2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

nişan gelmesini sordum benim geçen haftalarda kanamam olmuştu ya.
nişan bekliyeyim mi dedim?güldü kadın bana tıpa mıpa kalmadı sen sancıya
odaklan dedi ilginççç....

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
açıklık olunca tıpanın orda ne işi var anlamında dedi heralde

hoşgeldinzi cnım..
meleğinin keyfin yerinde desene :))
hayırlısı olsun bakalım rabbim doğru zamanını biliyor o zamana kadar sabredicez.
hep doğsun doğsun diyoruz ama doğunca da karnımızda olmasını özlicekmişiz biliyor musun?
yaa evet aslında bu günlerin değerini bilelim.kocişe diyorum bu hafta sonu da
bizimmalkisalkisalkisbol bol gezelim tadını çıkaralım:KK1:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
açıklık olunca tıpanın orda ne işi var anlamında dedi heralde

ay evet hakikaten yaa akaydirigubbakcemile3klıma gelmiyo benim de tıpa çoktan düştü o açıklığı
düşünürsekkaydirigubbakcemile3

selam anneciklerr.
kontrolden geldik.alttan muayene oldum yine.açıklığım hala aynı 2cm.
değişmemiş nst de 0 sancı çıktı.bebeğin kalp atışları güzel.dr.um
doğurtmuyorum seni dedi.13 ağustosa kadar bekleyecekmiş...
ne zaman gelirse kendi artık gününü geçirirse başlatırım dedi.
ama şimdilik benim tosuncuk gelmiyorr..sositosositosositosositosositososito

hoş geldiniz canım, senin oğlan yerini pek bi sevdi, aman hayırlısı ile gelsinler canım... ne zaman gelmek isterlerse, buyursunlar, başımızın üstünde yerleri hazır:))

selam anneciklerr.
kontrolden geldik.alttan muayene oldum yine.açıklığım hala aynı 2cm.
değişmemiş nst de 0 sancı çıktı.bebeğin kalp atışları güzel.dr.um
doğurtmuyorum seni dedi.13 ağustosa kadar bekleyecekmiş...
ne zaman gelirse kendi artık gününü geçirirse başlatırım dedi.
ama şimdilik benim tosuncuk gelmiyorr..sositosositosositosositosositososito

selam canım hoşgeldinn.her şey yolunda o zaman.senin prens gelir 13 ağustosa kadar.kilosu falan ne olmuşölçtümü?

ohh ne güzel topic şenlendi herkes geldi.
hoşgeldin şeymacım geçmiş olsun şimdi nasılsın? o doktor da tam sopalıkmış he :eek:klava:

hoş geldiniz canım, senin oğlan yerini pek bi sevdi, aman hayırlısı ile gelsinler canım... ne zaman gelmek isterlerse, buyursunlar, başımızın üstünde yerleri hazır:))

ay evet zerrincim yaa.heyecan meyecan kalmadı ben de gitti zaten.
bi de korkuyorum ya çok kilo alırsa nasıl doğururum ben onubilmiyorumkismile
5 gün önce 3200 gr dı.doğana kadar kaç olur ki acaba?e bi de usg yanılma payı
allaha emanet artık kaç geirse kuzu...:emir_bebek:

ohh ne güzel topic şenlendi herkes geldi.
hoşgeldin şeymacım geçmiş olsun şimdi nasılsın? o doktor da tam sopalıkmış he :eek:klava:

hosbulduk canım.... valla ole nası olduda suustum hayert edıyorum sok oldum bı anda bole degınce... bıdaha dogum yaparsam erkek doktora gıdıcm bayanlar bı tuaf cıns oluyolar

hosbulduk canım.... valla sadece kasıklarımda agrı var.. baska tık yok bende... sen de durumlar nasıl canım

seninki yolda kanala falan girmişmi bari?senin çok bilmiş ve herkesinde çok bildiğini zanneden doktorun bu konuda bi şey dedimi?

ben mi ben turp gibiyim turp. ne ağrııı ne sancııızemuszemusbide temizlik yapmışım bide evde.
bi kocaman göbeğim var hamile olduğuma dair..hihoyyyt böyle yerimde duramıyomm.

kızlar aslında uzun bi süredir sizle bişiy paylaşmak istiyorum ama kafanızı karıştırmaktan korktum önyargıyla yaklaşan olur bu hassas günlerde topic de gerilim olur diye çekindim açıkçası. çünkü bahsedeceğim konu biraz tartışmalı. modern tıp ve alternatif tıpla ilgili.. aramızda modern tıbba çok güvenen de var alternatif tıbba ilgi duyanda. yakın zamanda aldığım bi kaç bilgiyi size aktarmak istiyorum.alternatif tıp kaynaklı ama ben mantıklı bulduğum için paylaşmazsam vebal atında kalmış hissedicem. önce bi sorayım dedim yazmamı ister misiniz?

X