2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ben geldim günaydın herkese ooo çiğdem hanım sonunda gelmiş neredeydin kız sen çok merak ettik. çiğdoşum da burada...esterya dan haber alınmış çok sevşndşim onatın tel. açıldı mesaj atmıştım dün herhalde cevap yazar. günaycım doğumgünün kutlu olsun. ay herkese selammmm

Hoşgeldin kuşum ya... Buralardayım, iyiyim şimdilik, bir tek motor arıza yapmıştı hala arızalı. Yarın kontrolüm var, baktıracağız motora da kaydirigubbakcemile3 . Sen de iyisindir inşallah.

selam canım,
gerçi 8 günde denemediğin kalmamıştır ama yine de yazayım. benim oğlum cırcır olunca baaannesi ona 1 tatlı kaşığı kuru türk kahvesi üzerine birkaç damla limon damlatıp yedirir. oğlum da bilir ne zaman rahatsızlansa babaannesinden kahve ister. belki senin de işini görür...

Selam canım... Dün onu da denedik, akşam zor attım kendimi şeyeee... Aaaah aaah, bir tıpa takmadığım kalmadı.

hoşbuldum kızlar tekrar günaydın pc dondu yazamadım...
iyi saayılırım kanamam da ağrımda devam ediyor.kanama dediğim
sürekli kahverengi akıntı geliyoor ama hiç kesilmedi yavv.
pisicik seni merak ettik burada dün.
didoşuummm hoşgeldin canımm...

didem işten çıktın çıkalıı bir rahat durmadın alışveriş temizlikkk:) masal çok hamarat olacakk . bende öyleyim aslında inş babasına değil bana çeker oğlumda derli toplu olurr

valla canım Allah gönlüne göre versin ama benim yaramaz babayabenziyor bana benzese dayanamaz çoktan doğardı kaşları hep çatık babası gibi :asigim:
Hoşgeldin kuşum ya... Buralardayım, iyiyim şimdilik, bir tek motor arıza yapmıştı hala arızalı. Yarın kontrolüm var, baktıracağız motora da kaydirigubbakcemile3 . Sen de iyisindir inşallah.

Selam canım... Dün onu da denedik, akşam zor attım kendimi şeyeee... Aaaah aaah, bir tıpa takmadığım kalmadı.

aman canımcımdikkat et

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Nasılsın, iyi misin? Çok özlettin kendini...

Canımmm ben de inan sizleri düşünüyorum hep..ama ne bileyim fırsat olmadı hiç gelmek için..biz çok iyiyiz pisiciğim..kızımla buluşmamız için az kaldı..16 ağustos için doktorumuzla anlaştık..inşallah hepimiz zamnında sağlıkla kavuşacağız bebeklerimize..

kocişim bursaya gitti yaa işyeride uzak normal de en az
1 saatte gelebiliyor eve yaa ben aşkım olmadan doğuma gitmek istemiyorumm
çok fena bağlandım bu aralar ben kocama yaa o olmadan evde bile durmak istemiyorummm...

çiğdoş kız ne bu kahverengi akıntı be ne diyor doktor sinir oldum senşn doktora ben

slm kızlar
nasılsınız?
aman geçen gün bir sürü alıntı yapmıştım bişeyler yazmıştım uçmuş hepsiiiii ne sinirrr
neysem bizde dün oğluşumu gördük 2300 olmuş yakışıklım
bundan sonra 2 haftada bir gel dedi dr.um
36.haftayı beklese sorun olmaz bundan sonra dedi şimdilik açılma falan yok
yarın tahlillerim için hastaneye gidicem
pzartesi doğuranlşardan pek haber yok sanırım
çiğdemcim ishal için bir yemek kaşığı kuru çayı da dene istersen bilmem işe yarar mı

hoşbuldum kızlar tekrar günaydın pc dondu yazamadım...
iyi saayılırım kanamam da ağrımda devam ediyor.kanama dediğim
sürekli kahverengi akıntı geliyoor ama hiç kesilmedi yavv.
pisicik seni merak ettik burada dün.
didoşuummm hoşgeldin canımm...

Sana dün ne dediler ki? Kanaman varsa, doğuruyor sayılmaz mısın??

Son düzenleme:
didemcimmm gene nereye bitanem yaaa.
sizin alışverişte bitmedi temizlikte kuşum niye böyle..
alışveriş yapınca gel bari ya da akşama doğru gel...
ama kıskanıyorum seniii şu an annem evde ve tek başına
kahvaltı ediyordur kadıncağız şimdi aynı şehirde olsak varya
durur muyum hiiiç..bu ara da yarın geliyorlar kardeşim annem
ve kardeşimin k.validesi..ayy kasıyorum kendimi kardeşimin
k.validesi de gelecek diye hiçbirşey yapmasam yine vc banyoyu yıkamam
lazım toz falan almam lazım kalıcaklar sanırım...

günaydın kızlar.......
doğurnalrdan haber yazın yahu nolmuş bu topiklere eskiler yok olmuş....
sizlerde iyisinizdir umarım...
ben sabah sabah 2 poklu böcükle uyandım:) şimdide aldım kahvemi 10 dk ayırdım kendime :)

Hepinize merhaba kızlar..klavyem bozuk değil pisiciğim sadece biraz geçmişe bakayım demiştim :)

günaydın canım nasılsın

slm kızlar
nasılsınız?
aman geçen gün bir sürü alıntı yapmıştım bişeyler yazmıştım uçmuş hepsiiiii ne sinirrr
neysem bizde dün oğluşumu gördük 2300 olmuş yakışıklım
bundan sonra 2 haftada bir gel dedi dr.um
36.haftayı beklese sorun olmaz bundan sonra dedi şimdilik açılma falan yok
yarın tahlillerim için hastaneye gidicem
pzartesi doğuranlşardan pek haber yok sanırım
çiğdemcim ishal için bir yemek kaşığı kuru çayı da dene istersen bilmem işe yarar mı

slm canım
hakkımızda hayırlısı inşallah
doğumlar yaklatıkça heycanlar artıyor:emir_bebek:

çiğdoş kız ne bu kahverengi akıntı be ne diyor doktor sinir oldum senşn doktora ben

ay ne bileyim ben yaaa normalde olsa hastaneye nasıl gideceğimi
şaşırırdım valla ama şimdi olabilir normaldir diyip gönderince bişey yapamıyorum.
neyse ben yarım saat sonra buradayım kahvaltı ediym.inşallah görüşebiliriz
görüşemezsek öptümmmŞeniz

defneee dr a sordunmu bu lekelenmeyi felan... kuşum ihmal etme nişan olmasın o... ağrın varsa heleki...

günaydın kızlar.......
ben sabah sabah 2 poklu böcükle uyandım:) şimdide aldım kahvemi 10 dk ayırdım kendime :)

Dorukcuğum çokkkkkkkkkkkkkkkkk tebrik ediyorum seni..gözlerim dolu dolu okudum doğum hikayeni..canım allah analı babalı büyütsün hayırlı evlatlar nasip etsin..çok kokluyorum bebekleri..

dorukcum ay canı mnasılsın?hala doğum hikayeni bekliyoruz.esterya doğurmuş canım onattan haber yok diğerlerinden de daha yok:KK43:((ben de 6 gün sonraya randevu aldım

günaydın kızlar.......

günaydın canım
nasılsın
nasıl gidiyor anneliğin ilk günleri
kızlar nasıllar ağlıyorlarmı çokk:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

Son düzenleme:
X