2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar 2 gündür perişan oldum dün akşam çok ağladım ama sonrada halime güldüm kızım şaka yaptı bize azıcık tansiyonum 14,5-10 çıktı muayenede dr um hemen hastaneye gönderdi dedi bana haber bekliyorum idrarda protein de çıkarsa hemen bebeği alıcaz preeklamsi olabilir dedi korktum korktukça tansiyon iyice çıktı tabi neyseki sonuçları dr benden önce hastaneden öğrenmiş aradı beni dedi 1 hafta takip et eğer düşmezse bebeği riske atamam alıcam ama şükür şuan düştü sıcaklar tetiklemiş olabilir dedi istirahat verdi bugün yattım ayaklar yukarda şimdi iyi şükür ayyy sağlıkla hayırlısıyla bi gelseler meleklerimiz..
ayy kendimi çok suçlu hissettim dr senle açık konuşucam deyip durumu olasılık olarak anşlatırken ben koptum başladım ağlamaya bebek son ayında miyadını doldurmuş bu saatten sonra olası herhangi bir durumda bebeği alırım deyince ondan erken ayrılma korkusu mahvetti beni
kızlar siz siz olun tansiyonunuzu ihmal etmeyin günde bir kez ölçtürün.bide bi arkadaş geçen idrarımda protein çıktı falan yazmıştı dr ulaşamıyorum eşim işte falan diyodu kim yazmıştı unuttum ama önemliymiş o protein ne yaptı dün hep aklım ondaydı ne yaptı ne etti diye.benim dr um çok telaşlandı dün sadece tansiyon yüksekliğinde hastaneyi bile aramışşş düşünün yani hemşire geldi bana dr unuz sizinle konuşçak deyince çok şaşırdım dr um çok iyi ve çok seviyorum dr dan yana şanslıyım.
bu arada kızım 2300 gr olmuş 46 cm boyu var dr um 3200 gr doğar dedi ultrasonun hata payını hesaba katarak. kızım çok güzel bir poz verdi bize gerçi 3d ultrasonu yok dr un ama 2 boyutluda olsa tombik yanakları kuzumun allah yavrularımızı bizlere bağışlasınnn

kızlar bugun mıssgrafık doğum yapıcaktı kımsenın bılgısı yokmu merakettım yaaa

Hoşgeldin canım. opuyorumnanaktan Ben daha çatı muayenesi olmadım hiçççç. Misgrafiken henüz haber yok sanırım. daha kimse bişey yazmadı şimdiye kadar. Bekliyoruz haberleri. :)

Hoşgeldin canım, geçmiş olsun.Dikkat et kendine.Dinlen sen bol bol.Ben de doktorumu çoook seviyorum. Her sorunda arıyorum valla. Maşallah kuzuna. Resmini ekleseydin ya, ben de dün bi tane ekledim. :)))

Son düzenleme:

canım tansiyon önemli ben dün çok perişan oldum bu yüzden istersen bi tam idrar testi yaptır için rahat etsin protein-üre varmı baktır eğer yoksa benim gibi bacakları yukarı dik dinlen sıcaktada dışarı çıkma eğer var çıkarsa hemen dr una ulaş benim dr eğer protein çıksaydı bebeğimi dün akşam doğurtçaktı.

22 haftalıkken detaylıya girmiştim burnu büyük gelmişti şuna benziyor buna benziyor derken dün bi baktık minnacık burnu var çok çabuk değişiyorlar ama doğmadan bir kez daha istiyorum renkliye girmek çünkü çok fotojenik bir kızım var ne zaman usg ye girsem yüzünü sergiliyor bizee hiç esirgemedi yavrum yüzünü bizden
eğer renkli olsaymış dr umun usg bir sürü güzel fotosu olacaktı

canım yaaa benim dr um yaptırdı geçen hafta çıkmadı şükür protein felan ama ben o iletiyi yazdıktan sonra eczaneler kapanmadan bi daha gidim ölçtüreyim dedim yine 14 8 yarın arıycam dr umu bakalım...bebeğimin hareketleri çok iyi ama çok korkuyorum ben son haftalarda bişi olcak diye teyzemin bebeği doğuma çok az zaman kala bu haftalarda ölmüştü aklımdan çıkmıyo şimdii.......allahım krusun bebişleirmizi:Saruboceq:

yasemen canım az evvel sana yazdım ama yokmuşsun sonradan farkettim önceki sayfayı oku canım tansiyon önemli,

yasemen canım az evvel sana yazdım ama yokmuşsun sonradan farkettim önceki sayfayı oku canım tansiyon önemli,

bende şimdi yazdım canım :))ama çok yüksek değil galiba benimki yaaa dimi:sinifsinif: ooffff içim bi tuhaf oldu çok korkuyorum ben yaaa senağlama

