2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım odem falan var mı varsa tansıyonun problem olabılır... doktorum bana ole ddı bacakta vucutta sıslık varsa bıde tansıyon 14/9 olursa kesınlıkle haber et dedı....

önemlisi küçük tan. fazla yükselmemeliymişşş. çok fazla değiil ama sor tabii

Benim genelde 10/6 veya 10/ 7 çıkıyo.Bi gün 13/8 yazmıştı doktor, sağlık ocağındaki hemşire yüksek çıkmış ,gel yeniden ölçelim dedi.Sonra normal çıktı. yanlış ölçmüşler herhalde ddedi.Bana da biraz yüksek gibi geldi. bilmiyorumkismile

Geçmiş olsun canım. Ben iyiyim , biraz belim ağrıyo benimde.bu sıcakta gripte çok zor valla, Allah yardımcın olsun canımmm.İnşallah çabucak iyileşirsin. opuyorumnanaktan

iyi canımm şükür. görmedimm ya kusura bakmaaa. benim oğlann pek bi hareketsizdii onu dürtüklüyorummm deminden berii
sen nasılsınnnnolumunekankayizsmile

Hehehe şaka yapmıştım canım, iyiyim bende.Ama 15 dakikadır falan kalbime ağrı giriyo. Apartmandakilerle tartışmıştım 1-2 saat önce, ondan mı acaba . bilmiyorumkismile

önemlisi küçük tan. fazla yükselmemeliymişşş. çok fazla değiil ama sor tabii

heee evet ben de öyle duymuştum.

Yorulduğundan da olmuş olabilir yüksek bence. Evde tansiyon aleti varsa her sabah aynı saatte ölçüp bir yere not al , bir kaç gün kontrol et normal tansiyonunu tespit et canım ona göre dr ile görüş.

Çatlaklarla ilgili sormuşsun çıkmıştım sonradan gördüm. Bende maşallah hiç çatlak olmadı . Acıbadem sütü sürüyorum . Bu saatten sonra da çatlar mı bilmiyorum. Çatlakların mor renkteyse sen de sürmeye başla faydası olur zararı olmaz hem ucuz hem etkili.

Amin canım inşallah sağlıkla kolayca alalım kucağımıza kuzularımızı. Dualarımız seninle...

Benim de şafak 10

ne olduu niye tartıştınnn.

Asansör bozulmuşta, alt kattan bi kadın geldi ,asansöre kim bindi falan dedi. Kuzenimle apartmandan bi kadın binmişler asansöre. Kadın söylenmeye başladı, asansör yeni yapıldı daha, her hafta asansör mü yaptırılır falan. Bana dedi sen bilmiyo musun asansör çok kişyi taşımıyo falan.Biliyorum dedim, ben binmedim ki asansöre zaten. Meğer asansöre binen benim kuzenimle bu söylenen kadının ablasıymış.Kadın dedi o benim ablam falan. eee dedim git ona sor asansöre kimin bindiğini, ben nerden bileyim dedim.Kadın hala diyo , bilmiyo musun çok kişi taşımıyo asansör. KAdına ben binmedim ki zaten diyorum.Ne yapabilirim.Ablanda binmiş en son , ona söyle diyorum.Kadın hala anlamıyo, bağırdım bende, ne yapim dedim yani, ne anlatmaya çalışıyosun.Senin ablanda binmiş asansöre, benimle ne alakası var. Ne bağırıyosun falan dedi gitti, o sırada benim altımda sorunlu bi kadın daha var o çıktı. Annem dedi ne tuhaf insanlar var bu apartmanda, o kadında beğenmeyen oturmasın dedi.Bende çıktım kadına dedim ki, teyze sen çok konuşma, ben daha evlendiğim ilk hafta gelip bana kapının önünü aşağı süpürme dedin dedim. Benim el süpürgem yok ki ,süpüreyim.Kapının önünü bok götürüyo falan demişti o zaman.Yaşlı diye bişey demedim. Bir kaç gün sonra kapımı çaldı,çayını lavaboya dökme dedi.Bende dedim ki ben poşet çay kullanıyorum zaten. Başka bi zaman yine aşağıdan eşime sesleniyo, camıma su damladı, çamaşır mı astınız. Sonra bi gün evine su akıyomuş, sizin evden diye tutturdu. Baktı tesisatçı, burdanolması imkansız dedi.Meğer karşı dairedenmiş.Kadın sürekli benle uğraşıyodu. İşte bugünde beğenmeyen oturmasın deyince artık bütün içimdekileri söyledim.Bi daha kapıma sakın çıkma dedim. 7. katta oturuyorum ben bi de, bana gelen tabi ki asansöre binicek.Öyle işe. Sinirimi bozdu kadın. Sonra annemle konuştular falan, annem yumuşak konuştu, tutmasalar inip dövücektim kadını.kaydirigubbakcemile3

off kızlar sag kasıgım cok agrımaya basladı...

