2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

allah tezzz zamanda acill şifalar versin arkadaşım.ama biliyor musun ben artık kanser
dediklerinde birine ahh vahh gözüyle bakmıyorum.gerçekten derler ya kanserden
korkmayın geç kalmaktan korkun diye benim de babannemin yumurtalıklarında
kanser çıktı.çok erken evrede ameliyatı yapıldı 3 defa ışın aldı ve şimdi maşallah diyeyim
2 yıldır bişi çıkmıyor.cerrahpaşaya 3 ay da bir kontrole götürüyorum onu...

amin saol cnm.ben cok korkuyorum acıkcası cunku bu 4.ameelılıyatıydı ınsalah son olur.sonuncuda lazerle yaktılar ıste cozum olur ınsallah.hep sıgaranın azabbı bunlarrr yıllların acısı yenı cıkıyorr.Babaannenede masallah allahım kouruusun tekrarından herkesııı.zorr gercekten saglıkla oyun olmuyorr cıddıye almak gerekıyor..

saol cnm allah razı olsun.ses tellelrınden ameılayt oldu daha dogrsu gırtlak kanserı teshısı kondu ama ılk asaması oldugundan amelıayt ettıler sonrada lazerle yaktılar kurtulucak ınsalllahh allahın ıznıyle:KK43:(( hamıllerın duası kabul olurmuss dua edelım kızlar hastanede okdar caresız ınsanlar warkı allahım sıfa wersınn herkeseeee.kımseyı dusurmesın oralaraaaa.

Geçmiş olsun. İnşallah tez zamanda iyleşir güzelim..

kızlar esım geldı bı onunla ılgılenıyım daha doğrusu o benım kocaman bebısım karnını falan doyurayım yıne grs optk sızı teyzelerı

goruusuruz cnm kolay gelsın sanaaaa.bence bu saatten sonra o senın karnını doyursun :dance: son gunlerın tadını cıkarmak lazım ama oylr bı alısmılarkı onlarda kendı basına karınlarını doyuramıyolarr.

tunaydıın hanımlar
geçmişi okudum geldim gece kaynatmışsınız ne güzel :)
hepinize iyi haftasonları nasılsınız?
acaba pisi iyi midir? sancıları 100 çıkmış 10 dk da 1 sancı geliyo demiş aklım kaldı

Cnm gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün :))
Bu epidurelde tek korkum bazıları ıkınamadığından bahsetmiş yani ıkındığını zannediyolarmış ama hafif uyuşturuldukları için yeterince güçlü ıkınamıyolarmış..ama senin hikayeni okuyunca rahatladım..sanırım sende böle bi sıkıntı olmadı..ne güzel..dikiş durumların nasıl cnm..sütünde hemen geldimi doğumdan sonra??[/B][/COLOR]

saolasın inşallah sizinde böyle kolay ve rahat doğum olur.bilemiyorum ama dr um çok başarılı olduğumu söyledi catim biraz dardı çünkü ,dikişim 5 tane var onlarda şimdiden kaynadı sayılı 2 tanesi düştü bile

günaydın güzel anneler hayırlı hafta sonları diliyorum hepinize nasılsınız?
dün gece belağrım ve arkasından sol kasığımda batma oldu. gece zor uyudum. şimdi de ara ara bel ağrım oluyor. artık bir an önce doğurmak istiyorum yaaa....
Geçmişi okuyup geliyorum hemen..

ZEYNEP bebek gelmiş hoşgelmiş.
ancak ilk defa duydum bebeğin aşağı inmeden de normal doğduğunu çok şaşırdım. umarım hepimizin doğumu çooook kolay olur.
vallahi bende kendimde gördüm inşallah kolay doğum yaşarsınız

haftası aynı olanların şikayetleri de aynı sanırım.bel ağrıları wc den sonra kasıklarda ağrı halsizlik..ben de özellikle geceleri bunları yaşıyorum.gündüz pek bişiy yok anlamadım valla.

Ay bende Funda'yı merak ediyorum, işten izne ayrıldı daha da nete girmedi. Özledim valla. Numarası var ama biraz daha bekliyim bakalım, belki girer nete. Yoksa ararım.Doğurduysa yanına giderim bari. kaydirigubbakcemile3 :ecrin_bebek:

inş. herkes doğurduktan sonra da bu topic kapanmaz kopmayız birbirimizden.bebişlerimizle birlikte buluşuruz yeniden birlikte doğurduk birlikte büyütürüz inş. opuyorumnanaktan

Ooooo daha neler neler paylaşıcaz doğurduktan sonra, kopmayız o yüzden. Bebişleri beraber büyütücez. opuyorumnanaktan

Hadi öptük hepinizi , çıkıyorum bennn. Görüşürüzzzz.

slm kızlar.
ya sizi düşünüyorum hepte ama fırsat yok.
herkes ii dir inş.malum geçmişi okuyamıyorum.malum oğlummm.
uykusuzluk ve emme problemleri dışında herşey yolunda.
doğuran kimler oldu bu arada.
kızlar valla bebeklerinize çok ince şeyler alın.
fırsat bulamıyorumki tek tek konuşayım sizlerle.
herkesi öptüm.kib.

