekki. gözün aydın diyelim şimdiden.
ne mutlu sana.böyle haberleri aldıkça heyecan basıyor bizide.bugün pisinin de bebeği doğmuş hallisnada doğuma gitti geçmişi okuyamadıysan haber vereyim dedim canım. dualarım seninle inş. rahat geçer doğumun.

ebrucum eşine çok geçmiş olsun cnm..
hecabebe sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebişini..
ay doğuran doğurana hani bana hani banaa:KK43:((

selam güzel anneler...

hayırlısı olsun canım...ayy çok heyecanlı delikafadulden

offff çokk fena tırstımmmmeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile
geceleri vc den sonra bi 10 dklık ağrım oluyor ona bile zor dayanıyorumm...
bakalım nası yapıcaz...
AYYYY HALLİSNAA GELDİ AKLIMAAA:1shok: sunni sancıyla anestezisiz çatır çatır doğuruyor
şu anda allahımmm yardım etsinn ona:Saruboceq::Saruboceq:

anowwwwwwwwwww eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile
bende bi girip bi cıkıyorum kızlar iş yapıyorum odayı değiştim koltukların yerini falan halıcı geldı kalan halıları verdım.birazdanda eşim gelır gelmeden bi yazim dedım.yemek bekler,herseyı tam yapıyoya bana karsı yemegıde beklemek hakkı tabi:kızgın:

bu arada rezil oldum aklıma şaşayım nasıı ters görürsün o noyu bi demesaj ve çağrı atarsın
esraya diye bikaç defa atınca karşı kişi dayanamayıp bana ben çisem değilim bidaha çaldırma
yazmış rezilllik yanneee eşim duysa köpürür :KK70::KK70::KK70::KK70:

ebrucum eşine çok geçmiş olsun canım...gerçi sormuşsunuzdur ama alerjik durumlarsa senin için iyi olmayabilir canım dikkat edin...

ben kaçtım şekerler yarın görüşürüz,olmadı gece :))öpüyorum hepiniziii.....opuyorumnanaktan

bu arada rezil oldum aklıma şaşayım nasıı ters görürsün o noyu bi demesaj ve çağrı atarsın
esraya diye bikaç defa atınca karşı kişi dayanamayıp bana ben çisem değilim bidaha çaldırma

:roflol::roflol::roflol: aman duymasın ne diyelim benimki size verdiğimi duysa bile bişiler der,her zaman çok dikkatlidir beyimiz ama ona sölemem bende delikafadulden

ben çisem değilim mi yazmış hahahah kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ben de çıkayım kızlar buügn daha giremem heralde birazdan eşim gelir. ozamana kadar biraz dinleniyim.yine sırtım belim kopuyo ama sancım yok.ben bu haftada rahatım bizim kızdan ses yok kanımca. seviyorum hepinizi.bash bash

:roflol::roflol::roflol: aman duymasın ne diyelim benimki size verdiğimi duysa bile bişiler der,her zaman çok dikkatlidir beyimiz ama ona sölemem bende delikafadulden
benimki bilio ama böyle bi salaklık yaptığımı duysa eminim çok kızar..kaydirigubbakcemile3
ben çisem değilim mi yazmış hahahah kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

heee bi de anlamamış mesajı allahım yaaaakaydirigubbakcemile3

selam güzel anneler...

:roflol::roflol:
valla ben 3.sıradayım derken gerilere düştüm.agustos annelerinde sonuncu ben olursam şaşmayacagımdelikafaduldendelikafadulden
şimdiden hayırlı olsun canım.hiç endişelenme bebeişin sağlıklı olsunda sezeryan yada normal doğum önemli değil.hayırlısı böyleymiş de..

X