Benimde kızım şimdi durmadan hareket ediyo, kalbimde ağrıyınca korktum aslında. Devam ederse doktoru arıycam sanırım. Bebekte hareket ettikçe kalbimin ağrısı artıyo. bilmiyorumkismile

tatlım yuruyemıyorum yuruyunce ıyıce acıyo...

bilgisayarda oturup yazarken kasılıyor rahim kasları , önce acır ama sonra açılıyor yani bende böyle uzun süre oturmak iyi gelmiyor evde dolaşmak lazım. Benim ayaklarım bir de davul gibi uzattığımda da bebek topluyor kendini kasıyor. Az kaldı ama hareket etmeye çalış fazla bilgisayara takılma canım.

canım benım ya catlak kadın hamıle senın karsındakı ne laf soluyosun manyak ya... zor bole ınsanlarla ugrasmak Allah kolaylık versın tatlım...

ne garip bu insanlar yaaaa. boiver sen muhattab oölmaaa. vardır takıntılı tiplerrr.

benımde davul gıbı ayaklarım... bole bazen anı bı hareket yaparsında kasıgında bısey batar cok acır ya onun gıbı acıyo ama devamlı... bende devamlı oturmuyorum zaten canım yatıyorum

D güzel olmuş..ben 10 haftalıkkken kısa arayla ağrım ver diye gidince doktor bana ""böyle her cee dediğinde geleceksen işimiz var" demişti. O doktora o gidişim son oldu zaten..hemen değiştirdim. ve ondan beri de randevum dışında yeni doktoruma başvurmadım..eğer o da benzer bişi derse şimdi bu saatten sonra doktor da değiştiremem. O yüzden sabrediyorum. Ayrıca komşuların neymiş öylee..allah yardmcın olsun cnmm..takmamaya çalış diycem ama insanın elinde değildir sinir olmak. alsanaalsanasmile

benımde davul gıbı ayaklarım... bole bazen anı bı hareket yaparsında kasıgında bısey batar cok acır ya onun gıbı acıyo ama devamlı... bende devamlı oturmuyorum zaten canım yatıyorum

yatmak da ayrı işkence benim için :)) hoop toplanıyor kasıyor kendini bıcırık

neyse az kaldı bu da gelir bu da geçer , benim 10 günüm kaldı kısmetse

bugün ağdaya gittim , kuaförün eşi yapıyor demez mi ki senin karnın inmiş aşağıya pat diye gelmesin :)) biraz önce annemle konuşuyoruz o da aynı şeyi demez mi durup dururken ay dedim ağzınızdan yel alsın bütün planlarım suya düşar , fotoğrafçılar v.s.

canım benım ya catlak kadın hamıle senın karsındakı ne laf soluyosun manyak ya... zor bole ınsanlarla ugrasmak Allah kolaylık versın tatlım...

ne garip bu insanlar yaaaa. boiver sen muhattab oölmaaa. vardır takıntılı tiplerrr.

Evet komşular garip benim, zaten hiç birini tanımıyorum. kaydirigubbakcemile3

hadi kızlar bana müsade yemek hazırlamam lazımmm.
iyii akşamlarrrrrr

Kolay gelsin canımmm, afiyet olsun.Öptük , görüşürüzz. opuyorumnanaktan

valla bı gıttım dokturmusunuz yıne hatunlar....
aman damlacım bosver takma yaaa tuhaf ınsanlar karnı burnunda kadınla agız dalasımı yapılır dusuncesız seylerkötükedihüso
ebrucum ohhh tertemız oldun hıııı bakalım ablam gelıyormus bende ablama soyle komple bı temızletım kendımı orasını acarmıyım bılmıyorum zaten cumada konntrol var catı muayenesıde yapar herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…