merhaba güzel annişler geçmişi okuyamadım umarım herkes iyidir bizde iyi olmaya çalışıyoruz oğluşumun saralıgı yine nüksetti allahtan çok değil yoksa yine hastaneye yatacaktı şimdi uyuyor pazartesi tekrar kont gideceğizz dua edin bizede daha fazla artmasın çok üzülüyorum ben

merhaba güzel annişler geçmişi okuyamadım umarım herkes iyidir bizde iyi olmaya çalışıyoruz oğluşumun saralıgı yine nüksetti allahtan çok değil yoksa yine hastaneye yatacaktı şimdi uyuyor pazartesi tekrar kont gideceğizz dua edin bizede daha fazla artmasın çok üzülüyorum ben

hoşgeldin tatlım geçmiş olsun üzme kendini sarılık bu zamanlarda bebeklerde hep olur.bol bol güneşe çıkar canım.bol bol emzir geçecek inş. bebek sarılığı sonuçta mikrop sarılığı değil korkma o kadar. duacınızım.minik bebeğinle güzel günler diliyorum size..

selam canlarr
ayy bütün gece rüyamda sizinle uğraştım sonrada şeymayla(a.şeyma).doğruyormuşşş onunla koşuşturuyorumm burda konuşuyoo hala geliyoo falan diyeee bir heyecan bir heyecannn. sonra bir sesle uyandım baktım bişey yokk sonra tekraar dalmışım aynı ses horultu gibi eşime baktımm gayet sakin uyuyoo 3. uyanışımda kendimin deli gibi horladığını farkettim uykum çok hafiftir kendi sesime uyanıyırmuşumkaydirigubbakcemile3 eşim diyordu horluyorsun gece diye kızıyordum. o kadar anormal şekilde yatıyorumki birde burnum tıkanıyooo gerçektenn deli gibi horluyorumm çok güldümm gece gece. sabahın köründe kalktım eşimin işe gitmesi gerekiyormuş onu yolladımm elektrik kesildimii. deliricemm. bizim evde klimasız durmak imkansız güneş hep içerde. ehh dedim madem terliyorum kalk fahriye bu terin hakkını ver. evi sildim toz al mutfağı toplaa valizimize girecek bir iki şeyide yerleştir. ama bu arada nasıl ter anlatamam şıpır şıpır. 12yi geçiyordu geldiii hemen suya attım kendimi geldim.. şimdide kasıklarımda acayip ağrı varrr adet olacakmışımda olamıyormuşum gibiii şiddetli giriyooo geçiyoo tekkrarr oluyorr hayırlısıı
dün gecede satı benle aynı olan bir arkadaşım var doğum yaptı 2300kg kızı oldu iyilermiş çok şükür tabii bende tırstımmmm:bbo: hakımızda hayırlsı inş.
ay ne çok yazdımmmm

slm kızlar.
ya sizi düşünüyorum hepte ama fırsat yok.
herkes ii dir inş.malum geçmişi okuyamıyorum.malum oğlummm.
uykusuzluk ve emme problemleri dışında herşey yolunda.
doğuran kimler oldu bu arada.
kızlar valla bebeklerinize çok ince şeyler alın.
fırsat bulamıyorumki tek tek konuşayım sizlerle.
herkesi öptüm.kib.
bizde hem seni hem kuzun öptükkk

üzülme nurcancımm geçecekk çoğu çocukda oluyoo. Allah yardımcın olsunnnnn

selam canlarr
ayy bütün gece rüyamda sizinle uğraştım sonrada şeymayla(a.şeyma).doğruyormuşşş onunla koşuşturuyorumm burda konuşuyoo hala geliyoo falan diyeee bir heyecan bir heyecannn. sonra bir sesle uyandım baktım bişey yokk sonra tekraar dalmışım aynı ses horultu gibi eşime baktımm gayet sakin uyuyoo 3. uyanışımda kendimin deli gibi horladığını farkettim uykum çok hafiftir kendi sesime uyanıyırmuşumkaydirigubbakcemile3 eşim diyordu horluyorsun gece diye kızıyordum. o kadar anormal şekilde yatıyorumki birde burnum tıkanıyooo gerçektenn deli gibi horluyorumm çok güldümm gece gece. sabahın köründe kalktım eşimin işe gitmesi gerekiyormuş onu yolladımm elektrik kesildimii. deliricemm. bizim evde klimasız durmak imkansız güneş hep içerde. ehh dedim madem terliyorum kalk fahriye bu terin hakkını ver. evi sildim toz al mutfağı toplaa valizimize girecek bir iki şeyide yerleştir. ama bu arada nasıl ter anlatamam şıpır şıpır. 12yi geçiyordu geldiii hemen suya attım kendimi geldim.. şimdide kasıklarımda acayip ağrı varrr adet olacakmışımda olamıyormuşum gibiii şiddetli giriyooo geçiyoo tekkrarr oluyorr hayırlısıı
dün gecede satı benle aynı olan bir arkadaşım var doğum yaptı 2300kg kızı oldu iyilermiş çok şükür tabii bende tırstımmmm:bbo: hakımızda hayırlsı inş.
ay ne çok yazdımmmm

ayy ilahi fahriye kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

X