2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlaar....herkeste sıkıntılar son haddinde artık...hayıla,sağlıkla bi kucaklasak bebişlerimizi unutucaz herşeyi inş...

şeymacım geçmiş olsun canım...kızmamak elde değil bu dr lara...ben arayıp söylüyorum sıkıntımı,çağırırsa gidiyorum-ki hep çağırıyor saolsun-çok tatlı ve anlayışlı bi dr um var çok şükür....

dün yazmıştım tansiyon problemim var diye son dönemde yeni çıktı aslında...iki üç gündür hep yüksek çıkıyodu...aradım dr umu gel biraz takip edelim müşahede de dedi...tabi ben kötü oldum birden ağladım felan....gittik neyse baktı bebişime suyu felan iyi dedi beş altı saat içinde 3 defa nst ye alındım yarım saatlik hemde,yarım saatte bi tansiyonuma bakıldı önce yüksekti sonra yavaş yavaş düştü neyseki yatırmayı gerekli görmedi.....allaha şükür ama çok sıkı takip etcez dedi gnde üç kere tansiyonunu ölçtürüp yazcaksın felan felan felan .....çok korkuyorum allahım korusun yavrumu...

sabah tansiyonum 13,5-8,5 çıktı yine biraz yüksek ama bebişim iyi sanırım hareketli felan yani bakalım akşma nasıl olcaz...mafoldumben

günaydin kizlar caglamin fotosunu söz vermistim...avatar dan bakabilirsiniz

maşaallah çok tatlı canım....:nazar:allahım size bağışlasın,hayırlı uzun bi ömür yaşayın birlikte inş.:Saruboceq:

merhaba güzel anneler,
Herkese hayırlı cumalar. Rabbim tüm dualarınızı kabul etsin inşallah. Cümlemiz sağ sağlim bebeklerimize kavuşalım inşallah. Allahım onların canlarına sağlık versin inşallah.
Nasılsınız? Ben bütün gece çok zor uyudum yaa patlayacağım artık dayanması çok zor karnım acıyor artık ya etlerim acıyor resmen itmesinden tekmelerinden. Allahım sabırversin inşallahh...

hoşgeldin canım...sana da ve herkese hayırlı cumalar olsun inş....amiiiiiiin diyorum tüm dualarına...herkeste durumlar aynı canım,allah başka sıkıntılar vermesin sağlıklarıyla ilgili felan da bunlara zevkle katlanırız biz...

tabi ki cnm allahım dermansız dert vermesin inşallah yasemencim. sana da çok çok geçmiş olsun canım endişelenme bebeğin çok iyi sağlıkla kucağına alırsın inşallah tatlım sıkıntı yapma kendine. kafana takmak bazen daha kötü olabiliyor iyi olacaksınız.. :nazar:

tünaydııınn
geçmişi okuduk geldik kızımla
herkesin sıkınıtıları sınırda :KK43: ağrılar sancılar uykusuzluk bide üstüne anlayışsız doktorlar :eek:klava:
allah hepimize sabır versin. inş. kolay doğum yapar bebişlerimize kavuşuruz. stres yaşlandırdı nerdeyse beni. kabuslar görmeye başladım yaw

tabi ki cnm allahım dermansız dert vermesin inşallah yasemencim. sana da çok çok geçmiş olsun canım endişelenme bebeğin çok iyi sağlıkla kucağına alırsın inşallah tatlım sıkıntı yapma kendine. kafana takmak bazen daha kötü olabiliyor iyi olacaksınız.. :nazar:

inş. canım inşaallah dularımızı eksik etmeyelim birbirimizden...elimde olsa keşke ama insan duramıyor ki aklım hep oğlumda sürekli hareketlerini takip ediyorum felan...allahtan bu konuda çok şanslıyım oğluşum hiç merak ettirmiyor kendini :))öyle hareketli ki yumurcağım benim maşaallah,bi de öyle merak etsem tansiyondan gideriz heralde :))

tünaydııınn
herkesin sıkınıtıları sınırda :KK43: ağrılar sancılar uykusuzluk bide üstüne anlayışsız doktorlar :eek:klava:
allah hepimize sabır versin. inş. kolay doğum yapar bebişlerimize kavuşuruz. stres yaşlandırdı nerdeyse beni. kabuslar görmeye başladım yaw

Tünaydın...
Ya ben de bi sürü rüya görüyorum. Hep doğum hep doğum nedense:))))

günaydın kızlar hayırlı cumalar. bir haftayı daha bitirdik artı ağustos ayınada girmek üzereyiz.ağustos anneleri olarak heyecan dorukta artık gerisayımlar başladı..hayırlısı ile inşallah bizlerde sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız....

