2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bir bebeğimiz daha olduuuuuuuu............... :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:
aynen aktarıyorum..

bu arada sadece özel msjlarıma ve son sayfa msjlarına bakabiliyorum vakitsizlikten..
taşındım yerleştim ama kendi düzenime sokmaya uğraşıyorum.. inş biran önce biter..
esteryayı aradım uyuyordu.. durumları iyiymiş onu öğrenebildim sadece..
canzicim sağıkla büyüt bebeğini inş... ALLAH sağlıklı uzuuuuuun ömür versin....

hallisnacım sana bi türlü ulaşamıyorum canım ya. şu listeye beni de eklermisin. kaç kez yazdım ama okuyamadın heralde. ağustos 21 de kayra alp isminde bi oğlumuz olacak inşallah. sat:14 kasım.

Dualarımız sizinle. Allah analı babalı büyütsün maşallah Sağlıklı ve huzurlu nice günler görün ailecek inşallah. a.s.

canım benim çok teşekkür ederim allahım sanada nasip etsin inşallah yvaş yavaş seninde hasretinin bitmesine az kaldı tatlım alahım herkese bu duyguyu nasip etsin inşallah sana ayrıca emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum hepimizi tek tek takip etmeye çalışıyorsun allah razı olsun

Dualarımız sizinle. Allah analı babalı büyütsün maşallah Sağlıklı ve huzurlu nice günler görün ailecek inşallah. a.s.

çok sağol canım allahım sizlerede sağlık hayırlı doğumlar nasip etsin hepimiz çok güzel günler görelimm inşallahhh

cnm ii olmanıza çok sevindim.ayyy benim içinde kokla bebeğini.zor günler geride kalmış inş.darısı bize.böyle güzel duyguları yaşamak i,çin sabırsızlanıyorum.allah analı babalı büyütsün.sağlıklı uzun ömürler inş.öptüm bebişini iznin olursa opuyorumnanaktan

bu arada canzi şunu merak ediyorum
bebeğin doğmadan önceki ultrason kilosuyla doğumdan sonraki kilosu arasında fark varmıydı?

slm arkadaşlar yaklaşık 10 gündür takip edemiyorum kimler doğum yaptı tam bilmiyorum doruktan haberim var sadece ama dilerim herkez iyidir doğum yapan annelerimize allahtan sağlık bebeklerine hayırlı sağlıklı bir ömür dilerim ben cumartesi tatilden döndüm pazar günü abimin kızı yanımda ilk epilepsi nöbetini geçirdi haberimiz yoktu böyle bi rahatsızlığı olduğunu şok geçirdik ve benim yanımda oldu o bitti pazar günü oğlum yataktan düştü kaşı yarıldı dikiş attırdık yeni yeni kendime geliyorum geçmişi okuyamadım o yüzden kusura bakmayın herkeze selamlar

as.oğlunada yeğeninede geçmiş olsun.

Herkese selam. Bugün doktora gittim ve artık doğum tarihim belli oldu cumartesi doğuruyorum ! Hallisnacım normalde 4 Ağustos'tu doğum ama biliyorsun bende plasenta previa çıktığı için 2 hafta önce alıyorlar.
24 Temmuz olacak doğum tarihi Allah'ın izniyle. 3kgmış kendileri 49cm de boyu varmış.
Haberler bunlar

hallisnacım sana bi türlü ulaşamıyorum canım ya. şu listeye beni de eklermisin. kaç kez yazdım ama okuyamadın heralde. ağustos 21 de kayra alp isminde bi oğlumuz olacak inşallah. sat:14 kasım.
canım ekledim aslında ben seni ama sitede sorun varken kayıtlarım hep silinmiş.. tekrar ekledim..

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan yerim ben seni de oğlunuda... opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

şekercim ekledim.. 24 temmuzda gebelik haftan tam olarak kaç ? onuda yazar mısın..

arkadaşlar 2 tane yeni konu açtım.ilgilenen olursa şimdiden teşekkürler.

bu arada hallisna seninle aynı haftadayız.doğum şeklin bellimi senin?

bu arada hallisna seninle aynı haftadayız.doğum şeklin bellimi senin?
benim tüpbebek.. özelde doktor sezeryana alalım kıymetli bebek diyor..
ama ben doğumumu çapada yapacağım inş.. ve orada normal yapabileceğim inş.. ki istediğim de bu..
ALLAH sağlıkla kavuşabilmemizi nasip etsin hepimize inş...:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…