2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

günaycım nice mutlu huzurlu yıllara hep beraber yavrulanızla inş. :))

kızlar ben geçen şişmiştim dr a gittim ya,idrarda protein yok,tansiyon normal ama dr um tuzu tamamen kesti,her öğün sadece bi dilim kepek ekmek vs vs...çok mu abarttı yoksa benim karnımda ölen bebeğim var diye mi bu kadar tedbirli davrandı anlamadım ama tuzsuz hayat çok kötüüüüüüüüüüüü mafoldumben

hoşgelsin çisemmm...
bugün nasılsın canım,nerdeyse doğurcan kıss çok heyecanlandım yazdıklarını okuyunca :)))hayırlısı olsun şöle az biraz daha beklese ya dimi :))

kızlar ben geçen şişmiştim dr a gittim ya,idrarda protein yok,tansiyon normal ama dr um tuzu tamamen kesti,her öğün sadece bi dilim kepek ekmek vs vs...çok mu abarttı yoksa benim karnımda ölen bebeğim var diye mi bu kadar tedbirli davrandı anlamadım ama tuzsuz hayat çok kötüüüüüüüüüüüü mafoldumben

Abartsa bile bu senin ve bebeğinin sağlığı açısından gereklidir. İşi bu doktorunun... O yüzdennnn sana "siyanür iç" demedikçe onun dediklerine harfiyen uyacaksın.... Tamam mı kuşum??

Kıss Funda niye selam vermiyorsun??

İtalyadan da gelmiş ama klavyesi bozuk sanırım sempatiksalakcinni

sıkma canını azcık kaldı canım bebeğin için katlanacaksın artık:kedi:

Abartsa bile bu senin ve bebeğinin sağlığı açısından gereklidir. İşi bu doktorunun... O yüzdennnn sana "siyanür iç" demedikçe onun dediklerine harfiyen uyacaksın.... Tamam mı kuşum??

öyle dimi,neyseki az kaldı...bisem ki bi sonraki hamileleğimde böyle sıkıntılı geçecek ikinci çocuk düşünmem yaaa...her ay yeni bi hadise...ama oğlum gelicek ya sağ salim bi gelsin inş. hepsini unutturacak bana biliyorum.....:asigim:

Teşekkür ederim bir tanem.Benim de şişler vardıı tansion protein yok.Ama doktorum tuzu kesmedi.O yanlış fikir dedi.Sadece çok ayakta kalma istirahat et dedi.sol yan üste yat dedi yatıyorum artık bir şeyim kalmadı...

ben geldim günaydın herkese ooo çiğdem hanım sonunda gelmiş neredeydin kız sen çok merak ettik. çiğdoşum da burada...esterya dan haber alınmış çok sevşndşim onatın tel. açıldı mesaj atmıştım dün herhalde cevap yazar. günaycım doğumgünün kutlu olsun. ay herkese selammmm

Geçmedi, bugün 8. gün mafoldumben . Bazen karnım ağrıyor, ne sancısı ayırt edemiyorum. Doğum başlasa cırcırdan sanacağım mafoldumben

selam canım,
gerçi 8 günde denemediğin kalmamıştır ama yine de yazayım. benim oğlum cırcır olunca baaannesi ona 1 tatlı kaşığı kuru türk kahvesi üzerine birkaç damla limon damlatıp yedirir. oğlum da bilir ne zaman rahatsızlansa babaannesinden kahve ister. belki senin de işini görür...

ben geldim günaydın herkese ooo çiğdem hanım sonunda gelmiş neredeydin kız sen çok merak ettik. çiğdoşum da burada...esterya dan haber alınmış çok sevşndşim onatın tel. açıldı mesaj atmıştım dün herhalde cevap yazar. günaycım doğumgünün kutlu olsun. ay herkese selammmm

Hoş geldin Serdemcim.Teşekkür ederimmm..

