2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

gelelim derken yollarda doğurmayalım:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

:))))) ay deme öle :) hakketen yahu uzakdan geliosan kır bi tarafıı otur evinde:) yakındaysan gel ben doğum öncesinde akşam geze geze bi hal oldum gitmedğiğim alışveriş mekezi kalmadı :)kızlar bana müsade kızım uyandı gelirim sonra...

defnecim şimdi okudum çokk geçmiş olsn cnm ya dikkat et kendine
Ay az kldı şu günlerimiizide bi atlaksak uffff

hoşgeldin pelincimm.
ee az kaldı artık tehlike gözüyle bile bakmıyorum hiçbişeye en fazla doğururuz demi amakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yok kız tahriş olduğundan değil bence canım çok acıdı felaket yani ebe de daha çok
acıdı dr.muayene edince daha az ama o da fenaydı yaaa cuma yine çağırdı ağrın olursa
kendinden şüphelenirsen durma gel dedi.bidaha bızıklayacak öfff sizi de her gittiğinizde böyle bızıklıyorlar mı ya.doğuma kadar hep böyle bakacaklarmı ki?
acildeki dr deniz bey hiiçbişey olmasa da kendini iyi hissetmiyosan gel yat burada
için rahat olur dedi ama ben korkuyorum gitmeye..gene aynı şey olacak çünkü...

Evet maalesef parmaklıyorlar. Milletin gıkı çıkmıyor, ben perişan oluyorum. İlk seferinde o yatırdıkları koltuğun tepesine çıkmıştım acısından. Ama Allah'tan iyiydi benim hemşirem, sakinleştirdi beni. Geçen gittiğimde de aynı hemşireye rastladım, 2. si daha kolay oldu. Bana bakmadan dezanfektan döktüler şeyimden aşağı, ondan kanamam olmamış olabilir. Bir de alttan bakılırken tek parmakla bakmıyorlar ondan çok acıtıyor, parmak sokarak kaç cm açıldığını nasıl anlayabilirler ki?

gunaydın kızlar nasılsınız benımde mısafırım var cok sık gıremıyorum...:KK43:((((((

öğleden sonrada sıtede 4 aylık bı arkadas var baska bı arkadasla alp tunganın cıcılerını gormeye gelıcekler ona gore alıs verıse baslıyım bende dıyoo...

arada onler gelene kadar bakarım yıne opuyorum hepınızı

:))))) ay deme öle :) hakketen yahu uzakdan geliosan kır bi tarafıı otur evinde:) yakındaysan gel ben doğum öncesinde akşam geze geze bi hal oldum gitmedğiğim alışveriş mekezi kalmadı :)kızlar bana müsade kızım uyandı gelirim sonra...

Görüşürüz canım, bizim için kuzuları kokla miss gibi... :asigim:

gunaydın kızlar nasılsınız benımde mısafırım var cok sık gıremıyorum...:KK43:((((((

öğleden sonrada sıtede 4 aylık bı arkadas var baska bı arkadasla alp tunganın cıcılerını gormeye gelıcekler ona gore alıs verıse baslıyım bende dıyoo...

Hoşgeldin canım...

Hmmm yoğunsun anlaşılan, eh sana kolay gelsin öyleyse...

Evet maalesef parmaklıyorlar. Milletin gıkı çıkmıyor, ben perişan oluyorum. İlk seferinde o yatırdıkları koltuğun tepesine çıkmıştım acısından. Ama Allah'tan iyiydi benim hemşirem, sakinleştirdi beni. Geçen gittiğimde de aynı hemşireye rastladım, 2. si daha kolay oldu. Bana bakmadan dezanfektan döktüler şeyimden aşağı, ondan kanamam olmamış olabilir. Bir de alttan bakılırken tek parmakla bakmıyorlar ondan çok acıtıyor, parmak sokarak kaç cm açıldığını nasıl anlayabilirler ki?

iki parmakla bakıyor ama nerdeyse elini sokuyor oraya çok fena dr.bile zorlanıyor
bakarken yaa bi de benimki bişeler sayıkladı pisim kafası mafası bişeler söyledi
çok canım acıdığından anlayamadım tam bebeğemi ulaşıyor acaba e o tıpa denen şeye
ne oluyor o zaman hiç anlamadım ben:uhm::uhm:

iki parmakla bakıyor ama nerdeyse elini sokuyor oraya çok fena dr.bile zorlanıyor
bakarken yaa bi de benimki bişeler sayıkladı pisim kafası mafası bişeler söyledi
çok canım acıdığından anlayamadım tam bebeğemi ulaşıyor acaba e o tıpa denen şeye
ne oluyor o zaman hiç anlamadım ben:uhm::uhm:

Tıpa denen şey o nişan var ya o işte... Açılman da varmış biraz, ondan hissetmiştir. Cesaretin varsa git başka doktora anlat durumu, bir de o baksın.

