2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

geçmiş olsun canım gel gel tabi daha sık gel

cnm kaç haftalıksın şuan?

bu arada bugün bir sürü doğum vardı ama haber yok daha.

canım ben 35+1 günlüğüm bugün itibariyle..daha 4-5 haftamız var inşallahh...
bugün doğummu vardııııı???
kimler gitti doğuma ya?neden haber gelmedi kimseden??

Biz de bugün dr'a gittik.... Bebişin maşallahı var 3.041 kg olmuş ... 7/8/2010 tarihi için epidural sezeryan planladık , hastanede suit odamızı ayırttık , 7.400 tl limitimiz kalmış , 10 gibi birşey tutuyormuş bakalım indirim istedik haber bekliyoruz. Herşey yolunda allaha şükür .... Merakla bugün doğum yapan arkadaşların da güzel haberlerini bekliyorum. Herkese İyi akşamlar

Ebrucum selam hayırlı olsun gününü set etmişsin..süper :)))zemuszemus

merhaba kızlar bugün doktordaydık bizde 28 temmuz çarşamba sabah 10:00 da spinal anesteziyle karar verdik doktorumla ve anestezistle oğluşum 3400 gr cıktı bugün nst de hiç durmadı 9 ayın hareketini yaptı ayağım acayip şiş ve ağrıyor ama şimdi arkadaşımın duasına gidicem gitmeden size bakıyım dedim iyi akşamlar herkese...

Hallisna başkanıma notumdur arkadaşlar..kayıtlar için bildiriyorum..Doğum 16 Ağustos sezeryan ile gerçekleşecek..Hastane olarak Kadıköy Acıbadem Hastanesini seçtik. Gördüm bazı arkadaşlar bebeklerine kavuşmuşlar çok ama çok duygulandım. Hepimize hayırlı ve zamanında doğumlar diliyorum.

kıslar ben esteryayı aradım.. doğumunu yapmış şükür.. eşi çıktı sanırım, müsait değil şuan kendisi dedi.. durumları iyimi dedim, biraz sıkıntı olmuş sanırım.. ama sağ salim doğduğunu öğrenmiş olduk.. çok şükür..
tahminimce esterya da sıkıntı oldu.. yarın tekrar arayacağım haber veririm sizede..
onatı da aradım telefonu kapalı,yarın tekrar ararım onu da..
net işi sanırım azcık oldu gibi.. emaneten olsada hala bağlanabiliyorum..:)

Doğum yaptıkları gün konuşmaları zaten zor olur ki, yani ben kendimden tahmin etmeye çalışıyorum; heralde konuşacak durumda olamam. Umarım bugünkü doğumların hepsi kolay geçmiştir. Allah yardımcıları olsun.

öyle şartlandırma kendini. inşallah gülerek çıkarsın doğumdan ve tüm arayanlara sen cevap verirsin. :)

Günaydın kızlar, nasılsınız?
Esterya doğurmuş demek, süper. Yavaş yavaş bebeklerimiz geliyorlar. Başka doğuran var mı??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…