2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

pelin boşver canım böyle durumlarda korkmak daha iyi.
okadar da rahatlık iyi değil bence..
ya bana da hiç kasılma olmadı daha şimdiye kadar
1 kere bile olmadı nasıl bişey acaba???

hehh işte bende o tıpa denen şeyden var mı şimdi?
dr.okadar zorladıktan sonra kanamada oldu kahverengi oluyormuş zaten..
nişan gelmiş olmuyor mu???

Kanlı ve sümüksü bir akıntı olmalıydı nişan. Keşke bilebilsem... Dediğim gibi acıya dayanabilirsen git anlat başka doktora meramını.

pelin boşver canım böyle durumlarda korkmak daha iyi.
okadar da rahatlık iyi değil bence..
ya bana da hiç kasılma olmadı daha şimdiye kadar
1 kere bile olmadı nasıl bişey acaba???

Sanırım bana oldu, o 6 saatlik acı sırasında; hem adet sancısı gibi karın ağrısı çektim -ki ne sancıydı-, hem belime vurdu sırtıma kadar, hem de karnımın yan alt kısımları ileri doğru çekilip gerildi. Eğer kasılma buysa tabi, böyle geçti benim başımdan.

günaydın ben geldim gerçi ben günaydın diyorum ama çoğunuz için öğlen oldu maşallah size erkencisiniz ben sabah ezanında uyuyup öğlen 11 de uyanıyorum kızım sağolsun ama şu salıncak biraz çözüm oldu gibi azcık hareket edince sallıyorum uyuyor bende 2 dak uyuyabiliyorum :)
bugün 2 de dra gidicez bakalım ne kadar olmuş kızım

aynı böyle geliyor benden canım kanlı ve sümüksü bi akıntı:uhm:

Gitsene be pisim başka bir doktora? Bak kocamsız gitmem diyorsan, akşama kadar bekle öyle git. Ya koca demişken, kocam niye aramadı ki beni bu saate kadar :2:

geldim..okudum..bitirdim..şimdi biraz ev işi yapayım :) hepinize slmlar olsunnn. zemuszemus

:))) selamlar canım

kızlar merhabalar nasılsınız?

merhaba canım biz idare ediyoruz
sıcaklarla boğuşuyoruz işte:KK43:
sen nasılsın

günaydın ben geldim gerçi ben günaydın diyorum ama çoğunuz için öğlen oldu maşallah size erkencisiniz ben sabah ezanında uyuyup öğlen 11 de uyanıyorum kızım sağolsun ama şu salıncak biraz çözüm oldu gibi azcık hareket edince sallıyorum uyuyor bende 2 dak uyuyabiliyorum :)
bugün 2 de dra gidicez bakalım ne kadar olmuş kızım

günaydın canım
salıncakmı kaydirigubbakcemile2

aaa dr.ların çatı muayenesinde bebeğin başına dokunduğu da doğruymuşş.
pisicik gitsem ne olacak kii bu vakitten sonra geleceği varsa gelecek...
dr.boşuna demedi bana heran gelebilir özellikle 3 gün sonra felan dedi...
üffff..kociş olmadan hayatta gitmem zaten de e gittim diyelim başka bir doktora
ya derse doğum başlamış hadi doğuma lıyoruz senii başka biyerde başka bi dr
yaptıracak doğumumu..üfff yaaa belime kasıklarıma daha fazla sancılar girmeye başladı
vallahiii..hervood nurcanın doktoru haaala çatı muayenesi yapmadı bence bu sebepten
yapöıyor adam iyi de yapıor bi yandan...

burcucum salıncak kocam süpriz yapmış kocaman bi salıncak almış koyduk terasa süper olda orda uyuyorum geceleri bayada büyük rahat yatılıyor gerçi saat 2 gibi çıkıyoruz yukarı o saate kadar klima 2 den sonra sabah ezanına kadar salıncak işte arada gözümü kapatıyorum sonra 6 dan sonra 11 e kadar uyuyorum :))

çisem olsun tetiklesin zaten vaktin gelmiş boşver 37. haftada falan doğması normal ay keşke benimde öyle olsa 41. haftaya kadar falan bekler diye ödüm kopuyor o yüzden geceleri 2 saat yürüyorum :)

:))) selamlar canım

merhaba canım biz idare ediyoruz
sıcaklarla boğuşuyoruz işte:KK43:
sen nasılsın

günaydın canım
salıncakmı kaydirigubbakcemile2

canım sorma dün gece yine korkunç sıcaktı sadece 1-3 arası uyuyabildim neyse ki şimdi yağmur başladı serinledi biraz

Kızlar benim çıkmam lazım, kendinize iyi bakın. Pisi sen de git başka bir doktora.

aaa dr.ların çatı muayenesinde bebeğin başına dokunduğu da doğruymuşş.
pisicik gitsem ne olacak kii bu vakitten sonra geleceği varsa gelecek...
dr.boşuna demedi bana heran gelebilir özellikle 3 gün sonra felan dedi...
üffff..kociş olmadan hayatta gitmem zaten de e gittim diyelim başka bir doktora
ya derse doğum başlamış hadi doğuma lıyoruz senii başka biyerde başka bi dr
yaptıracak doğumumu..üfff yaaa belime kasıklarıma daha fazla sancılar girmeye başladı
vallahiii..hervood nurcanın doktoru haaala çatı muayenesi yapmadı bence bu sebepten
yapöıyor adam iyi de yapıor bi yandan...

10dk da 3 sancı; unutma; sonra doğruca doktora gidiyorsun tamam mı? Haydi görüşürüz kızlar.

Merhaba kızlar nasılsınız bakalım bugün istanbul çok serin çok güzel yağmur yağdı az önce...

kıslar sesiniz çıkmıyor yine ben 1 saat daha burdayım sonra hazırlanmaya başlıcam bakalım kızım neler yapıyor inşallah bugünde gösteri yapar bize geçen sefer dilini bile çıkarttı :))

X