2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

burcucum salıncak kocam süpriz yapmış kocaman bi salıncak almış koyduk terasa süper olda orda uyuyorum geceleri bayada büyük rahat yatılıyor gerçi saat 2 gibi çıkıyoruz yukarı o saate kadar klima 2 den sonra sabah ezanına kadar salıncak işte arada gözümü kapatıyorum sonra 6 dan sonra 11 e kadar uyuyorum :))

çisem olsun tetiklesin zaten vaktin gelmiş boşver 37. haftada falan doğması normal ay keşke benimde öyle olsa 41. haftaya kadar falan bekler diye ödüm kopuyor o yüzden geceleri 2 saat yürüyorum :)

ohh süpermiş canım güle güle sallanın kızınla:))
dün gece ben deliksiz uyumşum uzun bi aradan sonra annemlerdeydik gece onbirbuçuk gibi geldi kayınvalidemde oturma odasında dikiş dikiyodu nasıl oldu anlamadım uyumuşum:)) gece 1 gibi kociş kaldırdı yatalım diye sonra o yatağa nasıl yattım onuda hatırlamıyorum yorganı bile kaldırmadan ölece uyumuşum:)) sabah kalktım ay dedim ben nasıl uyumuşum dönmemişim bile:)) özlemişim deliksiz uyumayı:))

canım sorma dün gece yine korkunç sıcaktı sadece 1-3 arası uyuyabildim neyse ki şimdi yağmur başladı serinledi biraz

bakalım napıcaz böle
burda yağmurda yok zaten olsada dahada sıcak oluyor ay napsak bilemiyorum

sen nasılsın canım hazırlıklar ne alemde doğum için tarih falan verildimiolumunekankayizsmile

yağmur mu yağdı off özeniyorum valla yağmur diyince kışında yaz gelsin diyordum ama şimdi cidden azcık serin olsa hiç fena olmaz gerçi buna şükür ama elektirik fat. batıcaz doğumdan pahalıya gelicek valla sabah akşam kapanmıyor :)

burcu ne sorucam şimdi son 3 hafta kaldı raporunu ne zaman alıcaksın 36+0 da mı ya ben anlamadım bu işi bazı internet sitelerinde 36+0 la 36+6 ya 37. hafta diyorlar ama sanki doktorum öyle demiyor gibi 36. hafta diyor eee o zaman rapor 37+0 da mı alınıcak yoksa 36+0 da mı ???

ohh süpermiş canım güle güle sallanın kızınla:))
dün gece ben deliksiz uyumşum uzun bi aradan sonra annemlerdeydik gece onbirbuçuk gibi geldi kayınvalidemde oturma odasında dikiş dikiyodu nasıl oldu anlamadım uyumuşum:)) gece 1 gibi kociş kaldırdı yatalım diye sonra o yatağa nasıl yattım onuda hatırlamıyorum yorganı bile kaldırmadan ölece uyumuşum:)) sabah kalktım ay dedim ben nasıl uyumuşum dönmemişim bile:)) özlemişim deliksiz uyumayı:))

bakalım napıcaz böle
burda yağmurda yok zaten olsada dahada sıcak oluyor ay napsak bilemiyorum

sen nasılsın canım hazırlıklar ne alemde doğum için tarih falan verildimiolumunekankayizsmile

yok canım pazartesi gidicem tekrar kontrole o zaman daha da netleşecek benin beklenen doğum tarihim 20 ağustos ama doktor 9 undan sonra alalım diyo bense 16 ağustosa kadar beklemek istiyorum gününe ne kadar yakın olursa o kadar iyi diye düşünüyorum ama bakalım doktor ne diyecek senin belli mi canım tarihin

yeni gelenlere kocaman bi hoş geldinnnn:)

Çatı muanesi bende olmadm acaba bu haftaki kontrolde yapar belki hatta nst ye bile girmedm ben daha

benim çatı muayenem yaklaşık 1 ay kadar oldu çok mu erken oldu acaba diye düşünümeye başladım

yvzyvz

arkadaşım özel mesaj yazamadığım için bir de burdan sesleneyim dedim
2010 ağustos annelerinin hastahane seçimleri bölümünde sana sorularım oldu yanıtlarsan sevinirim

offff korkuorm çokk ya bide herkes doğurcan artık şiştin bir anda bu doğum şişliği dio valla gözlerim doluo sesim titrio :KK43: ben hala hazır değilim doğuma hemde normal doğum:KK43:((

benim çatı muayenem yaklaşık 1 ay kadar oldu çok mu erken oldu acaba diye düşünümeye başladım