bu arada bugün annemle alışverişe gidicez erzak filan yarın kayınvalidemlegörümcem geliyorlar artık şimdilik burxdayım annem arıyınca çıkıcam haberiniz ola bayanlar ve bebişler

günaydın hoşgeldin opuyorumnanaktan

evet her şeye katlanırım oğlum için....bebeğimmmmmmmmmmmm...her gün daha anne hissediyorum kendimi sanırım..:))çok güzel bi duygu...

evet dimi çok güzel anlatılmaz bi duygu opuyorumnanaktan

öyle dimi,neyseki az kaldı...bisem ki bi sonraki hamileleğimde böyle sıkıntılı geçecek ikinci çocuk düşünmem yaaa...her ay yeni bi hadise...ama oğlum gelicek ya sağ salim bi gelsin inş. hepsini unutturacak bana biliyorum.....:asigim:

Evet canım, az kaldı şükürler olsun...

Eh benim hamişliğim de pek vukuatlı geçti. Düşünmüyorum 2.'yi o yüzden, kötü başladı mı kötü gidiyor, inşallah iyi biter. Bebek pisimin burnuşunu öpücüklemek istiyorum artık :asigim: .

Pisi deyince...
Buraya gelirken karşıdan karşıya geçerken, pisinin biri beni gözüne kestirmiş. Önüme bir atladı deli gibi bacaklarıma sürtünüyor; korkudan doğuruyordum akannehir . Çatlak mıdır nedir? Eve kadar takip etti, kapının önünde ağlamaya başladı, ben de kedinin bir yerini sıkıştırdım kapıya sandım, açtım kapıyı Allah'tan sıkıştırmamışım. Daha yeni gitti. Kocam hariç uzun zamandır bana sarkan tek erkek bu kedi oldu. Hamişim ama hala çekiciyim vay be!!! :roflol:

Teşekkür ederim bir tanem.Benim de şişler vardıı tansion protein yok.Ama doktorum tuzu kesmedi.O yanlış fikir dedi.Sadece çok ayakta kalma istirahat et dedi.sol yan üste yat dedi yatıyorum artık bir şeyim kalmadı...

bana da istirahat,sol yana yat felan da dedi ama tuz konusunda çok ciddi tavır takındı....allah allah biri kesmiyor biri sıfır tuz diyor nasıl iş bu yaaa....

hoşgeldin canımm :))

Evet canım, az kaldı şükürler olsun...

Eh benim hamişliğim de pek vukuatlı geçti. Düşünmüyorum 2.'yi o yüzden, kötü başladı mı kötü gidiyor, inşallah iyi biter. Bebek pisimin burnuşunu öpücüklemek istiyorum artık :asigim: .

Pisi deyince...
Buraya gelirken karşıdan karşıya geçerken, pisinin biri beni gözüne kestirmiş. Önüme bir atladı deli gibi bacaklarıma sürtünüyor; korkudan doğuruyordum akannehir . Çatlak mıdır nedir? Eve kadar takip etti, kapının önünde ağlamaya başladı, ben de kedinin bir yerini sıkıştırdım kapıya sandım, açtım kapıyı Allah'tan sıkıştırmamışım. Daha yeni gitti. Kocam hariç uzun zamandır bana sarkan tek erkek bu kedi oldu. Hamişim ama hala çekiciyim vay be!!! :roflol:

bakseeeeeeeen seni çekici seniiii......:))nolcak bu halde anca kediler sarkar bize :roflol: bana geçen bi köpek nasıl yanaşmaya çalışıyo...minik süs köpeği ama hiç aram yoktur ödüm koptu...

kıs şaka bi tarafa ben seni hiç görmedim merak ediyorum az koysana fotonu kaldırısın yine olma mı??sempatiksalakcinni

hoşbulduk kızlar...tabi hoşgeldin demeyenlere küstüm(anlayan anlar):umursamaz:

didem işten çıktın çıkalıı bir rahat durmadın alışveriş temizlikkk:) masal çok hamarat olacakk . bende öyleyim aslında inş babasına değil bana çeker oğlumda derli toplu olurr

X