[[/B]
tünaydııınn

hoşgeldiniz tatlım...opuyorumnanaktan
Tünaydın...

e aklımızda doğumdan başka bişi var mı ki ...ondan olabilir mi acaba kaydirigubbakcemile3

ben kızımla uğraştığım için bi taraftan zor yazıyorum..
belim sırtım çok ağrıyor oturayım ayaklarımı uzatıp diyorum ama durmuyoo çocukk yaa.....akannehir
eşim de izin kağıdını imzalamaya gitti gelse de az uğraşsa diyeceğim ama erkekler çok sabırsız hiç uğraşmıyolar...:kızgın:

günaydın kızlar hayırlı cumalar. bir haftayı daha bitirdik artı ağustos ayınada girmek üzereyiz.ağustos anneleri olarak heyecan dorukta artık gerisayımlar başladı..hayırlısı ile inşallah bizlerde sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız....

hoşgeldiniz...hayırlı cumalar sana da canım...evet ağustos da geldi çok şükür :))
belim sırtım çok ağrıyor oturayım ayaklarımı uzatıp diyorum ama durmuyoo çocukk yaa.....akannehir
eşim de izin kağıdını imzalamaya gitti gelse de az uğraşsa diyeceğim ama erkekler çok sabırsız hiç uğraşmıyolar...:kızgın:

kolay gelsin sana canım...bu halde başka bi bebişle daha uğraşmak çok zor olsa gerek....

inş. canım inşaallah dularımızı eksik etmeyelim birbirimizden...elimde olsa keşke ama insan duramıyor ki aklım hep oğlumda sürekli hareketlerini takip ediyorum felan...allahtan bu konuda çok şanslıyım oğluşum hiç merak ettirmiyor kendini :))öyle hareketli ki yumurcağım benim maşaallah,bi de öyle merak etsem tansiyondan gideriz heralde :))

Aman canım maşallah hareketli olsun merak ettirmesin annesini kuzu :nazar:

Günaydın cnm hoşgeldin hayırlı cumalar sanada. Amin canım inşallah sağlıkla gelsin cümle bebişlerimiz kucaklarımıza..
Tünaydın...

Tünaydın cnm evet rüyalar başladı sapğıtmaya. Bende de başladı allahım bir avazdakurtarsın inşallah.

Allah kolaylık versin cnm sana

ben de hep doğum rüyası görüyorum ama kabus gibi doğuramıyorum yada doğuruyorum bebeğimi göremiyorum falan. ayyhh hafakanlar bastı.
bu bel ağrısı doğuma yaklaştığımız için mi oluyor acaba? ben sancım var mı anlayamıyorum ki.ama tüm şikayetlerim özellikle akşamları çıkıyor. belli saatlerde belim sırtım bi ağrıyo yatsam da otursamda geçiremiyorum acaba o anlarda sancı çekiyor olabilir miyim??

ben de hep doğum rüyası görüyorum ama kabus gibi doğuramıyorum yada doğuruyorum bebeğimi göremiyorum falan. ayyhh hafakanlar bastı.
bu bel ağrısı doğuma yaklaştığımız için mi oluyor acaba? ben sancım var mı anlayamıyorum ki.ama tüm şikayetlerim özellikle akşamları çıkıyor. belli saatlerde belim sırtım bi ağrıyo yatsam da otursamda geçiremiyorum acaba o anlarda sancı çekiyor olabilir miyim??

ben doğum rüyalaımı çok güzel görüyorum....inş.da öyle olur geçenlerde resmen gördüm oğlumu herşeyini hatırlıyorum çok merak ediyorum gerçekten öyle bi bebik mi gelcek diye:))

sancı işini bende henüz çözebilmiş değilim canım orama burama bişiler oluyo ama nst de yarım saatte bi defa sadece 40lara yükseliyorum :))henüz öyle bi niyet yok yani bende..

ben doğum rüyalaımı çok güzel görüyorum....inş.da öyle olur geçenlerde resmen gördüm oğlumu herşeyini hatırlıyorum çok merak ediyorum gerçekten öyle bi bebik mi gelcek diye:))

sancı işini bende henüz çözebilmiş değilim canım orama burama bişiler oluyo ama nst de yarım saatte bi defa sadece 40lara yükseliyorum :))henüz öyle bi niyet yok yani bende..

kısmet canım bi bakarsın gerçekten rüyanda gördüğün bebişin aynısını alırsın kollarına :) böyle şeylere inanırım ben.

selam anneciklerr.
kontrolden geldik.alttan muayene oldum yine.açıklığım hala aynı 2cm.
değişmemiş nst de 0 sancı çıktı.bebeğin kalp atışları güzel.dr.um
doğurtmuyorum seni dedi.13 ağustosa kadar bekleyecekmiş...
ne zaman gelirse kendi artık gününü geçirirse başlatırım dedi.
ama şimdilik benim tosuncuk gelmiyorr..sositosositosositosositosositososito

nişan gelmesini sordum benim geçen haftalarda kanamam olmuştu ya.
nişan bekliyeyim mi dedim?güldü kadın bana tıpa mıpa kalmadı sen sancıya
odaklan dedi ilginççç....

selam anneciklerr.
kontrolden geldik.alttan muayene oldum yine.açıklığım hala aynı 2cm.
değişmemiş nst de 0 sancı çıktı.bebeğin kalp atışları güzel.dr.um
doğurtmuyorum seni dedi.13 ağustosa kadar bekleyecekmiş...
ne zaman gelirse kendi artık gününü geçirirse başlatırım dedi.
ama şimdilik benim tosuncuk gelmiyorr..sositosositosositosositosositososito

hoşgeldinzi cnım..
meleğinin keyfin yerinde desene :))
hayırlısı olsun bakalım rabbim doğru zamanını biliyor o zamana kadar sabredicez.
hep doğsun doğsun diyoruz ama doğunca da karnımızda olmasını özlicekmişiz biliyor musun?

X