2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

açılman olmasa da bebeğin baskı yapması iyi bişiymiş canım açılman birden kolay olurmuş.benim de öyle.çatı muayenesi yaparken açılman yok ama bebeğin baskısı iyi kolay doğum yaparsın demişti.

ayy inşallah canım inşallah.:Saruboceq:
allahım bir avazdakurtarsın cümlemizi inşallah.:Saruboceq:

kızlar bana biraz müsade kız kardeşim geldi bi kahvaltı yapalım acıktık sonra yine gelirim. öpüyorum hepinizi.

kızlar bana biraz müsade kız kardeşim geldi bi kahvaltı yapalım acıktık sonra yine gelirim. öpüyorum hepinizi.

afiyet olsun canım..

benim de görümcemler gelecekmiş akşama. yemeğimi yapayım da hazır dursun. güneş öğleden sonra evin içine giriyo çok sıcak olur uğraşamam valla.

kızlar ben nöbetçi konuşmacı geldim yine ağrım vardı sabah korkup uzanmıştım şimdi iyiceyim akşam bakalım ne diyecek doktor
sabah 4 den beri buralardayım gece 3-4 kez kalkmaktan bahsettiniz ben 1-4 arası uyuyorum onda bile mutlaka kalkıyorum 2 kez 3-4 ün lafı mı olur

bilmiyorumkismile
hepimiz çişli olduk desene..:sinifsinif:

kızlar ben kaçar. yerleri vileda ile sileyim sonra yemek yapayım. zaten zor hareket ediyorumoff off..
allahım bir avazdakurtar cümlemizi ya rabbim...

hepinizi kocaman öptükk

ben de çamaşırlarım asıp bir kahvaltı olayına gireyim artık yine biraz biraz ağrım başlar gibi oldu korkuyorum salıya kadar dayanmam lazım doğurmadan

selamlar arkadaşlar....bizde geldiiik...:))

bugün tansiyonumuz daha iyi 13-8 çıktı...anlaşılan tansiyon ilacı işe yarıycak :))hayırlısıyla 10-15 gün daha kalsa yavrum,sonra gelsin zaten,çok özledimmmm onu:asigim:

yok mu doğuran ya huu...çiğdemden haber yok mu fundacımm...

Günaydın kızlaarr :)

ben de burdayım hala doğuramadım :)) sabırla bekliyorumm :))) Demet, "Çiğdem inş. bebeğini kucağına almıştır" yazmış doğuracak mıydı? geçmişi çok okuyamadımm :)

herkese iyi haftalar :))

Son düzenleme:

ayyy aman ne zor işin ebrucum senin de..
annenden rica et k.validene söylemektense annecim lütfen idare et falan de belki işe
yarar.bir taraf idare ederse geçer o iki güncük.
bizim kimse gelemeyecek bu gidişle babannem gelecek o da 40 ma kadar kalacak
heralde bilemiyorum siz olsaydınız ne yapardınız yavv 40 a kadar çok değil mi?
babannemi çok severim ben de çok hakkı var ama sıkılırım da kalp falan kırarım diye
korkuyorum..

günaydın canım...hoşgeldin :))

en son sancıları felan baya çoktu yaaa,ondan öyle konuşuldu heralde henüz bi haber yok yani funda da var galiba numarası.....

günaydın canım...hoşgeldin :))

en son sancıları felan baya çoktu yaaa,ondan öyle konuşuldu heralde henüz bi haber yok yani funda da var galiba numarası.....

hoşbuldum canım sağolasın :)) hmmm ozaman Allah kolaylık versin Çiğdeme inş. almıştır yavrusunu kucağına bugün de gelmedi sanırım

Selam kızlar, netim bozuk, giremiyorum.Merak etmeyin beni. Öptüm hepiniziiii.

dur kız damla fundayla konuştun mu hiç wildcatin numrası varmış onda
acaba haber filan vermiş mi fundaya meraktayız yaa cuma akşamı 100 lerde sancısı
vardı ya muhtemelen doğurmuştur gibi me geliyor....

valla canım hakikaten çok 40 gün...bi de yaşlı insan alıngan olur zaten,allah yardımcın olsun canım :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…