2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

yok anacım çisem senin doğumun pat diye olucaverecek iş yaparken felan öğren bari bazı şeyleri,göbek kordonu nasıl kesilir felan :roflol:

dur artık kuşum yaaaa..alemsin yani...

kendi işin yetmiyoo dimiii artık doruğu ütü masasında doğurursun:KK1: dikkat ett birazz

missgrafik ekledii 2010 ağustos annelerinin bebiş fotolarıı

haklısın valla ama gerçekten hastalık bu sanırım.şimdi bişey yazıcam kızacaksınız
bana.(çoraplara bile bi kere ütü basıyorum deli miyim neyim?)kaydirigubbakcemile3

selam annecikler nasılsınız bakalım?
ben iyiyim sabah işi işte (derler ya)
sağı solu toparladım.kahvaltı ettim.
k.validemin de ütülerini yaptım geldim..:)))
(sıcakta üzüldüm ben yaptm ütü manyağımıyım neyim zaten)

Hoşgeldin canım, deden iyi olmuş... O kadar üzüldün, Allah bağışladı size.

selam kizlar...benim sabirsiz meleyim gününü bekleyemedi...pazar günü dünyaya geldi...
aldık haberiniii gözünn aydınn iyimisinn bebiş nasılll

haklısın valla ama gerçekten hastalık bu sanırım.şimdi bişey yazıcam kızacaksınız
bana.(çoraplara bile bi kere ütü basıyorum deli miyim neyim?)kaydirigubbakcemile3
:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

Kızlar şimdi benim merak ettiğim bişey var.bizim tahmini doğ.tarihimiz
13 ağustos...diyelim ki birinin daha 13 ağustos.Benim bebeğim 13 temmuzda
pırt diye doğuverdi.diğer bebek 13 ağustosta doğdu.benim bebeğim o bebekten
tam 1 ay büyük oluyor o zaman.ama gelişimi onunla aynı oluyor değil mi?
aslında küçük geliyor doğuyor diğeri tam miadında doğuyor ama benimki 1 ay
buyük sayılıyor.nasıl oluyor bu iş?Mantık olarak sayılmıyor aslında dimi?anlatabildim mi?

amaaaan yaa ben buraya gelince takılıp kalıyorum bugün ilk işim tansiyon ölçtürmek ve bi alet almaktı evde kendim ölçebileyim diye....birazdan kalkıcam...

tansiyonum son günlerde 14 8 felan kızlar bu yüksek mi şimdi dr u bu konuda bilgi veren var mı???şeyma dün dr unun 14 9 olunca haber ver demiş onu söledi,ama netten baktım biraz bazı yerlerde normal aralığında görünüyor.......bilgisi olan varsa şu an daha kalabalık bi daha sorayım dedim...??bu arada aspirin görünmüyor onun vardı tansiyon sorunu felan iyidir inş...

hoşgeldin ohh ne güzel sende almışsın bebeğini kucağına
allah analı babalı büyütsün cnm sağlıkla
sagol canim darsisi bütün kk annelerine..cagla kizimin ilk fotosu
picture.php

aaa kız nereye gitme yaaa.ne kadar sürede bağlanacaak netiniz.
sen bizden habersiz doğurmaya niyetlisin anlaşılan.bi yolunu bul gir şekerim.
habersiz olur mu?hiçbirimizin doğurduğundan haberin olmayacakalsanaalsanasmile

Uzun süre ayrı kalmayız merak etme pisim. Hem haberiniz olacak, dediğim gibi funda numarasını bıraktı, birşey olursa ona ileteceğim; o da size. Ya sen benim başıma gelenleri okudun mu geçmişte? Ya hala sancım var, nasıl doğurmadım anlamıyorum? :kızgın:

selam kizlar...benim sabirsiz meleyim gününü bekleyemedi...pazar günü dünyaya geldi...

Ah canımmmm :1hug: tebrik ederim yürekten. Yavrunun ömrü bereketli, bahtı açık olsun.

buyük sayılıyor.nasıl oluyor bu iş?Mantık olarak sayılmıyor aslında dimi?anlatabildim mi?

doğan büyüktürr. 1 dk bilee olsaaa

amaaaan yaa ben buraya gelince takılıp kalıyorum bugün ilk işim tansiyon ölçtürmek ve bi alet almaktı evde kendim ölçebileyim diye....birazdan kalkıcam...

tansiyonum son günlerde 14 8 felan kızlar bu yüksek mi şimdi dr u bu konuda bilgi veren var mı???şeyma dün dr unun 14 9 olunca haber ver demiş onu söledi,ama netten baktım biraz bazı yerlerde normal aralığında görünüyor.......bilgisi olan varsa şu an daha kalabalık bi daha sorayım dedim...??bu arada aspirin görünmüyor onun vardı tansiyon sorunu felan iyidir inş...

Tansiyon sisteminde bildiğim kadarıyla küçük tansiyon daha önemli. Yani 8 iyi bir ölçü. Biraz daha yükselirse doktora haber vermek lazım doğrudur.

haberini almıştık canım ...hoşgeldin bebeişin hoşgelmiş dünyamıza...allah hayırlı uzun bi ömür yaşatsın size yavrunuzla inş.hayırlı evlat olsun,hayırlı insan olsun inş....

Dünyaya önce gelen büyük sayılıyor maalesef. Daha da ilginci normal doğan ikizlerde de durum tersi. Son doğan büyük oluyor tıbben aslında. Zira doğum eylemini başlatan ikinci doğan bebek oluyormuş.

çiğdemcim senin dr. izinde falanmıydı neden ultrasonla bakmadılar
yada nst sonucunu değerlendiren dr. bişey demedi

Uzun süre ayrı kalmayız merak etme pisim. Hem haberiniz olacak, dediğim gibi funda numarasını bıraktı, birşey olursa ona ileteceğim; o da size. Ya sen benim başıma gelenleri okudun mu geçmişte? Ya hala sancım var, nasıl doğurmadım anlamıyorum? :kızgın:

Ah canımmmm :1hug: tebrik ederim yürekten. Yavrunun ömrü bereketli, bahtı açık olsun.

yok kız bakmaya da niyetim yoktu vc ye gidip duruyorm ne oluyosa..
bakayım bakayım...

X