2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

valla canım Allah gönlüne göre versin ama benim yaramaz babayabenziyor bana benzese dayanamaz çoktan doğardı kaşları hep çatık babası gibi :asigim:

aman canımcımdikkat et

Etmeye çalışıyorum elimden geldiği kadar...

Canımmm ben de inan sizleri düşünüyorum hep..ama ne bileyim fırsat olmadı hiç gelmek için..biz çok iyiyiz pisiciğim..kızımla buluşmamız için az kaldı..16 ağustos için doktorumuzla anlaştık..inşallah hepimiz zamnında sağlıkla kavuşacağız bebeklerimize..

Hayırlısı olsun hayatım... Benim de tıbben 2 haftam kaldı malum, tabi bizimki daha erken davranmazsa...

kocişim bursaya gitti yaa işyeride uzak normal de en az
1 saatte gelebiliyor eve yaa ben aşkım olmadan doğuma gitmek istemiyorumm
çok fena bağlandım bu aralar ben kocama yaa o olmadan evde bile durmak istemiyorummm...

slm kızlar
nasılsınız?
aman geçen gün bir sürü alıntı yapmıştım bişeyler yazmıştım uçmuş hepsiiiii ne sinirrr
neysem bizde dün oğluşumu gördük 2300 olmuş yakışıklım
bundan sonra 2 haftada bir gel dedi dr.um
36.haftayı beklese sorun olmaz bundan sonra dedi şimdilik açılma falan yok
yarın tahlillerim için hastaneye gidicem
pzartesi doğuranlşardan pek haber yok sanırım
çiğdemcim ishal için bir yemek kaşığı kuru çayı da dene istersen bilmem işe yarar mı

Hoşgeldin canımcımmm... Kuru çay, kuru kahve, muz, haş. patti, lapa... Cıks hiçbiri işe yaramadı. Ciddi ciddi tıpa mı taksam diye düşünüyorum artık. Bakalım kanda ne çıkacak? Bıktım vallahi her dakika bir vukuat.

günaydın kızlar.......
doğurnalrdan haber yazın yahu nolmuş bu topiklere eskiler yok olmuş....
sizlerde iyisinizdir umarım...
ben sabah sabah 2 poklu böcükle uyandım:) şimdide aldım kahvemi 10 dk ayırdım kendime :)

ASLIIIIIII, HOŞGELDİİİİİN NAPIYORRR BEBEKLERRR :asigim: . Kızz çok özeniyorum sana. Böyle aklıma geliyorsun, yatakta iki kolunda iki bebeğin :asigim: . Sabırsızlanıyorum bebeğime sarılmak için. Kim bilir ne güzel bir histir. Bana bunları hissettiriyorsa, sana neler hissettiriyordur??

ayy bende çok heycanlıyım korkuluyum hayırlısı Allah tan

Bakma ben de korkuyorum..devamlı acaba iyi bakabilecek miyim ? iyi bir anne olabilecek miyim ? onu her zaman koruyabilecek miyim ? hep bu sorular kafamda dönüp duruyor..bebeklerimizin gözleri hep en güzel şeyleri görsün inşallah..

:nazar::nazar:

günaydın canım
nasılsın
nasıl gidiyor anneliğin ilk günleri
kızlar nasıllar ağlıyorlarmı çokk:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

Canım çok sağol da alıntıyı silebilir misin sana zahmet? Kocişim okuyor da yazdıklarımı, şu an okuyorsa ayvayı bütün yuttum demektir..

kocişim bursaya gitti yaa işyeride uzak normal de en az
1 saatte gelebiliyor eve yaa ben aşkım olmadan doğuma gitmek istemiyorumm
çok fena bağlandım bu aralar ben kocama yaa o olmadan evde bile durmak istemiyorummm...

aynen şekerim aynen,başka da kimseyi istemiyorum...ama sıcaktan kucakta uyuyamıyorum artık o da canımı sıkıyo :KK43:( çok özledim kocamı çooook....

günaydın kızlar.......
doğurnalrdan haber yazın yahu nolmuş bu topiklere eskiler yok olmuş....
sizlerde iyisinizdir umarım...
ben sabah sabah 2 poklu böcükle uyandım:) şimdide aldım kahvemi 10 dk ayırdım kendime :)

ooh maşallah canım yaaa,inanılmaz geliyo şu an bana :))
güle güle :))

kızlar günaydın.ben geldim ama okuyup okuyup çıkıyorum hep.diyorumya moralman cok kötü durumdayım.vajınal siğil problemi yaşıyorum.pirinç kadar 2-3adet siği birde mercimek kadar büyüklükte bi tane var.şimdi telim caldı misafririm gelıomus.valla iyide oldu.açılırım azcık

