2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ayyy yarabbim çookk şükür. gözün aydın pisim çok merak etmiştik seni.iyi olduğunuza çok sevindim. allah analı babalı büyütsün inş. öpüyorum çok.

Çok teşekkür ederim pisimmm... Genel anestezi oldum canlarım. Tamamen baygındım. İyi ki de öyleymiş, çünkü heyecandan bayılırdım kesin. Nüfus kağıdını hemen çıkardık; murat oldu bebeğimizin adı. Mememin ucu içeride olduğu için emmedi özel pompayla ucunu çıkardık. Yine almadı nedense. O ilk gelen sütü sağarak içirdik. Kahroldum iki gün. Sezeryanlarda çok görülürmüş bu. Sütüm geri kaçtı. Mamayla baktık, bugün fışkırdı sütüm resmen . Bebeğim de az az almaya başladı memeyi, şu an sadece anne sütüyle beslenemiyor, hala az az geliyor sütüm. Emdikçe gelecekmiş. Mamayla takviye yapıyoruz. Şu an karnı tok, altı temiz mışıl mışıl uyuyor beşiğinde...

anam bi çıktım neler olmuş
demek halisnada doğuma gidiyomuş heee çok sevindim sositososito
allah yardımcısı olsun

gozunyadin canimmm

o yüzden şaşırmadık ki kuzum doğurduğuna adımız gibi emindik yani.
o yüzden şaşırdık pisicikkk ama ben çok kıskandım şimdi içime garip bi
duygu girdi çok tuhafffbenneyaptımki
olmasın yarında sen doğurrrr

ayy nazarlardan saklasın Allah. gözlerimm dolu doluuuuu

canım hayırlı uğurlu olsun amanınnnn coksevındım valla...diyelim
Kızlar ya, bısı dıcem; bende sımdı agrı yok, sancı cok nadır oluyo.. Acaba dıyorum ya anlamazsam belırtı gelırse?

sen doğurmadın mı kız daha :)senınde az kaldı hadi hayırlısı.haticeden haber cıktımı..
temizlikten basımı alamadımki sizlere bakayımakannehir

Hepinize çok teşekkür ederim kızlar. Sezeryan yerim dehşet acıyor, bacağım yine kastı ama bebeğim kollarımda ya hiçbir şey umrumda değil inanın. Doğurmayanların da darısı başlarına. Ben beklemiyordum hiç, hatta 42 haftaya kalır diyordum ama kalmadı. İnşallah siz de hayırlısı ile kollarınıza alırsınız bebeğinizi.

Kızlar ya, bısı dıcem; bende sımdı agrı yok, sancı cok nadır oluyo.. Acaba dıyorum ya anlamazsam belırtı gelırse?

Şekerim o sancılar hiçbir şeye benzemiyor, gözünü korkutmak için değil, bilgin olsun diye söylüyorum; bebek geleceği zaman öyle bir sancım olmuştu ki belimin- kasıklarımın- sırtımın ağrısından; karnımın sertleşmesinden duvarları tırmalayacaktım resmen. O ağrı 5dk da bire düşünce gittim doktora. Sen de anlayacaksın hayatım, hepsinden çok daha farklı...

ayyy pisim yaa maşaallah size...sana da oğluna da...

kızlar ben çıkıorum biraz.sırtım ağrıdı yine uzansam iyi olacak.bebişine kavuşanların tekrar gözü aydın.öpüyorum hepinizi.

offff çokk fena tırstımmmmeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile
geceleri vc den sonra bi 10 dklık ağrım oluyor ona bile zor dayanıyorumm...
bakalım nası yapıcaz...
AYYYY HALLİSNAA GELDİ AKLIMAAA:1shok: sunni sancıyla anestezisiz çatır çatır doğuruyor
şu anda allahımmm yardım etsinn ona:Saruboceq::Saruboceq:

o yüzden şaşırmadık ki kuzum doğurduğuna adımız gibi emindik yani.
o yüzden şaşırdık pisicikkk ama ben çok kıskandım şimdi içime garip bi
duygu girdi çok tuhafffbenneyaptımki

Evet o cuma gecesi malum çok sancım vardı. Hiç aklıma gelmedi ama doğuracağım. Bir de 8'de hastanedeydim, 10:34'te bebek pisim yanımdaydı. Herşey sanki bir anda oldu. 3gün 3 gece arka arkaya sancı çektim, 2 gecedir uykusuzum, perişan durumdayım ama bebeğimin kırmızı yanakları için bu kadar bedel az bile.

Pisimmm seni çok iyi anlıyorum, ben de böyle gıbta ediyordum doğuranlara. Sıra sana da gelecek; ay senin de haberini alıp sevindirik olacağız.

herkeze merhaba bende geldım...
çiğdem canım Allah analı babalı byutsun cok cok sevındım mutlu oldum... hosgeldı murat bebek...
artık darısı basımıza canım ya....

ahh bi yolunu bulsam da bende sana merak ettirtsem kendimi.
nasıl güzel olur çatladık beee sabah beriii dün falan baktm zaten
dedim h.sonu ya belki ondan girmemiştir ama bugünde gelmeyince anladık yanii..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…