2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

gözünaydın cnm,benim kız da teyzesi 2950,çatıyı daha yapmadı benimki haftaya yapar da inş,ben de haftaya 37+4 olacam,yapar heralde,böyle belirsiz oluyor...cnm nst de rakamlar nasıldı,bana da sürekli yürü diyor ama ben ağırlaştım ya yürüyemiyorum ki,sağdan karnıma kramp giriyor,oturunca geçiyor...

ee kızlar defne hariç nst ile ilgili hiç yorum yapmadınız,pek ciddiye alınmadım galiba.

bence iyi sancıların canım ben en son 35+6 da girdim,sadece bi kere 40 lara çıktı onun dışında 20 lerde seyrediyo....

merhaba canım...maşallah bebişe :))

kızlar herkes bişeye alınıyoo valla benkaçırıyorummm herhalde

dilşat ticker yapsana kendine kaçtasın ne oldu ntsde

canım alınganlık değil gerçekten kimse cevap vermedi.cnm 36+4 teyim,nst de sancılarınızı merak ettim,ben ilk kez girdim çünkü.iki kez 100 gördüm:)

Kısss bide yanıma not düşmüşsün çok sık girmiyo diye, giriyorum valla okuyorum ama, benide kimse merak etmiycek bu yüzden, doğursam o kim diycekler, yaa üfffff
bilmiyorumkismile

hahaha yakalandımmmmm:roflol::roflol:ama girmiyon be serpilcimm.
ama çok vefalı birisin bunu da söylemeden edemeyeceğim canım benim hepimizi
arıyorsun her türlü durumda canım benimmmŞeniz
bu arada ben haala doğurmadım kız doğurursam yazıcam ama sana da...

Kızlar ben geldim, size hayırlı haberler getirdim...

Malum çok sancım vardı günlerdir. Cumartesi sabaha karşı 3:15'te en şiddetli sancılarla uyandım. Saat 7:30 da da sancılarım 5dk da 1'e düşünce hastaneye gittik. 1cm açıklıkla yatışım verildive beklemeye alındım. Sonra kanamam başladı, doktorum çatı muayenemi yaptı ve "senin çatın dar, normal doğum yapamazsın. Sezeryana alıyorum seni, hemen hazırlan" dedi. Yarım saat içinde (saat 10 buçuğa doğru) sezeryana alındım. Veee saat 10:34'te bebeğimle beraber ameliyathaneden çıktık. Daha bugün taburcu oldum. Akşamı bekleyemeden size haber vereyim dedim. Oğlum 3300gr olarak 31 temmuzda dünyaya geldi.

serpilcim ben veririm haberini hiiiç merak etme tatlım sen
senin gibi tatlı bi anneyi hatırlar herkes merak etme cnm:))))

ay ay ay kimleri görüyorum hem de bebişyle birlikteeeee.sabah beri meraktan
öldükk öldükk kuzum yaa sabah beri seni konusuyoruz..çoooook geçmiş olsun canım
allah analı babalı buyumeyi kısmet etsin..
çokkk şüküüürrr sağlıkla kucağına almışsın..maşllah kilosu da yerinde..adı ne oldu?
sütün geliyor mu?sez.nasıl oldu genel spinal epidural???

inanmıyorummm sabahtan beri seni konuşuyoruz.....canımmmm hayırlı uğurlu olsun....ayyy ağlıyorum yaaa....alllahım kavuştunuz demek....rabbim hayırlı uzun ömür versin inş. bahtı açık olsun yavrunun....

cnm çok sevindim bugün çok merak etmiştik seni zaten haber vermeyince
ne güzel oğluşun kollarında bayağı bi sancı çekip sezeryan olmuşsun ama neyseki oğlun yanında :asigim:

Kızlar ya, bısı dıcem; bende sımdı agrı yok, sancı cok nadır oluyo.. Acaba dıyorum ya anlamazsam belırtı gelırse?

20-30 civarlarindaydi canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…