Eki Görüntüle 50341

canım ultrason son model değil ama idare ediyoruz
baksana teyzesi yanaklarına

Bizimkide son model ultrason değildi ki canım. kaydirigubbakcemile3 Kafasının şekli ne kadar güzel , maşallah bebişine. Benim kızımında yanakları tombişmiş, doktor öyle dedi. Tam yemelik bebekler olucak bizim ağustos bebekleriiii. cokacimcoook :roflol: Dün doktordaydım, 2980 gr çıktı kızım. 1 haftaya kadar gelse iyi olur.Çok kilo alırsa doğurmam zor olur diye korkuyorum. Normal istiyorum daa. kaydirigubbakcemile3

canım aklına kötü şeyler getirme bende dün yüksek çıkınca korkudan düşmedi hiç tansiyonum rahat ol allah korur meleklerimizi
dün bende aynı şeyleri yaşadım salya sümük gittim hastaneye sıcakta çıkma dışarı evde yat dinlen tuzu tamamen kes dr um bana bunları söyledi bide 1 hafta takip et dedi sabah öğle akşam ölçüp yazıyorum sende öle yap kontrole giderkende yanında götür dr una göster
benimde bebiş maşallah sağlıklıydı hareketleride normaldi ama dr lar riske atmıyor artık son ayımızdayız herşeyi ince eleyip sık dokuyolar şükürki sürekli kontroldeyiz bebişler önce allaha sonra bizlere emanet duanı eksik etme gerisini rabbim bilir

asspirindi hatırladığım kadarıyla ama şimdi iyi korkulacak birşey çıkmadı. Az tuz yemesinede izin vermişti doktoru. Maşallah kızına gönlünü ferah tut

Sen de yaseeminn kötü şeyleri çıkart aklından lütfen....

bende ödemde var tuzu tamamen yasakladı felan şimdi arasam mı bi hastaneyi dr um yoktur ama...??

yani ben on gündür sıfıra yakın tuz tüketiyorum ekmekte olan felan o da bi iki dilim yememei söylemişti zaten öyle yapıyorum ona rağmen böyle.......

bende ödemde var tuzu tamamen yasakladı felan şimdi arasam mı bi hastaneyi dr um yoktur ama...??

evde tansiyon aleti olsa sabahları aynı saatte kontrol edip yazsan çok iyi olur. Eczaneye git gel bu sıcak bu kilo ile tansiyonu yükseltir birazda olsa.

Benim de çok ödemim var dediğim gibi ayaklarım korkunç halde ama tansiyonum çok düşük eğer tuzu kesersem ne hale gelirim bilemiyorum külçe gibi yığılır kalırım herhalde :))

maşallah bebişine canım benim bebiş ters hala dönmedi dr sezeryan gözüyle bakıyor dönecek gibi değil duruşu diyor ayaklarla kanala gitrecek dedi bu gidişle kısmet sağlıklı olsunda varsın kessinler beni razıyım
benim bebişte 2600 dü ama dr 300 gr eksik düşünelim dedi bende 2300 diyorum aman fazla kilo almayın 2 nizde zor çıkar valla

bugün alıcaktık mekanik olanları tavsiye ediyolar bi de hamileyken marketten çıkana kadar eczane kapandı....her eczanede de olmuyo zaten yarın sabah ilk iş gidip ölçtürücem ve alıcam bi tane..

benimde 35+1 de 2600 çıktı canım bana zayıf gibi geliyodu ama düşününce 39.haftayı bulurlarsa çıkmazlar bunlar.....:))

bugün alıcaktık mekanik olanları tavsiye ediyolar bi de hamileyken marketten çıkana kadar eczane kapandı....her eczanede de olmuyo zaten yarın sabah ilk iş gidip ölçtürücem ve alıcam bi tane..

mekanik olanlarla iyi bir marka dijital arasında çok fark yok canım. Mekanikleri kullanmak zor . Pillerini fazla bitirmeden değiştirmen lazım bazen piller zayıflayınca sapıtabiliyorlar. Bizde her ikisinden de var pek fark yok dediğim gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…