2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ben çook çatladım sizlerde durum nedir cidden felaket halde karnım ve her geçen gün artıyor geçen gün denize gittik şöyle baktım çocuklu kadınlara hepsi bikinili ve bi şey yok göbeklerinde ya kimse çatlamıyor yada bu çatlaklar bi süre sonra geçiyor anlamadım

:KK70: O eşinden boşananlar hayatında hiç belgesel izlememiş olanlardır kesin :p Allaşkına bu devirde doğumun nasıl gerçekleştiğine dair bir sürü metaryel varken bunlar oluyorsa vah ki ne vah.
Ben eşime In the Womb belgeselini izlettim. :KK70: Size de tavsiye ederim
:jeyyar:

başkasını izlemek ile kendi eşini o durumda görmek farklı olsa gerek.tabi erkeğin duygusal yapısı falanda önemli bu konuda.herkes herşeyi kaldıramıyor ya o nedenle sanırım.benimki mesela dayanamaz kesin beni bırakıp onunla ilgilenmek zorunda kalabilirler :):)

mevlüt için değil canım.mevlüt olmadan eve gelen giden olursa diye yaptım.mevlüt haliyle kalabalık olur yetmez epey yapmak lazım.aslında birçoğumuzun ramazana gelecek ramazanda da kimseye şerbet ikram edilemeyebilir. ama hazırlıklı olmak lazım akşam gelenler olursa

şerbetin yanında başka ne ikram etmeyi düşünüyorsunuz kızlar ne ikram edilebilir

kızlar ben çook çatladım sizlerde durum nedir cidden felaket halde karnım ve her geçen gün artıyor geçen gün denize gittik şöyle baktım çocuklu kadınlara hepsi bikinili ve bi şey yok göbeklerinde ya kimse çatlamıyor yada bu çatlaklar bi süre sonra geçiyor anlamadım

ben bugüne dek çok kilo laıp verdğim için zaten yanlarım popom diz arkam falan çatlak doluydu.bi karnımda yoktu. oda gebelikte oldu ama az benim 3-4 çizik falan

kızlar getirenler saolsun ama bebiş için hep tuaf ve kalitesiz şeyler getiriyorlar hediye birde çok kıyafet almayın hediye gelir diyolardı iyiki güvenmemişim hediyelere falan kız kardeşimin bebeğindede böyle olmuştu maksat eli boş gitmeyelim diyolar herhalde

kızlar getirenler saolsun ama bebiş için hep tuaf ve kalitesiz şeyler getiriyorlar hediye birde çok kıyafet almayın hediye gelir diyolardı iyiki güvenmemişim hediyelere falan kız kardeşimin bebeğindede böyle olmuştu maksat eli boş gitmeyelim diyolar herhalde

:):) beğendiğini giydirirsin evde falan nasılsa kusacak kaka çıkacak çok yıkanacak.beğenmediğinide sende hediye verirsin.ben eli yüzü düzgün az da olsa aldım büyüdükçe alırım dedim.

3-4 çizik mi ahh ne güzel ben kabus gibiyim cidden çook çirkin felaket dolu karnım

dediğim gibi ben zaten çok kilo alıp verdim denge tutturamam hiç.ondan benim göbek deriside esnemeye musaitti herhal. birde sadece 3 kilo aldımj hamilelikte.oda etkenmi bilmem

Ya bende sorun var o zaman..ben de alıyorum alıyorum hemen geri çıkıyor. 10 günde filan. Sinirlerim bozuluyor, zaten alacak gücüm yok şimdi ne oluyor da buna böyle oluyor diye. Enerji fazlam var heraldee :) Ben görmüyorum ama.

ayol benimkide öle ya çok hızlı uzuyor benimkilerde kaş bıyık ve diğerleri habire uzuyor sinir oldum ve napıcam bilmiyorum.bu alt kısmı artık kendim alamıyorum başkasına aldırmaktanda utanıyorum ama bir çözüm bulmam lazım..

:):) beğendiğini giydirirsin evde falan nasılsa kusacak kaka çıkacak çok yıkanacak.beğenmediğinide sende hediye verirsin.ben eli yüzü düzgün az da olsa aldım büyüdükçe alırım dedim.

evet büyüdükçe alınabir komşunun bebeği var 5 aylık -9-12 ay giyiyor bedenler çok deyişiyor galiba

ayol benimkide öle ya çok hızlı uzuyor benimkilerde kaş bıyık ve diğerleri habire uzuyor sinir oldum ve napıcam bilmiyorum.bu alt kısmı artık kendim alamıyorum başkasına aldırmaktanda utanıyorum ama bir çözüm bulmam lazım..

bende kuaföre gidicem çok bakımsız oldum beyazlar çıktı saçlarda kaş falan alınması gerek

maşallah sadece 3 kilo mu aldın bebeğin kaç kilo hehe ben 15 kilo aldım :))
bu arada kızım bugün çok sakin en iyisi meyve yiyeyim neden böyle oldu acaba

slm kızlar.ben gece nerdeyse uyumadım hiç.ayaklarım ağrıdı çok.yorgundumda.dün temizlik vardı.bütün evin her noktası temizlendi resmen.ben pek bişi yapmadım oratalıkta dolandım ama o bile mahvetti.

geçmişi okuyamadım doğum yapanlardan haber var mı?
yada yeni bir gelişme?

bende tuafım kızlar bebek görmeye gidicem kız eşimle mağazaya gittik yarım saat bir şey seçemedim eşim diyoki sanki kendi bebeğine alıyosun insanlara bu kadar değer verirsen kaybedersin dedi eve biri gelse hasta olsam bile ne yapıcağımı şaşırırım ne ikram etsem diye

kuaförden çekinmem sadece güzel yapmamalarına sinir oluyorum eve her geldiğimde mutlaka bi tarafımda kıl tüy kalmış oluyor neden insanlar işlerini düzgün yapmıyorlar anlamış değilim yapamıyorsan yapma dimi yapıcaksanda adam akıllı yap memnun kalalım

77 ile hamile kaldım 80 kiloyuum şimdi.yani zatenm şişkoydum ben.bebeğimde 7 temmuzda 2300 gr.idi.
doktorda zaten kilon varmış almaman normal dedi hep.

kuaförden çekinmem sadece güzel yapmamalarına sinir oluyorum eve her geldiğimde mutlaka bi tarafımda kıl tüy kalmış oluyor neden insanlar işlerini düzgün yapmıyorlar anlamış değilim yapamıyorsan yapma dimi yapıcaksanda adam akıllı yap memnun kalalım

aynen katılıyorum.izmirde nerdesin canım

meryem defne25 rahatsız biraz o hastaneye gitti haber bekliyoruz dün yine hastanedeymiş ishal falan olmuş kusmuş
bide italyadan sanırım nişanı gelmiş yani daha nişan olduğundan emin değildi ama bilmiyorum bende onlara bakıp bıraktım geçmiş okumayı çok fazlaydı :)

X