Tıpa denen şey o nişan var ya o işte... Açılman da varmış biraz, ondan hissetmiştir. Cesaretin varsa git başka doktora anlat durumu, bir de o baksın.

hehh işte bende o tıpa denen şeyden var mı şimdi?
dr.okadar zorladıktan sonra kanamada oldu kahverengi oluyormuş zaten..
nişan gelmiş olmuyor mu???

Bakma ben de korkuyorum..devamlı acaba iyi bakabilecek miyim ? iyi bir anne olabilecek miyim ? onu her zaman koruyabilecek miyim ? hep bu sorular kafamda dönüp duruyor..bebeklerimizin gözleri hep en güzel şeyleri görsün inşallah..

evet o korkularda var tabi ama doğum anı da çok korkutmaya başladı beni
ayy bilmiyorum ya
hayırlısı artık hakkımızda

ay ben yine alıntı yapamıyorum sinir oldum:KK43:..
didoş seni takipdeyim canım valla yanıbaşımda doğurcan kızlarıda alıp gelsemmi ne :)
italyadan canım çokk teşkkür ederim.. ama doğum hikayesi gibi değilde işte sizleri haberdar etmek için yazdım...
angel canım.. nasıl gitsin işte uykusuzluk yorgunluk.. bugün annemleri yolladım akşama görümcem gelecek 1 haftada o kalacak bakalım şimdilik evin işleriyle biri ilgilenirse dinlenebiliyorum..ama hazırlıklı olun kızlar insan çarpılmışa dönüoo geceleri:)

:))) eminim öle olur çarpılcağımız kesin:kedi:
artık hayırlısı hakkımızda bi çıksalar ordan sağlıkla:kedi:

hoşbuldum cicim:) valla şuan pokları alındı karınları doyruldu mıkır mıkır mıkırdıyarak uyuyolar.. ama sabaha kadar babasıyla beni mum etti beren.. sabah 6 itibari ilede irem başladı. daha yeni oh dedim bi kahve yapdım dineniom.. gözümden uyku akıo ama sizlere bakmak daha keyifli :)
valla çokkk güzel bir duygu anne olmak kendinden öte can.. allahım sağlıkla kavuştursun tüm bebişlerimizi annelerine... valla iki bebkli kadına özenmekde ayrı bi durum tabi:) ikisini aynı anda kucağıma alamıom malesefe korkuyorum yamuluyolar hemen :)

:kedi: :kedi:

kızlar merabaaaa asıldınız
Doruk sende mi burdasn bebişler nasıl sen nasılsn cnm

Bnm bun son günüm yarın sabaha dönüorm ist a
Ayaklzrım şişmeye başladı jatta oldular davul gibi
Korkuorm çokkk artık evime dönmk istiorm
Rüyamda doğurduğumu gördüm
Bebek göredim ama sancıyla karnımın boialdığını gördm resmn ohhh dedim koolaymış doğurdm :)
Hayırdır inş.

Burda bizi göremeyenler eve gelio hemen yksa doğurdun mu die:)

merhaba canım hoşgeldin
sıcaklarla mücadele ediyoruz sen nasılsın canım

günaydın canım
kolay gelsin sana ayy bende bi eve geçsemde tek misafirim gelse:))

burda bir sürü hamiş var hepside girio havuza
Bende dayanaadm girdm valla ama hemen çıktm yüzmedm zaten
Hiç biri takmıo bişi olmaz dio
Bnm dr girme demişti :KK43:
Hele bitanesinin dr.u çarş. Alalım demiş bebişi ama kız ben yazlıkta olcam cuma alalım yzdz p.tesi demiş
Rahata bakarmısınız:) kızın göbişi bile ne çok inmiş aşağı
Ayy çok korkuorm bn artk ya:KK43: hiç sancı kramp felanda olmuo ama içim gidio valla nasıl doğurcm bn:KK43:

Bu arada göbişimi ekledm bnde
Kıskandm hepiniz eklemişinz:)

ayyy bu arada çokk ilginçç bişyler olup duruyor bize
ama suyu gelip sancısı tutup hastaneye gidip doğuran hiçç
olmadı daha ne ilginç demi yaaa diğer topiklerde nasıl oldu acaba???
ya da ağustos 1 biz çatır çatır hastanelere doğurmaya arkası gelecek heralde...

geldim..okudum..bitirdim..şimdi biraz ev işi yapayım :) hepinize slmlar olsunnn. zemuszemus

X