Geçmii okumaktan gelemedim iyiyim kızlar şimdi işten cıkıyorum raporumu almaya gidicem bugün yolum haberiniz olsun :)))

hava serin bugünn bende dışarı çıkayımda son eksiklerimi alayımm. çıkıncadaaa hemen dönmek istiyorummm çok yorucu oluyooooo.
öptükk hepiniziii

kızlar günaydın.ben geldim ama okuyup okuyup çıkıyorum hep.diyorumya moralman cok kötü durumdayım.vajınal siğil problemi yaşıyorum.pirinç kadar 2-3adet siği birde mercimek kadar büyüklükte bi tane var.şimdi telim caldı misafririm gelıomus.valla iyide oldu.açılırım azcık

Hoşgeldin, çok geçmiş olsun. İlaç kullanıyorsundur sanırım. En yakın zamanda şifa bulursun umarım...

ay ben yine alıntı yapamıyorum sinir oldum:KK43:..
didoş seni takipdeyim canım valla yanıbaşımda doğurcan kızlarıda alıp gelsemmi ne :)
italyadan canım çokk teşkkür ederim.. ama doğum hikayesi gibi değilde işte sizleri haberdar etmek için yazdım...
angel canım.. nasıl gitsin işte uykusuzluk yorgunluk.. bugün annemleri yolladım akşama görümcem gelecek 1 haftada o kalacak bakalım şimdilik evin işleriyle biri ilgilenirse dinlenebiliyorum..ama hazırlıklı olun kızlar insan çarpılmışa dönüoo geceleri:)

ay ben yine alıntı yapamıyorum sinir oldum:KK43:..
didoş seni takipdeyim canım valla yanıbaşımda doğurcan kızlarıda alıp gelsemmi ne :)
italyadan canım çokk teşkkür ederim.. ama doğum hikayesi gibi değilde işte sizleri haberdar etmek için yazdım...
angel canım.. nasıl gitsin işte uykusuzluk yorgunluk.. bugün annemleri yolladım akşama görümcem gelecek 1 haftada o kalacak bakalım şimdilik evin işleriyle biri ilgilenirse dinlenebiliyorum..ama hazırlıklı olun kızlar insan çarpılmışa dönüoo geceleri:)

:KK3: :KK3: :KK3: Ben ben ben, bana niye bişi yazmadın??

ASLIIIIIII, HOŞGELDİİİİİN NAPIYORRR BEBEKLERRR :asigim: . Kızz çok özeniyorum sana. Böyle aklıma geliyorsun, yatakta iki kolunda iki bebeğin :asigim: . Sabırsızlanıyorum bebeğime sarılmak için. Kim bilir ne güzel bir histir. Bana bunları hissettiriyorsa, sana neler hissettiriyordur??

hoşbuldum cicim:) valla şuan pokları alındı karınları doyruldu mıkır mıkır mıkırdıyarak uyuyolar.. ama sabaha kadar babasıyla beni mum etti beren.. sabah 6 itibari ilede irem başladı. daha yeni oh dedim bi kahve yapdım dineniom.. gözümden uyku akıo ama sizlere bakmak daha keyifli :)
valla çokkk güzel bir duygu anne olmak kendinden öte can.. allahım sağlıkla kavuştursun tüm bebişlerimizi annelerine... valla iki bebkli kadına özenmekde ayrı bi durum tabi:) ikisini aynı anda kucağıma alamıom malesefe korkuyorum yamuluyolar hemen :)

hoşbuldum cicim:) valla şuan pokları alındı karınları doyruldu mıkır mıkır mıkırdıyarak uyuyolar.. ama sabaha kadar babasıyla beni mum etti beren.. sabah 6 itibari ilede irem başladı. daha yeni oh dedim bi kahve yapdım dineniom.. gözümden uyku akıo ama sizlere bakmak daha keyifli :)
valla çokkk güzel bir duygu anne olmak kendinden öte can.. allahım sağlıkla kavuştursun tüm bebişlerimizi annelerine... valla iki bebkli kadına özenmekde ayrı bi durum tabi:) ikisini aynı anda kucağıma alamıom malesefe korkuyorum yamuluyolar hemen :)

Ay canım yaaaa... :asigim: . Amin canım, Allah hayırlısı ile kavuştursun biz geri kalanları, sizi de hiç ayırmasın... Ben yatakta yatarken düşünmüştüm 3'ünüzü. 3'ünüz de uyuyorsunuz böyle, ay ne tatlı yaaa... Kıyamam ben onların pohklarına :asigim: . Minicik popişler :asigim: . Kuşum sen doğum hikayesi yazdın mı? Bulamadım ben bir türlü bilmiyorumkismile

Hoşgeldin, çok geçmiş olsun. İlaç kullanıyorsundur sanırım. En yakın zamanda şifa bulursun umarım...

yok tatlım ya.cmtesı kontrolümüz var.o zmaan ne dıyecek bakalım.rahim agzı kanseri riskinin arttığının göstergesiymiş:sinifsinif:
ayyy napacağım bilmiyorum kafam cok bozuk.bakalım...ben şimdi kaçıyorum misafırım gelcek oğlum dagıttı her yerı bi toparlyım...

X