1 ay kadar öncemiii!!!!!!!!! çok erken değilmiyada başka bi durum içinmi baktı acaba?
Daha öncede dediğim gibi bazı dr lar önceden yapılan çatı muayenelerinin pek bişey ifade etmediğini, o yüzden doğum eylemi başladığı anlarda çatıya bakılmasının doğru olduğunu çünkü o an esas olarak çatının müsait olup olmadığı gibi şeyler hakkında net sonuçlar alınıyomuş diye önceden bakmıyolarmışş..benim de şimdiye kadar bakılmadı dr uma da sormadım henüz..daha beklemedeyim..

yeni gelenlere kocaman bi hoş geldinnnn:)

Çatı muanesi bende olmadm acaba bu haftaki kontrolde yapar belki hatta nst ye bile girmedm ben daha

valla benim drumda hiç çatı muayenesi demedi nst falan diyor ama çatıdan bahsetmedi zaten bakmadan önceki kontrolde mutlaka söyler bi daha ki sefere bakıcam diye. ay bugün nst ye alıcak mı acaba onu merak ediyorum gerçi iyi gördüğünde pek uğraştırmıyor ama bakalım

1 ay kadar öncemiii!!!!!!!!! çok erken değilmiyada başka bi durum içinmi baktı acaba?
Daha öncede dediğim gibi bazı dr lar önceden yapılan çatı muayenelerinin pek bişey ifade etmediğini, o yüzden doğum eylemi başladığı anlarda çatıya bakılmasının doğru olduğunu çünkü o an esas olarak çatının müsait olup olmadığı gibi şeyler hakkında net sonuçlar alınıyomuş diye önceden bakmıyolarmışş..benim de şimdiye kadar bakılmadı dr uma da sormadım henüz..daha beklemedeyim..

bilmem ama bir ay kadar oldu evet hatta 3500 gr`ma kadar normal doğum yaparsın ama bebek daha iri olursa normal doğum olması pek sağlıklı olmaz demişti önceleri ben de istiyordum normal doğum ama artık pek emin değilim normal yapmak istediğimden

burcu ne sorucam şimdi son 3 hafta kaldı raporunu ne zaman alıcaksın 36+0 da mı ya ben anlamadım bu işi bazı internet sitelerinde 36+0 la 36+6 ya 37. hafta diyorlar ama sanki doktorum öyle demiyor gibi 36. hafta diyor eee o zaman rapor 37+0 da mı alınıcak yoksa 36+0 da mı ???

canım ben alırken doktorum dedi ki 37.haftada vericez dedi ama 36+0 mı 37+0 mı bilmiyorum:kedi: ama ben zaten 36 da alıcam yani haftaya ayın 1 i itibariyle çünkü 32.haftada çalışabilir raporu verirken istediğin zaman başlatabilirsin doğum iznini demişti

yok canım pazartesi gidicem tekrar kontrole o zaman daha da netleşecek benin beklenen doğum tarihim 20 ağustos ama doktor 9 undan sonra alalım diyo bense 16 ağustosa kadar beklemek istiyorum gününe ne kadar yakın olursa o kadar iyi diye düşünüyorum ama bakalım doktor ne diyecek senin belli mi canım tarihin

ay hayırlısı bakalım doktor ne derse ona uyarsın artık canım
benimde haftaya kontrolüm var o zaman belli olcak ama ben çok heycanlıyımeyvahedigeldismile

Kızlar herkese merhaba..
az bişey geçmişi okuyayım geliyorum.........

merhaba canım hoşgeldin
ohh artık evdesin evinin keyfini çıkar benimde bugünü saymazsak son 3 günkaydirigubbakcemile2

Bizim oğlan da şimdiye kadar maşallah hep iri gidiyo artık son haftalarda durumu ne olur bilmiyorum..zaten baştan beri 1 hafta önden gidiyor..bana da önceki randevularda iri olursa normal zor olur demişti..ama yinede sonlara doğru netleşir dedi..bende dr um ne derse öle yapıcam normal isterim tabiiki ama ısrar da etmem..bebeğimi tehlikeye sokamam çünkü..hakkımızda hayırlısı..hayırlısı sağlıklısı hangisiyse öle olsun inşallah..

Kızlar yemeğe iniyorum k.valideme gelince görüşürüz..

X